Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

migdałek

Gdzie oni nabyli tych umiejętności menadżerskich. Pewnie w Pcimiu Dolnym skąd pochodzą. Ciekawe czy założyli rękawiczki zgodnie z zasadami BRC? Czystość, higiena i odrobina kultury.

incognito

bo pieniazkow nie ma, bylo podobno milionowe dofinansowanie, a wyplaty zero, nawet zaliczek juz nie dostajecie. czekajcie dalej, proscie, a moze ktos sie zlituje. wazniejsze wydatki to kupowanie planow, no moze nie planow, ale wogole zamowien. to jest dopiero sukces zrobic taki wynik na 1/4 polski, jaki kiedys byl robiony na 2 wojewodztwach. brawo, brawo, jestesmy z was dumni. to jest dopiero propaganda sukcesu... ze w ostrowku jeszcze nie bylo inspekcji pracy to sie wam dziwie, ale nic nie sugeruje;)

x

Ludzie piszcie, może ktoś się tym zainteresuje.

ktoś

Nie chyba, ale napewno ich (usunięte przez administratora).Dziś pracocują od 14 do 2 w nocy. PRACUJEMY NA OKRĄGŁO. Soboty ,niedziele, codziennie po 10, 12 godzin. Najbardziej obawialiśmy się zapłaty za te godziny. No i spełniły się nasze obawy. Nikt z nas nie może doliczyć się pieniędzy tak cięzko przez nas zapracowane .Oczywiście M[usunięte przez moderatora] rudy lisek znów się machnął. Dla nas nie jest to zaskoczenie.Tak naprawdę jeszcze nic nie zrobił co by zakończyło się sukcesem. Gdyby nie żonusia (usunięte przez administratora)zginął by w gąszczu własnych pomysłów. A na pieniążki przyjdzie nam czekać do [usunięte przez moderatora]następnego..........

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
x

(usunięte przez administratora) jak pan przegląda te wypowiedzi to niech pan ratuje swoją firmę i niech pan zmieni dyrektora i kierowników. w ostrówku jest sodoma i gomora,wszystko jest stawiane na baczność tylko jak ma się pan pojawić. poza tym masakra. proszę składać wizyty niezapowiadane. poza tym zacznijcie traktować ludzi tak jak się powinno traktować. a nie uważacie nas za (usunięte przez administratora)ze wsi. uważajcie(usunięte przez administratora)

co tam u was słychać, z tego co widzę to wymiana poglądów tylko drogą e-meilowa jak nie było porozumienia tak nie ma, macie przy najmniej wypłatę na czas! Co tam słychać u starych dobrych znajomych! Wszyscy dobrze D. dają bez wyjątków> m> na pewno tak. Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora) którzy pozostali w tej firmie a w szczególności PH. Były

Obserwator

Można mieć niezłe pomysły na produkty, ale nie koniecznie umieć je wdrożyć. Obserwuję poczynania (usunięte przez administratora)od 2 lat. Ufa ludziom, którzy mówią mu to, co chce usłyszeć. Mrzonki i obietnice bez pokrycia przyjmuje za rzeczywistość. Poza tym gra swoją grę, która nie jest dobra dla firmy. Zmienia poglądy wraz z samopoczuciem i takie podejmuje decyzje. W ten sposób niczego nie da się zrobić.

sympatyczni

TAKIE GADZINY JAK BOHATEROWIE WRANGLERA ZAWSZE WYPŁYNĄ. JAK NIE TU TO GDZIE INDZIEJ. WSZĘDZIE KORZYSTAJĄ. BEZ KONSEKWENCJI ALE ZA TO Z MOŻLIWOŚCIĄ WMÓWIENIA INNYM JAKIE TO ONI POSIADAJĄ DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI (CHYBA W (usunięte przez administratora) WSZYSTKIEGO ZA CO SIĘ CHWYCĄ)

kiki daj spokój poddaj się fabryka Wranglera w Łodzi ogłosiła upadłość .hehehe to jak mniemam twoja zasługa i nie tylko twoja (marko) też wie coś na ten temat).nie rób sobie nadziei i tu ktoś wreszcie pozna się na tobie i da ci kopa w(usunięte przez administratora)

a już myśleliśmy że strona że ktoś się przestraszył i zablkował dostęp do strony

ss

ktoś

Dziś w Ostrówku duże zamieszanie. Przyjeżdża dawno zapowiedziany Sanepid. Śmieszne od kiedy Sanepid się zapowiada. O tym,że przyjeżdza wiedziano już tydzień temu. Oczywiście następne śmieszne postępowanie. Nowi nie przychodzą w tym dniu do pracy,pierwsza zmiana pracuje tylko 3 godziny a druga przychodzi normalnie. Wczoraj przyjęli kilkanaście osób. Już pierwszego dnia niektórzy wyszli zesmaczeni. Nastała nowa moda w Ostrówku. Wybijanie ścian i stawianie drzwi. Drzwi są wszędzie czy potrzeba czy nie. Przy zgaszonych światłach na korytarzach można nabić sobie niezłego guza. Czy takie niepotrzebne inwestycje nie podwyższają kosztów. Nowi nie mogą znależć drogi do wyjścia. A prezesunio tłumaczy że nie podpisze umów bo poniósł wysokie koszty inwestycji. A co nas to wszystko obchodzi. Ale o tym póżniej.

