Opinie o CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA w Sulechów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA w Sulechów

Bylypracownik Nowy wpis

Radzę omijać szerokim łukiem prace tutaj chociaż bardziej trafniejszym określeniem będzie obózpracy. NAJGORSZY pracodawca u jakiego przyszło mi robić. (usunięte przez administratora) na każdym kroku w wykonaniu wielce pani prezes. Niedotrzymywanie umowy, robienie z człowieka (usunięte przez administratora) na każdym kroku, nieterminowe wypłaty i oszukiwanie ludzi na pieniądze. Nic dziwnego że wiecznie jest tam rotacja jak nikt normalny nie jest w stanie wytrzymać takiego traktowania

Hanna Nowy wpis
@Bylypracownik

Jeśli tak jak twierdzisz, pracodawca jest nieuczciwy co do wypłacanych pieniędzy, to może warto gdzieś zgłosić ten fakt?

Bylypracownik Nowy wpis
@Hanna

Było zgłaszane przez niejednego pracownika

Irek Nowy wpis

Tylko dobry pracownik docenia firmę, jest jak najbardziej ok, nie rozumiem po co narzekać zawsze można zmienić firmę.

Widzę, że jest poszukiwana osoba do działu sprzedaży, ale..... od kiedy jestem aktywna na rynku pracy (12 lat), ZAWSZE jest poszukiwana osoba na to stanowisko. Jest to właściwie jedyny pracodawca w okolicy, który notorycznie poszukuje osób na stanowisko w dziale sprzedaży. O co chodzi? Oferta wydaje się atrakcyjna. Zastanawiam się, czy osoby są zatrudniane tylko na okres próbny, a później Dowidzenia? Czy mógłby się jakiś były lub obecny pracownik wypowiedzieć? :)

Nie warto

Nie warto zaśmiecać sobie życiorysu.

Stefan

Największy problem jest wtedy gdy brakuje chęci do pracy. Dobrze robisz to nikt nie ma pretensji ale nie każdy tak pracuje, niestety!

@Stefan

Jak dobrze robisz komu? Bo na pewno nie jak dobrze wykonujesz swoją pracę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sulechów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy Spedytor
Woga Sp. z o. o.

samo życie

Ehh-czy pracowała/s/les w tej firmie? a może jesteś pracownikiem tej firmy i tak ja bronisz? skoro to taka świetna firma to dlaczego ma taka rotacje pracowników? czyżby nikt się nie nadawał tam do pracy? prawda jest taka- tam każdy chce rządzić, każdy pokazuje jaka jest ,,szycha"( z wyłączeniem garstki osób) i próbuję uzależniać innych od siebie, ale w razie niepowodzenia żadna ,,szycha" nie weźmie na siebie odpowiedzialności tylko zwala winę na innych( brak znajomości swoich obowiązków i zakresu odpowiedzialności). brak tam organizacji pracy, wszystko w pospiechu i na wczoraj,zły obieg informacji, wszędzie bałagan ( na terenie firmy jak i w papierach), 0% bhp, 90% pracowników zajmuje się plotkami i szukaniem afer u tych spokojnych pracowników oraz donoszeniem do Pani Prezes ( interesują się nawet zryciem prywatnym), atmosfera pracy poniżej dna!!! jedno wielkie sku...two! a nie daj Boże pokazać tym ,,biedakom" ze dobrze ci się w życiu wiedzie - to tak nakręca Panią Prezes , ze zostaniesz zwolniony! ( podkreślam nie mowie tu o wszystkich pracownikach). zastanawiam się czy ci wszyscy donosiciele i aferzyści maja z tego profity?, jakieś dodatki do pensji?. tak że czy podjąć tam prace czy nie?- wybór należy do ciebie.

LG
@samo życie

Ostatnio ogłosili nabór na pracownika administracyjnego moja siostra aplikowała na to stanowisko ale czytając wasze opinie boję się żeby nie wdepnęła w jakieś g......:-) Jeśli ktoś ma jakieś informację jak tam naprawdę się pracuje? Jaka jest atmosfera i szefostwo, zarobki ?Czy warto się starać o tą pracę będę wdzięczna o podpowiedź?

samo życie
@LG

LG- akurat ta ,,fucha" jest dobra i godna polecenia. Pilnujesz kasy i wpłat aby się zgadzało. Nie interesuje cię sklep,towar itd. Odpowiadasz przed ,,Najwyższa" wiec nikt nie podskoczy, z miejsca pracy dużo widzisz i słyszysz - dlatego ,,aferzyści i plotkarze" będą czuć respekt. Podobno jest nowy kierownik który wprowadza ,,dobre zmiany", wiec czemu nie spróbować? Podstawa to pilnować ,,kasy", nikomu nie ufać, nic nie mówić o sobie . Co do wynagrodzenia to... musisz wynegocjować.

