Opinie o Falcon Staff Suppliers w Bedford

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Falcon Staff Suppliers. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Falcon Staff Suppliers na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falcon Staff Suppliers w Bedford

Szukam pracy jako stolarz w falconie powiedzieli ze praca jest, a tutaj czytam ze od nich stolarzy nie przyjmuja, mozecie mi powiedziec jak jest, bo potrzebuje pracy ale nie chce (usunięte przez administratora).. Bede wdzieczny za jakies info, (od pracownikow)

[usunięte przez moderatora] Jak by było tak fajnie to średnia pracy w falkonie to 3 miesiące jak człowiek zarobi na bilet żeby z tond uciec.[usunięte przez moderatora]

Ludzie zastanówcie się czy wiecie co piszecie o firmie Falcon a szczególnie o szefie !!! Pracuję w tej Firmie od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Szef bardzo konkretny gość. Wypłata zawsze na czas. Zaliczka - kiedy potrzebuje wtedy mam. W razie problemów w pracy czy w mieszkaniu pomagają tak szybko jak to tylko możliwe. Chcesz jechać na lotnisko - proszę bardzo, jedziesz nie ma sprawy. Zesrała się nam lodówka szef nam kupił nową. [usunięte przez moderatora] Co Wam jeszcze napisać? Weźcie pod uwagę że nie musicie znać języka angielskiego !!! Ja to nie rozumiem takich ....... co piszą takie pierdoły. [usunięte przez moderatora] Ja pisze prawdę bo wreszcie trafiłem na firmę w której jestem doceniony. To jest moje zdanie. Myślcie co chcecie. Pozdrawiam szefostwo Falcon-a i wszystkich normalnych ludzi !!! snowrider

atrakcyjne wynagrodzenie 7,31f brutto to jakas kpina , [usunięte przez moderatora] zawijaj rekawy i do roboty skoro uwazasz ze to jest atrakcyjna stawka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Falcon Staff Suppliers spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Atrakcyjne !!!! wynagrodzenie dla spawacza (usunięte przez administratora)c , bez jednego dnia wolnego. To wykorzystaj te ,,atrakcje,, to schudniesz.

nie anonim

[usunięte przez moderatora]Jeśli coś się stanie w pracy pracownikowi falkonu to przyjadą po godzinie albo więcej to fakt.Ale to wszystko ,mała ściema w szpitalu że kolejka i odwożą delikwenta do domu.I to wszystko najwyżej dostaniesz tabletki przeciw bólowe.Zaliczki jakie zaliczki nawet nie powinniście pisać o zaliczkach bo czegoś takiego w falkonie nie ma.Jeszcze raz NIE MA ,NIE MA. [usunięte przez moderatora]

Czytam wasze wypowiedzi i zgadzam sie z opinia ze ta agencja zasluguje na ocene -0. [usunięte przez moderatora]. Co do pobieranych depozytow za mieszkanie ,to karzdy kto je pobiera ma obowiazek je wplacic na specjalne konto i poinformowac was gdzie te pieniadze zostaly zdeponowane. W przeciwnym razie nalezy Wam sie 3 krotnosc depozytu, [usunięte przez moderatora]

pracuje w falconie od 3 miesiecy.. nie mowie ze jest nie wiadomo jak. ale napewno nie bede klamal. a wiec tak [usunięte przez moderatora] ja powiem tak. zaliczki. nie sa obowiazkowe. zawsze jak prosilem o zaliczke tak owa otrzymałem. wypłate zawsze dostawałem do 15.[usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] ,ta agencja poszukuje caly czas pracownikow bo tak duzo z niej ludzi odchodzi jak by bylo tak dobrze jak co niektorzy pisza to by sie ludzie trzymali tej agencji (usunięte przez administratora) dla spawacza minus podatek ,ubezpieczenie,mieszkanie to ile zostaje .Tygodniow 1 miejsce do spania trzeba zaplacic (usunięte przez administratora) , podatek i na reke zostaje okolo(usunięte przez administratora)z tego trzeba sie wyzywic jak ktos ma rodzine to podroz do domu i zpowrotem tez kosztuje ,tak zwana kaucja za mieszkanie to darowizna dla falkonu bo nikomu jej nie zwraca , nawet desperatom nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Falcon Staff Suppliers - Bedford

Falcon Staff Suppliers