Tak naprawde to mnie cieszy ze nie tylko o firmie pisza tylko handlowcy ale i produkcja ktorej do niedawna jeszcze nie bylo. generalnie chodzi o to ze by opisac prace w tej firmie ja własciciel traktuje ludzi. nie tylko w handlu

kiki duzo potrafi zalatwic, jak juz tylko trafi do kontrahenta. jest wspaniala wizytowka firmy, mimo ze kontrahenci mowia, ze od niego smiedzi. bio-active chyba sie przebranzawia, w garazu stoi ok 15 nieuzywanych aut, podobno na sprzedaz, a moze wynajem?;) no przeciez prezes wiedzial co robi i chyba nie kupil nowoczesnej floty na parking. coz za gospodarnosc. szacun fachowcy za caloksztalt. nowa technika sprzedazy wprowadzana w BA to żebranie, lata doswiadczen trzeba zeby to dobrze robic. ej ostrowek, a ten nowoczesny zaklad podobno nawet nie ma (usunięte przez administratora). to co wy z TYM robicie?? hehe, ta firma nigdy nie przestanie mnie zaskakiwac. pozdro dla bylych i odchodzacych. powiem wam ze nie znam nikogo kto odszedl z bio i sobie pogorszyl sytuacje materialna...

Az sie dziwie dlaczego tak narzekacie i w tym gownie siedzicie wiecioe jakie teraz jest rwanie na handlowcow , ofert od zarabania przez 2 tygodnie mailem 12 rozmow a wszystko w czasie pracy - glosujcie nogami i (usunięte przez administratora) tej przekret-firemki jak kolo mysli ze jest panem zycia i swmierci to niech siedzi sam w tym(usunięte przez administratora) a no moze z preziem.(usunięte przez administratora) tak sie budowalo kapitalizm w dawnyc latach od wielu lat firma to ludzie a u pana to bydlo do ktorego mapan wieczne pretensje ze kradnie. jak jest (usunięte przez administratora) pozdro dla wszystkich co jeszcze maja nadzieje - umiera ostatnia

Kiki dobra rada przyglądaj się osobom wchodzącym do biura jeden z nich to twój następca :)))))))) Szukaj roboty

Zamilkły głosy z Ostrówka. Nic dziwnego. Jedni skonani po 10 lub 13 godzinach, drudzy jeszcze tyrają . Mam nadzieję, że nie zamilkną na zawsze. Acha! Dziś kierownictwo "zaprosiło" pracowników do pracy w niedzielę na12 godzin. Chyba ich całkowicie(usunięte przez administratora) !!!!!!!!

ktoś

Tak nie mylisz się. Przy pracownikach jednej ze zmian tak mówi, a jak przyjdzie co do czego klepie tak jak oni. Teraz się znów porąbało przez ten przeciek o umowach. Szanowne kierownictwo znów podeszło do sprawy z dużym profesjonalizmem i kulturą. Umowy dostaną oczywiście (usunięte przez administratora) Najnowszy numer to robienie z (usunięte przez administratora) zdjęć swoim kolegom w nieodpowiednim momencie. Będzie się czym pochwalić (usunięte przez administratora)

ktoś

Pani dyrektor fabryki w Ostrówku w sposób specyficzny złożyłą załodze życzenia świąteczne, Jedyne sława które padły to robić , robić i jeszcze raz robić.Podkręcamy, podkrecamy i jedziemy pełną parą na trzy zmiany. O umowach ani sława, ani o wyższych pensjach też. po czym po świętach już nawet dla jednej zmiany nie było .Podczas ważnej kontroli było wszystko posprzątane i kazano nam mówić, że tu nie ma produkcji tylko przepakowujemy. Sciema była też przy certyfikacie BRC. Dużo by o tym mówić. Może ta wiedza kiedyś sie przyda.(usunięte przez administratora)worzą swoisty tandem tylko jakie będą tego skutki okaże się w niedalekiej przyszłości. Coś na ten temat wiedzą w fabryce (usunięte przez administratora)

RJ

...a co sprzedał do twoich i nie masz gdzie lewego zamówienia wystawić ? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.