Opinie o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Graf

Witam, widdzialem ogloszeni e ze szukaja grafika, czy moze ktos wie jak wyglada tam praca na tym stanowisku?

Dominika

Na stronie internetowej Jakon znalazłam informację o programie praktyk letnich organizowanych przez tę firmę. Jeżeli wśród Was są osoby, które odbyły praktyki u tego pracodawcy, to proszę o pozostawienie opinii na ich temat. Warto ubiegać się o nie? Jaki poziom merytoryczny prezentują?

Krzysztof

Ja pracuję i jestem zadowolony. Osoby pewnie, że odeszły ale same bo miały np 7 czy też 10 letni staż i chciały coś w swoim życiu zmienić. Zwolnień nie było w ostatnim czasie, no może jedno gdzie "osoba" nie potrafiła odnaleźć się w powierzonych zadaniach i z całą pewnością wypluwa swoją frustrację w komentarzach powyżej. Ja nie narzekam jestem w firmie od ponad 1,5 roku. Korzystam z dodatkowego ubezpieczenia, karty benefit. W trakcie swojej kariery byłem na 5 integracjach w tym 2 kilkudniowych. Co prawda siedzę na budowie a pewnie będę nosił się z zamiarem rozmów przeniesienia do biura zobaczymy czy uda mi się zrealizować cel :) Auto służbowe mam, komputer, telefon. Z urlopem nie ma problemu, przy zwolnieniu lekarskim nikt nie robi problemów. Sądzę, że jak ktoś narzeka i nie potrafi docenić tego co dostaje to powinien założyć własną działalność i sam sobie szefować. A co do zwolnień, za mojej obecności miało miejsce jedno zwolnienie i faktycznie o godzinie 15. Nie jest to miłe sam jak się dowiedziałem byłem w szoku ale z drugiej strony jak firma mająca duże projekty ma się zabezpieczyć chociażby przed skasowaniem informacji z komputera albo pracownik wiedząc , że święci się zwolnienie zacznie działać na szkodę firmy? Ludzie ogarnijcie się i jak wam coś nie pasuje to tak jak napisałem załóżcie swoją firmę. Pewnie, że trzeba się cenić ale trzeba umieć też doceniać a nie tylko hejtować. Pozdrawiam !

Józef
@Krzysztof

Z kim byłeś na tylu integracjach. Ja pracuję trzy lata i byłem na czterech.

@Józef

Z kim? Z ekipą z firmy... Jeśli byłeś na 4 to albo nie miałeś ochoty uczestniczyć we wszystkich, albo pracujesz w innej firmie. Na wypadzie narciarskim do spindlerovego byłeś?

qwerty
@Krzysztof

spindlerovy był raz na wiele lat i innych zimowych nie było. Reklamowali, że dla każdego a i tak jakiś szczur z drewnianym nosem nie dał urlopów. Krzysztof przez 1,5 roku byłaś na 5 intregracjach? napisz gdzie i kiedy.

@qwerty

a no bylem na 5 integracjach, tak na szybko to narty, łeba, gdańsk(mega wypad!), rowery w górach, wiele integracji miejscowych, wakepark. trochę tego było wszystkiego nie pamiętam

a.lewa
@Krzysztof

Superowo masz "Auto służbowe mam, komputer, telefon". Mój partner to sprzedawca abonamentów telefoni komórkowej i też ma, i powtarza brawo ja. tez masz wizytówkę imienną (o super jak na filmie), pieczątkę bo jesteś kimś mega wyjątkowym, i że możesz wchodzić do biura i tam jest elektryczność (zazwyczaj), internety , kawa i herbata oraz słodki cukier. wypłata jest to też ważne. i wiele innych rzeczy jest. trochę tego jest wszystkiego nie pamiętam I można zrobić karierę bo od czasu do czasu się ktoś zwalnia.

John
@a.lewa

To fakt rotacja jest spora???? ciekawe dlaczego...

Pracująca w Jakonie
@John

W każdej firmie jest rotacja. W Jakonie jest super praca. Pensja zawsze przed czasem. Szacunek dla pracowników. Wyjazdy integracyjne. Spotkania firmowe. Tego w innych firmach nie ma. Ja pracuję i jestem bardzo zadowolona.

