Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

jun

ten zakład to wogóle jeden wielki [usunięte przez moderatora] aż dziwne ze inspekcja pracy tak długo przymyka oko na to całe bagno [usunięte przez moderatora] . My załoga tego zakłady z niecierpliwością czekamy kiedy ten zakład zostanie zamknięty.

3-2-1

I bardzo dobrze że zwalniają, może w końcu skończy się przyjmowanie starych a niby nowych pracowników, [usunięte przez moderatora] Przyjdą nowi i będą lepiej pracować.

pfff

A teraz do tego grupowe zwolnienia ...

jak ktoś nie umie pracować to nie będzie pracować i bedzie straszyć sądem i PIP ..... powodzenia ...... PIP z tego co wiem nie dawno był i niczego się nie doszukał żadnych nieprawidłowości więc zapytam jeszcze raz o co chodzi??????

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
anty

Wam wszystkim tu obecnym obiecuję, że sprawa skończy się zarówno w sądzie jak i w państwowej inspekcji pracy równolegle tak, że polecą głowy, prawdopodobnie razem z moją, ale będę jak kotwica i pociągnę za sobą kogo się da, wyciągając wszystkie brudy.

ta firma to jedna wielka porażka na całej linii-STANOWCZO NIE PODLECEM.

jaki to obciach gdy we wtorek wszyscy zobaczą że żenujący [usunięte przez moderatora] nie wykonał planu który sam założył na region i jeszcze niedawno uważał za realny do wykonania a dziś ......żenada

czas uciekać

nie ma na co czekać IRVING ma przecież swoich kierowników i PH więc zwijamy się kto żyw.Nikt już nie uwierzy że nowe otwarcie jest możliwe ze starym [usunięte przez moderatora] na czele.

amerykanin

WEZCIE SIE W GARSC I DAJCIE NAM NORMALNE WARUNKI PRACY!!!! Co wy sobie myslicie wiecie co sie dzieje wkoło was?[usunięte przez moderatora] pieniądze za godziny pracy tak że szok a chcecie byśmy siedzieli na nadgodzinach [usunięte przez moderatora]! albo sie dogadamy[usunięte przez moderatora] i szanujmy sie nawzajem,nie jestesmy [usunięte przez moderatora]!!! i czym wiecej sie pracuje tym sie mniej ma!! jeszcze sie odezwe

Niech ktoś zrobi ankietę jak są traktowani pracownicy w bio activ, czy pracownicy mają socjalne, i .... czy są zadowoleni..... nie polecam pracodawcy - ciągle tylko jest "MUSISZ" , ludzie zacznijmy doceniać siebie i swoją pracę [usunięte przez moderatora]

---

Szkoła czego ???? na pewno nie życia !!!!. ja tam pracowałam trzy miesiące i pożegnali się ze mną w bardzo niesympatyczny sposób. Trochę się napatrzyłam na to, co się tam wyprawia i nie polecam tego miejsca nikomu. Chore stosunki między pracownikami, zastraszeni przełożeni, [usunięte przez moderatora] to codzienność. Wiele zlego dzieje sie w tej firmie!!!!!

.....

Każdy kto miał wątplią przyjemnośćpracy w BIO może z całym przekonaniem powiedzieć......WIDZIAŁEM JUŻ WSZYSTKO...... Ta firma to szkoła życia[usunięte przez moderatora]

TAKIE FIRMY JAK BIO KTORE ZA NIC MAJA PRACOWNIKOW POWINNO SIE NISZCZYC I WYKASZAC Z RYNKU JAK CHWASTY.

Nie polecam ani produktów ani pracodawcy!!!! Obsługa na bardzo niskim poziomie, brak profesjonalizmu na całej linii, Inteligentni ludzie jacy jeszcze pozostajecie w tej firemce- szukajcie sobie innej pracy.

Bio nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, nie można tam rozwijać swoich mocnych stron tak jak w przypadku normalnej pracy, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

???

stwierdzenie źle postawione - może tej firmy nie stać na sławka i na wielu innych pracowników

;)

kombinerki hehe Dodać jeszcze trzeba czas jaki poświęca na wypełnianie ankiet np. 10 top produkt. I nieważne że w Stokrotce jest zalistowane tylko 8 produktów z listy, każdy super handlowiec Bio ma oczywiście 10 na 10

QUIZ! ile zarabia przedstawiciel bio-active a ile prawdziwych pieniędzy jarkowi przynosi gdy odejmie się pozostałe koszty? ilu klientów odwiedza? ile godzin pracuje?

ej o co chodzi z ta podwyzka?? przeciez u nikogo tak szybko nie rosna ceny jak u nas w bio! niedlugo puerh bedzie po 10 zl na polce, jak ten shit sprzedawac?? dajcie spokoj, ja szukam roboty...

zdziwiony

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.