Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Ramirez Nowy wpis

Widziałem informacje, że firma jest zamknięta na stałe. Znajdzie się ktoś mający aktualne info?

eddy Nowy wpis

nie wiecie czy nie potrzebują kogoś do dystrybucji @czekaj?? Podobno na lato często zatrudniają dodatkowe osoby i pomyślałem o wakacjach, że może by tam coś zarobić?? Nie wiem tylko czy wymagają jakiegoś doświadczenia ??

xxxx Nowy wpis

niech ktoś napisze o co w ogóle chodzi dokładnie? kosiński sprzedał ostrówek? na serio zamkną zakład? czemu zwolnili Marzejon? kim jest ten nowy dyrek w ostówku i skąd się wziął? oświećcie nas

xxx Nowy wpis

o co w tym wszystkim chodzi? niech ktoś napisze dokładnie. kosiński sprzedał bio? czemu wylali Marzejon? kim jest nowy dyrektor w ostrówku i skąd się wziął? jak ktoś wie niech nas oświeci

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT

firma to jedno wielkie dno nigdy nie polecam nikomu tego syfu w którym sam teraz siedzę mam nadzieje że już niedługo sie wyrwę z tego [usunięte przez moderatora] albo mi pomogą

Teraz was zwalniają .praca była siedząca nie namęczyliście się aż tak to poco takie głópoty pisać

Jaka by niebyła pracować trzeba piszecie obrazacie pana J a wypłaty braliście i pracujecie do dziś skoro wam tak zle to poco tu pracujecie

chodzi Ci o zmiane pana [usunięte przez moderatora] ze jest taka głupia?

Na temat pracy w fabryce w Ostrówku można powiedzieć tylko tyle że brakuje słów żeby opisać to co się tam dzieje. Osoby pracujące na jednej ze zmian są tak (usunięte przez administratora) że normalnie myślący człowiek nie ogarnia takiego [usunięte przez moderatora]. Panu [usunięte przez moderatora] można zarzucić przede wszystkim to że mało zna się na robocie i chyba tak naprawdę nie wie co wyrabia się na zmianie na której go nie ma. SODOMA I GOMORA

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.