Jakonczyk
@Pracująca w Jakonie

Wnioskuję po tej wypowiedzi, że koleś miał ciężkie dzieciństwo a mamusia niezbyt go kochała że takie brednie wypisuje. Trzeba być upośledzonym aby w taki zachwyt wpaść nad firmą która ma gdzieś pracowników. Pewnie w (usunięte przez administratora) prezesa trzyma non stop palec.

Xxx
@Jakonczyk

Dlaczego atakujesz Krzysztofa. jest mnóstwo osób które podzielają jego zdanie.

Jakonka
@Krzysztof

Znów integracja. W jednej z najlepszych miejscówek w Poznaniu.

Wiktor

Czy firma robi rekrutację? Może podpowiecie w jakim dziale?

@Wiktor

Kierowników budowy szukają

Jarek
@Wiktor

A w jal szukaz

Jakon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dominika

@Xxx, jakie masz zdanie o Jakon jako pracodawcy? Możesz wyłożyć na tym forum wszystkie swoje spostrzeżenia na jego temat? Tego typu informacje posłużą osobom rozważającym aplikowanie do tej firmy.

Również ważny

Nikt nie jest anonimowy w internecie.......... Głowy jeszcze polecą....... Nominacje niebawem.......

Kotek prezesa
@Również ważny

Ustaw się w kolejce po te nominacje, one wszystkich dotyczą.

Eva

a zatrudniona jesteś w firmie zależnej od jakon czy gowork?

Noris

Żebyś w domu była tak aktywna jak na tym forum, więcej pożytku by było.

Dominika

2 lipca miał wystartować program praktyk letnich w Jakon. Czy na forum znajdą się osoby, które zakwalifikowały się do tego programu i właśnie od dzisiaj zaczęły swoją współpracę z tą firmą? Zachęcam Was do przedstawienia warunków zatrudnienia jakie są przyporządkowane tej formie zatrudnienia u tego pracodawcy. Swoimi wypowiedziami zainteresujecie tych, którzy w przyszłości planują odbycie praktyk w Jakon.

John

Ciekawe kto to pisał..

rambo
@Dominika

Zakwalifikował? Przecież biorą wszystkich jak leci żeby jakoś załatać braki kadrowe...

Znajomy
@Dominika

Dominko, nie rób z siebie głupiej kozy, jak pracujesz dla firmy, to powinnaś wiedzieć jakie są warunki zatrudnienia, no chyba, że jesteś zatrudniona na kontrakcie menedżerskim, no to wtedy niech wyrobnicy się wypowiadają.

Mati
@John

Psychopata

Zorro
@Dominika

Jeden wielki bełkot, nic więcej.

Dominika

@Pracownik, rozumiem, że nie odpowiada Ci zachowanie osób wymienionych przez Ciebie w swoim wpisie i czujesz potrzebę wyrażenia swojego zdania na ich temat. Niestety to forum nie służy do opinii tego typu bo zostało stworzone po to, aby gromadzić merytoryczne i zgodne z prawdą wpisy o Jakon jako pracodawcy.

@Dominika

Rozumiem że chcesz się zabawić w cenzora i taka rola Tobie odpowiada, ale weź poprawkę na to, że nie Ty będziesz wyznaczyła ram tematów do wypowiedzi, może w pracy czujesz się ważna, ale tutaj jesteś biernym czytelnikiem mój gołąbku porzadku na forum. Mam nadzieję, że tekst jest dla Ciebie zrozumiały.

@Dominika

Dominika, jak czuje potrzebę to idę to toalety, a to forum ma inne zasady i nie Ty je będziesz wyznaczać. Prawda w w Twoim wydaniu raczej ma poziom klatki schodowej, także lepiej będzie jak dasz odpocząć swoim szarym komórkom. Znam od poszewki możliwości tej firmy jako pracodawcy, a zachowanie Pani Karoliny zasługuje na taki komentarz.

Dominika

Aplikowaliście już może na stanowisko specjalisty ds. marketingu? Jakie warunki są proponowane kandydatom na rozmowie kwalifikacyjnej? W ogłoszeniu, zauważyłam informację o tym, że pracodawca umożliwia na tym stanowisku rozwój. W jaki sposób się to odbywa? Poprzez szkolenia? Warto starać się o zatrudnienie o pracę w takim charakterze w Jakon? Proszę Was o podzielenie się swoimi opiniami na ten temat z innymi użytkownikami.

@Dominika

Na tym stanowisku pracują już dwie panie, jedna warta drugiej, donoszenie i kłamstwa są na początku dziennym normą. Mam wrażenie że ta praca i stanowisko uratowały im życie-bo pewnie są tak beznadziejne, że same oceniły swoje możliwości na rynku pracy na zerowe. Szczegolne ukłony dla Karoliny, która w swojej obudzie osiągnęła mistrzostwo świata.

TopGun

Pyt. do Kowala czy jeśli pracuje się 8 godz. i 45 minut (od 7.30 do 16.15 jak napisałeś) to dodatkowa przerwa poza KP wynosi 45 min? Czy jak ktoś nie je obiadu w pracy to może te 45 minut spędzić na plaży a nie w firmie jeśli przepracował już 8h minus 15 minut przerwy z KP? Czy naprawdę pracujesz w tej firmie i czy chciałeś jej pomóc czy zaszkodzić? Czy to normalne że Również ważny nawet publicznie tu grozi ? Kowal pewnie jesteś punktualny bo jakoś zaobserwowałeś że inni są niepunktualni a jak byś się spóźnił to byś nie zaobserwował, czemu też się nie spóźniasz? boisz się choć zostajesz dłużej?. Czy twierdzisz że ci co przyszli punktualnie zostają dłużej razem z tymi spóźnialskimi do g. 16 lub 16.15?

Nom nom
@TopGun

Trochę bez sensu ponieważ. W Jakonie w biurze pracujesz 8:30. Nie mówię o pracy na budowie bo to inna sprawa. Umowa wskazuje czas pracy 8:00. Problem byłby rozwiązany jeżeli przerwa o której mówi @Kowal byłaby oficjalna a nie jest. Nigdy nikt mi nie powiedział ze ją mam. Spóźnianie się do pracy jest podstawa do zwolnienia i noe powinno być argumentem w rozmowie. Ilość godzin rozwiązała by rejestracja czasu który pracujesz. Ale tego nie dostaniesz bo nagle okazałoby się ile tak faktycznie pracujesz. Jest to tez podstawa dla PiP przy ewentualnej kontroli. Sam sobie odpowiedz czy w Jakonie płacone są nadgodziny.

Dominika

@Eva, jestem pracownikiem serwisu pracy gowork.pl. A wszystkie zadania jakie wykonuję opisałam we wcześniejszym wpisie. A Ty jesteś pracownikiem firmy? Opowiesz nam o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie?

Dominika

@Krzysztof, jeżeli firma organizuje wyjazdy integracyjne, to znaczy, że zależy jej na budowaniu dobrej atmosfery w zespole. Czy oprócz wyjazdów integracyjnych, udało Ci się zauważyć w tej pracy inne plusy? Czy jesteś zadowolony z pozostałych warunków zapewnionych przez tego pracodawcę? Czy firma Jakon prowadzi w tym momencie nabór?

Czy firma potrzebuje pracowników?

Igor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może prowadzą rekrutację?

Czy dobrze się pracuje? Tak rzadko piszecie?

Jerzy

Warto aplikować? Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy są jakieś dodatki do podstawy

Dyrektor bardzo ważny

Lepiej już posiedź w pracy dłużej bo to co piszesz z domu (helloł pewno z domu helloł !?!) o 22:22 (o ja tej helloł) najlepiej świadczy, że w domu nie masz co robisz a w pracy zajmujesz się wszystkim (obserwowaniem, analizą składu papieru toaletowego, liczeniem busów) że na pracę czasu już nie pozostaj. Helloł!

