ZPHU Remonty Budowlane Sługocki Waldemar

Księginice

Opinie o ZPHU Remonty Budowlane Sługocki Waldemar

jak jak

Widocznie nikogo nie szukają, ale najlepsze jest to, że chyba miały się pojawić jakieś benefity socjalne, bo nawet o takie urozmaicone zatrudnienie może być dość ciężko. Remonty budowlane są trudne, ale wzbudzają zaufanie wśród klientów a to jest najważniejsze.

glaca

[usunięte przez moderatora] zero godności. od najmłodszego do najstarszego siano zamiast mózgu. tylko pieniądze im w głowie. na dodatek nie swoje. [usunięte przez moderatora] uważajcie na pracę czy współpracę z nimi.

brzeziński

Ostrzegam przed tą firmą [usunięte przez moderatora]

firma super ale co do płacenia wynagrodzenia to ma opory , zwleka z wypłatami po miesiącu czasu . pozatym pytasz się co z wypłatą to tak zbywają jakby człowiek miał conajmniej z milion złotych odłożonych w skarpecie.POWODZENIA PRACY W TAKIEJ FIRMIE

Zostaw opinię o ZPHU Remonty Budowlane Sługocki Waldemar - Księginice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU Remonty Budowlane Sługocki Waldemar