Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.

Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.

eddy

nie wiecie czy nie potrzebują kogoś do dystrybucji @czekaj?? Podobno na lato często zatrudniają dodatkowe osoby i pomyślałem o wakacjach, że może by tam coś zarobić?? Nie wiem tylko czy wymagają jakiegoś doświadczenia ??

xxxx

niech ktoś napisze o co w ogóle chodzi dokładnie? kosiński sprzedał ostrówek? na serio zamkną zakład? czemu zwolnili Marzejon? kim jest ten nowy dyrek w ostówku i skąd się wziął? oświećcie nas

xxx

o co w tym wszystkim chodzi? niech ktoś napisze dokładnie. kosiński sprzedał bio? czemu wylali Marzejon? kim jest nowy dyrektor w ostrówku i skąd się wziął? jak ktoś wie niech nas oświeci

firma to jedno wielkie dno nigdy nie polecam nikomu tego syfu w którym sam teraz siedzę mam nadzieje że już niedługo sie wyrwę z tego [usunięte przez moderatora] albo mi pomogą

ja

Teraz was zwalniają .praca była siedząca nie namęczyliście się aż tak to poco takie głópoty pisać

ja

Jaka by niebyła pracować trzeba piszecie obrazacie pana J a wypłaty braliście i pracujecie do dziś skoro wam tak zle to poco tu pracujecie

chodzi Ci o zmiane pana [usunięte przez moderatora] ze jest taka głupia?

Na temat pracy w fabryce w Ostrówku można powiedzieć tylko tyle że brakuje słów żeby opisać to co się tam dzieje. Osoby pracujące na jednej ze zmian są tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] że normalnie myślący człowiek nie ogarnia takiego [usunięte przez moderatora]. Panu [usunięte przez moderatora] można zarzucić przede wszystkim to że mało zna się na robocie i chyba tak naprawdę nie wie co wyrabia się na zmianie na której go nie ma. SODOMA I GOMORA

Zostaw opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp. z o.o.