Kowal

Powyższa wypowiedź jest bardzo emocjonalna i dość niesprawiedliwa. Owszem praca trwa 8,5h, jednak rzadko kto pojawia się punktualnie o 7.30 w biurze. Z reguły wszyscy przychodzą między 7.40, a 8.00. Ktoś powie, że wg KP powinno pracować się 8h, jednak w Jakonie jest dodatkowa przerwa na obiad, z której duże grono korzysta (normalnie wg KP pracownikowi przysługuje przerwa 15 minut). W moim dziale nie ma problemów z urlopem, nawet w ferie. Może warto porozmawiać ze swoim przełożonym i coś zmienić? Co do "pytań" o 16.00 to chyba wszędzie się coś takiego zdarzy, ale pewnie jest to sporadyczne, w każdym bądź razie o 16.15 już prawie nikogo nie ma w biurze, co nie często się zdarza w innych firmach. Wytykanie awarii prądu też słabe, zawsze może się zdarzyć i nikt nie wie ile potrwa. Multisport jest ze zniżką, czy dużą, czy małą to już do indywidualnej oceny. Pakietu medycznego nie ma, choć obecnie ich jakość jest kiepska. Wiem, gdyż żona korzysta. W busach nie ma problemu z miejscem, zawsze są luzy, a jeśli wyjątkowo byłby pełen to kilka osób jeździ służbowymi i chętnie pomogą. "Nowi" też się na niego łapią bez żadnych problemów. Nigdy nie zwróciłem uwagi na zamiatanie parkingu, przyjrzę się:) Może trzeba to zgłosić komuś? ISO nie funkcjonuje, ale to chyba lepiej, bo jest mało życiowe. Wyjazdy integracyjne są dobrowolne, więc zawsze można zrezygnować i odpadną dylematy co wziąć. Informatyk jest jeden potwierdzam, powinni dać mu kogoś do pomocy. Kwestie papieru, hmm w sumie to już zahacza o problemy egzystencjonalne, nie będę się zagłębiał:) Osobistych wycieczek też nie skomentuję, nie wypada tak za czyimiś plecami. Faktycznie stare salki nie tłumią głosów i jest to minusem, za to nowe całkiem fajne. Mi nowa część się podoba. Faktycznie w niektórych momentach brakuje ludzi, ale coś się w tej materii rusza powoli. Chyba w bardzo krótkim czasie zaczęliśmy wiele projektów i stąd takie zatory, a trzeba pamiętać, że kilka osób odeszło. Nie spotkałem jeszcze na budowie "okropnego" kierownika, więc chyba nie jest tak źle. Problem płyt..hmm nigdy nie miałem problemu, żeby wyciągnąć z szafy, ale może coś się zmieniło, teraz prawie nie używam. Nie miałem jeszcze przypadku, żeby prowadzić budowę bez "papierów". Wydaje mi się, że czas pracy w Jakonie jest normalny i każdy ma czas na życie prywatne. Ogólnie chyba to jest takie trochę przemęczenie organizmu i czas na zmiany. Jeśli wszystko powyższe było zgłaszane przełożonemu i nie zareagował to pozostaje tylko rozstanie.

Bartosz

Witam, Widziałem ogłoszenia na asystenta projektanta i zastanawiam się nad wysłaniem CV. Od dwóch lat pracuje w biurze, w którym projektuje tylko hale magazynowe, nie mam doświadczenia przy budynkach mieszkalnych. Czy architekt w Jakonie projektuje hale i budynki mieszkalne czy jest jakiś podział?

Architekt
@Bartosz

Jest podział na 2 osobne działy.

Bartosz
@Architekt

A wiadomo, do którego szukają?

Jakonka

Jak kształtują się pensje w Jakonie w biurze? Czy jest podstawa + premia czy tylko podstawa? Warto aplikować?

Dominika

@Krzysztof dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na temat pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. Powiesz czy są w firmie jakieś szkolenia wewnętrzne? Jeśli ktoś jest zainteresowany to firma poszukuje KIEROWNIKA BUDOWY. Z oferty pracy można wyczytać, że zapewniają umowę o pracę, ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego, kartę Multisport, ubezpieczenia grupowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakon Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Jakon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jakon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakon Sp. z o.o.?

Jakon Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Sowia 4
    62-080 Tarnowo Podgórne