Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

chopeck

...podobno po sukcesie będzie nimi premie płacił dla liderom sugerowanej sprzedaży :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fan

nic nie wiem na ten temat ale słyszałem że w bio pojawi się firma zewnętrzna, której zadaniem będzie wytypować najgorszego kierownika który na koniec czerwca pożegna się z ciepłą posadką, a w ślad za nim po jednym ph z każdego regionu, to się nazywa zmniejszanie kosztów;) tylko po cholere prezio nazamawiał tyle nowoczesnej floty, czyżby miał w tym jakiś interes? krąży też opinia że wszyscy chcą handlować bio-activem... bo nikt tyle nie dopłaca do zamówień, za nowy index, wymiane indexu, wiec chyba jest dobrze w firmie skoro idą tak na bogato;)

no active

hehe, cos zaczyna sie tu dziac znowu;) a nie wiecie czy to prawda że mały (usunięte przez moderatora) jest na wylocie, podobno skumał się z szeroko rozumianym inwestorem i teraz razem grają przeciwko p. (usunięte przez moderatora) , ale lepiej produkować opakowania nawet dla evy niż wogóle nie produkować. Ale tam musi być bagno.

fakt, karuzela jak co roku o tej porze, ale tym razem duzo za pozno, bo jezeli najgorszy kierownik zostaje dyrektorem to dzisiejsza sytuacja nikogo nie powinna dziwic. kukula byl moim kierownikiem, to poprostu cham i prostak. a jesli inwestor jest jedynym zbawieniem... coz za porazka firmy.

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
fan koncernu bioactive

swoją drogą w sanepidzie to jareczek musiał nieźle posmarować,że ten zakład dostał zezwolenie na produkcję, przecież tam nawet kanalizacji nie ma, wszystko jest wylewane za płot do rowu, a w firmowej gazetce chwalili się jakie oni certyfikaty nie mają, jedna dziewczyneczka nawet została z tego powodu pracownikiem miesiąca. A tak przy okazji,jak już nie ma tych gazetek to co robi kubuś i trzy dziewczynki, które miał do pomocy, bo przecież sam sobie z niczym nie mógł poradzić, czy poza przemądrzałymi wypowiedziami w branżowych gazetach (które i tak dyktuje mu tata) to on wogóle jeszcze coś robi, oprócz bycia panem kierownikiem hehehe. ps. jareczek celowo z małej litery gdyż nie mam do tego pseudopracodawcy żadnego szacunku...

tik tak

czy pojawił sie ktos nowy w ksiegowości bo rekrutacja nagle sie urwała

I w ten sposób coroczna letnia karuzela stanowisk poszła w ruch. To się chyba nigdy nie skończy w tej firmie. Wiara że OBCY zrobi cuda jest potężna, wieczna i niezależna od doświadczeń z poprzednimi OBCYMI. Wymieńmy kierowników, PH i w sumie wszystkich w ich miejsce zatrudni się 2 nowych z zewnątrz na miejsce poprzedniego jednego i będzie SUPER. To się nigdy nie skończy.

;)

Uuuu wirtuoz wirtualnych wyników w excelu (usunięte przez moderatora) mocno stracił na świetności. Ale to nic dziwnego jak każdy dyrektor co roku o tej porze. Ale na (usunięte przez moderatora) . bym nie liczył, On ma zbyt racjonalne podejście do życia, nie obieca 100 MLN rocznie, ale za 20 tyś, brutto na pewno się jakiś znajdzie. hehehehehe

wszyscy szaraki do roboty a nie zajmujecie się głupotami obiecali 100 za nadgodziny w Ostrówku - zobaczymy czy zapłacą a kontrolami niech zajmują się ci na górze i wyszczekana kadrowa pani do BRC dyrektorka i cała reszta - poradzili sobie z sanepid-em to i z resztą dadzą rade

*******

jaki PIP i jaki US ???? a po za tym wszystko do przejścia ....... wszystko przejdziemy kontrole były są i będą ????normalka a ktoś będzie zmieniany ????? może ktoś wie coś więcej??????

xxx

Tak skoro PIP ,US itp. to inwestorzy to gratuluję i życzę powodzenia.

he

co taka cisza na forum hehehe podobno nowy inwestor chce wejść do firmy.

;)

Tak, to celne epitafium. Zwłaszcza że szeroko rozumiany inwestor wycofał sie z biznesu BIO I co Pan na to SZEFIE.

aaabbbcccddd

Nie zabroniono pisać. Pytanie brzmi: Kto ma pisać :D- więcej nowych twarzy w firmie niż starych i nowi pracownicy nie mają jeszcze pojęcia co się tu dzieje i na razie obserwują :D Dajmy im jakieś 2-3 miesiące :D

ktoś

Nie zakaz tylko się ludziom znudziło pisanie sobie a muzom. Pana (usunięte przez moderatora) guzik to obchodzi co piszą i myślą inni a więc po co pisać. Czy ktoś wie jak nazywa się taki człowiek ? A pupile rąbią go jak tylko się da. Przedwczoraj jednego z nich widziano nad naszym polskim morzem oczywiście służbowym samochodem. A robole niech na to zapieprzają

gość

Cisza przed burzą a może zakaz pisania na forum?

(usunięte przez administratora), jak Pan zacznie na prawdę sprawdzać swoich pracowników to wszystko będzie działać. Skończą się wirtualne zamówienia i nie tylko to. Dobra kontrola począwszy od kierowników a kończąc na PH, którzy kroją jak mogą.A ci na dole najwięcej.

leper

Co tak ucichło na forum? Czyżby sytuacja w firmie się polepszyła po ostatniej imprezie firmowej ?

a będzie tych spraw jeszcze więcej,(usunięte przez administratora)będzie musiał sprzedać kolejny majątek ziemski:)

szuająca pracy

szukam gdzie indziej:) choć zostawiono mi na poczcie informacje ze przechodze do drugiej tury:) test księgowy wcale nie był najłatwiejszy, ale po tym co tu przeczytałam nie mam ochoty oddzwaniać do nich... choć moze dla czystej ciekawości:))) tylko szkoda bo mialabym naprawde blisko:(

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.