Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

komandos

też nie zapłacili feriepenger za zeszły rok i za zwolnienie z tego roku firma krzak unikać jak ognia

hej

Nie wypłacają feriepenger ... Płacą 50NOK za godzinę po odjęciu kosztów

Long

Jest ok

Montery od czerwonego

A bob z bartem lecieli z czerwonym helikopterem na platformy

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Spawacz

Nie polecam tej firmy gdy tylko sie upomnialem o feriepenge odrazu dali wypowiedzenie. Oszusci i zlodzieje.

sam ja

ej no co wy tam rady nie dajecie ....5000 to i tak za dużo .... kiedyś to się zarabiało ....a teraz chyba że norwegie chcecie zwiedzać i w domu was nie chcą ... to w tedy rozumiem...pozdrawiam

monter

Caly czas oszustwa i klamstwa, nie polecam. Lejf oszust najwiekszy razem z agnieszka r.

slavko

220 koron dziennie i średnio 2 ziemniaki + pseudo kotlecik ) robiłem miesiąc, podziękowałem... robota w sumie lżejsza od spania, majster od początku poinformowany że na głowę nie dam sobie wejść więc luz...wypłata- w enerpolu w Gdańsku i Vistalu w Gdyni taka sama kasa za 200 godzin :) po jechać ?

Wqrwiony na wszystkich i wszystko

No i następny rodzynek do tego langsetowego tortu. Od marca za żarcie już 220 potrącają. Jakby nie było 10% podwyżki. Ale nie wypłat ,tylko potrąceń.Ha,HA. Ale co podwyżka to jednak podwyżka. Smierć frajerom!!!

rissa

5,000 PLN po odjeciu biletów, śmiać się czy płakać? Atmosfera jak w obozie

Wqrwiony na wszystkich i wszystko

Może kilka faktów na chłodno: 1) Żarcie za które sami płacimy - straszne. 2) W Norwegii nigdy komuny nie było, a kolejki do żarcia jak za PRL 3) Kasa- gorzej niż zle. Po odliczeniach za 216 godzin (teoretycznie,bo trzeba do urzedoów skoczyć ,bo dzień odlotu niepracujący itd.) około 7000zł 4) "Robota"- dla fachowca żaden problem. Normalna stoczniowa praca. Dla piekarza,malarrza ,etc. - znój i gnój. 5) Majstrowie,przełożeni - OK 6) Bonus - POKLEPUS ,albo Good job. 7) Podsumowanie- podpisując kontrakt godzimy się na warunki i stawki.

niewykwalifikowani
@Wqrwiony na wszystkich i wszystko

I tacy tylko tam będą teraz pracować. Jak ktoś tu pisał wcześnie Malarze i Piekarze ..Takie warunki i takie i pieniądze ??

Bez jaj

To tam nie ma ludzi z jajami czy sami kapusie i wazelina tam pracuje .Dlaczego jeszcze nikt nie poinformował Norweskiej Inspekcji Pracy ???

Zaskoczony

Ale to tam niema żadnego Faceta z jajami który po informowała Norweskiej Policji Pracy "Arbeidstilsynet''o tak bezczelnym łamaniu praw pracownika .Zaraz by udp..y tego Norwega .

nie dla langesta

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. 6 tys do wyplaty i potrącenia za bilet, czasem wychodzi 4 tys do reki. Wystarczy zrobić prostą kalkulację 4000 podzielic na 216 i wychodzi stawka godzinowa 18,5PLN. Mobbing na każdym kroku, właścicielem jest teraz Leif Magne, który ma ludzi z Polski za śmieci. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam

super v

Pracowalem dla nich od 2007 do 2010 wtedy to byla dobra firma bo rządził ojciec Leifa czyli Jan Tore a ta pała przyuczała się na stoczni w Aukra,.W 2010 za moimi plecami po cihcaczu wuslali mi rozwiazanie umowy op prace gdyz robili miejsce dla nowych pracownikow ktorzy mieli juz pracowac za mniejsze stawki.W Rumunii bylem ich supervisorem ,to co tam robili z ludzmi i jak tam pracownik byl traktowany to wołało o pomste do nieba.Dwoch waszych ulubionych majstrow z Fosen spotkalem w Westconie. Nochal stracil prace ze mobbing ,a jego wafel dal ciala na robocie i tez wyfrunął.Panowie znam tą firme od lat i dopuki Leif Magne będzie w niej rządzil to bedzie coraz gorzej juz jakis czas temu Langset na stoczni nie dostawal zadnej roboty poza zamiataniem i jak tak dalej bedzie wy tez skonczycie na miotle

hudy

Ale dobre jedzenie dawali przez swieta inie treba bylo do roboty chodzic miz sie podoba

zenada1

ty zenada sam jestes jak ta zenada pewnie jestes ze szczecina haha dlatego ci to pasuje milej pracy baranku bozy

i znów masz rację żenada ,a wracając do opinii od byłych pracodawców to normalka ,każda firma w tym kraju tego wymaga :)też byłem w podobnej sytuacji jak BART ale jakoś drugiej kurtki nie pobrałem ,nie mieści mi się we łbie jak można tak oszukiwać kogokolwiek ,przecież wcześniej czy później to wypłynie ...To że nie czytacie umów to też fakt ,jak również i to że lekcje matematyki w szkołach podstawowych opuszczaliście nagminnie i teraz są skutki :) nie wiem czy wiecie ale stawka 152,80 jest stawką wyjściową i każdy z Was przed podpisaniem umowy miał szansę na to aby ona uległa zmianie ,ale Wy jesteście mądrzejsi ... z 60 ludzi, osób które znają angielski jest może 15 o norweskim nie wspomnę bo prócz norwegów i jednego majstra nikt więcej już nie gada w ich języku ... a szefostwo widząc co się wyrabia sciąga Litwinów ... oni przynajmniej tyle s-y-f-u nie robią co Polacy ... fakt ,obecny Langset to już nie ta sama firma ale ja nie narzekam :)

zenada

no i widzicie panowie...sami oszukujecie,bierzecie extra buty(pan BART)i chcecie aby wobec Was kazdy byl ok. no a przeciez sa...dostaliscie wszystko czarne na bialym do podpisania przed przyjazdem do pracy i co??? przyjechaliscie i jest afera ze Langset do doopy...wystarczylo tylko w szkole podstawowej bardziej sie skupic na matematyce i nauczyc sie liczyc,no ale jak ktos to wtedy olal to dzis pracuje wlasnie na stoczni...nikogo nie zamierzam obrazac,ale sami sie na wszystko zgodziliscie a teraz piszecie tu jakies fanaberie! kazdy chodzi i gada,ze firma do doopy lecz jednak kazdy przyjezdza.skoro jest zle to co tu robisz jeden z drugim????ja tu jestem od stycznia,nie chodze nie marudze nie narzekam.po prostu jestem w pracy bo sie zgodzilem na warunki,ktore mi dali. a Wy jak te p-i-z-d-y teraz placzecie. pozdrawiam tych ktorzy maja choc troche oleju w glowie. Przyjemnej pracy zycze.

Naga prawda
@zenada

Bo sam jesteś piz...Jak bys była taki dobry to byś pracował w lepszej firmie i zarabiał lepiej a tak to jest ć ...P i robisz prawie za darmo w najgorszej firmie w Norwegi .

Opinia - zła

A kolega mi mówił ze jak chciał się do nich przyjąć to chcieli od niego "Opinie od byłych pracodawców " itp.A ty z tego co czytam to Oni sami potrzebują dobrej recenzji o której mogą zapomni z takim podejściem do pracowników ....

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset