Kautex Unipart Uk

Coventry

Opinie o Kautex Unipart Uk

kapusta

no ciekawe czy od twojego wpisu @gt mcoś zmieniło, w sumie skoro firma zagraniczna i automative manufaturing to wierze że na nadal trzymają wysoki poziom

GT

Prawdopodobnie w 2009 było kiepsko jak w całej branży moto, ale teraz sie ruszyło są zlecenia, jest spokojnie. W 2009 ja tez straciłem pracę w fimnie obok (UYT Ltd), ale w tym roku trafiłem do Kautexu i mam kontrakt po paru miesiącach co w tych czasach nie zawsze sie zdarza.Praca spokojna bez ciśnienia i z normalnymi ludzmi. W mojej ocenie stabilna firma.

dobra praca, ale się skończyła

Zostaw opinię o Kautex Unipart Uk - Coventry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kautex Unipart Uk