LG
@samo życie

Zastanawia mnie jedno skoro to taka dobra "fucha" to czemu ktoś ją zostawiał? Poza tym to co napisała/eś cyt: " .....nikomu nie ufać, nic nie mówić o sobie"? Taką niechęcią do siebie pałają koledzy z pracy? Przecież w takiej atmosferze nie da się długo pracować. Słyszałam, że tam jest dość duża rotacja pracowników.

@samo życie

Żadna "fucha" w tym miejscu nie jest dobra ani godna polecenia, nawet ta biurowa.

Natan

Wystarczy być dobrym pracownikiem na którego firma może liczyć a z pewnością opinie byłyby inne. Firma ok, polecam

MM

Pewnie wszyscy pracują za najniższą krajową stąd zazdrość, zawiść i podgryzanie siebie na wzajem w nadziei, że się to komuś opłaci. Z reguły na takiej postawie pracowników korzysta tylko pracodawca. Robota zrobiona a, że personel się "żre".

Praca dla desperatów
@MM

100 zł ponad najniższą krajową i za te 100 zł należy bić pokłony i kająć się przed królową i znosić jej humory. Wydaje jej się że jest wszechmocna i każdemu może zaszkodzić w przyszłości tylko że takie pogróżki są karalne.

Nie polecam

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nie polecam tam pracy, ponieważ Pani Prezes nie ma szacunku do ludzi. Swoich pracowników ma za nic i docenia tylko tych, którzy donoszą na innych - tam dłużej mają szansę na pracę tylko osoby, które w swoim życiu kierują się zasadą " po trupach do celu" i tacy tam oczywiście są. Jet duża rotacja i ciągle kogoś szukają ponieważ ludzie nie wytrzymują psychicznie i odchodzą lub w ostatni dzień swojej pracy dowiadują się że nie otrzymają kolejnej umowy.

Bogna

CEDRUS jest liderem w swojej dziedzinie, od momentu powstania cały czas się rozwija i dzięki temu ma bardzo dobre opinie.

NIko

Tam mają ciągle rotacje na stanowisko do działu sprzedaży..

Iga

Firma z dobrymi opiniami w internecie. Wystarczy dodać dobrą pracę a będzie super.

Nie polecam nawet wrogowi pracy w cedrus.

Popieram. Trafne określenie.

Renata
@pracownik

Skąd u Ciebie negatywne zdanie o firmie? W ostatnim czasie w wątku nie pojawiły się żadne rzeczowe komentarze, dlatego proszę Cię o opisanie aktualnej sytuacji. W poprzednim poście zadałam kilka pytań, czy możesz udzielić na nie odpowiedzi?

Renata

Firma Cedrus już od 20 lat działa na polskim rynku. Otrzymała też liczne nagrody. Obecnie prowadzi otwarte rekrutacje, a więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj: http://cedrus.zgora.pl/kariera1/ Jak sądzicie, warto aplikować? Jakie szanse na zatrudnienie mają osoby na początku kariery zawodowej? @pracownik, Twoja wypowiedź jest bardzo lakoniczna i inne osoby nie dowiadują się zbyt wiele. Możesz napisać, co sprawia, że jesteś niezadowolony? Czy jest także coś, co Ci się podoba?

Totalna katastrofa. Nie polecam !!!!

ogrodnik

Pracowałem 3 dni w tej niby hurtowni,pod koniec 3-go dnia pracy pani prezes tejże hurtowni oświadczyła mi że jestem za wolny. WNIOSEK wrotki i cza zapier..... odradzam kontakt z tą hurtownią ,bo tam nie traktuje poważnie ludzi chętnych do pracy .

ogrodnik

UWAGA PO 3 DNIACH WYLEWAJĄ Z ROBOTY!

Zostaw merytoryczną opinię o CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA - Sulechów

• Jak się pracuje w CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA?

Zobacz opinie na temat firmy CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEDRUS HURTOWNIA OGRODNICZA