Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Jak wygląda praca w weekendy za wolne? jaki czas na ich wykorzystanie?

Pracownik2

A to dają wolne za pracę w weekend ? Nie idzie to do zapłaty ?

Pracownik kghm

Nie dają wolnego , jak beduin robisz od poniedziałek do piątku i cztery soboty lub niedzielę.

Pracownik2
@Pracownik kghm

To chociaż dobrze płacą za te dni sobota i niedziela ?

@Pracownik kghm

To ile tak na rękę idzie tam tak naprawdę zarobić bez tych sobót nieobowiązkowych ale przymuszonych?w pierwych dwóch latach?nie licząc Barbórki i 14-stki

Dżi

Jeżeli wybierasz pieniądze i prace zamiast rodziny i czasu to idź tam

Pracownik kghm
@Dżi

Święta prawda , cieszą się że zarobią, ale jakim kosztem są tacy co ciągną 7 nocek pod rząd

@Pracownik kghm

Tu nikt nie napisze ile się zarobi na początku,kryjecie te stawki jakby z waszej kieszeni miało iść,ja bym zmienił robotę i do następnej kopalni poszedł ,ale znów zobaczyć stawkę na umowie najniższą krajową+jakiś tam dodatek i z 500 premi za niechorowanie to szkoda czasu,i powiedzą ,poczekaj z pięć lat i dobrze zarobisz,ale te dobrze nie wiadomo kiedy i ile to będzie

Sierpol

A na jakiej kopalni pracujesz i na jaką chciałbyś się przenieść i czemu?

@Sierpol

Czemu? Kasa kasa,jak ktoś pisał że zrobi wszystkie soboty i niedziele i dostanie 7 tys?

Sierpol

A co na poszczególnych kopalniach są rozne stawki czy jak?

weekendy za wolne

Ten system działał kiedyś (nie wiem jak jest obecnie) i dotyczyło bodajże tylko 1. zmiany i taki zainteresowany przychodził na sobotę/niedzielę, rozliczane to było jako czas pracy sobota/niedziela, a dzień powszedni był jako dodatkowy do wykorzystania (tylko w okresie pn-pt można było wziąć ten dzień). Ważność pewnie jak normalny urlop. Fakt to akurat ratuje (usunięte przez administratora) jak komuś brakuje urlopu na załatwianie spraw urzędowych czy innych.

On
@Pracownik2

Jeśli chcesz sobotę/niedzielę za dzień wolny to przy obłożeniu musisz to zgłosić, jeśli nie zgłosisz to masz płatne do wypłaty. Soboty i niedziele to duże pieniądze.

Zbychu

Gdzie mogę znaleźć informacje o tym ile przysługuje mi procent karty górnika ?

Zbychu

Tal wiem że pisze w zuzp, chodzi mi o to czy w extranecie np gdzieś jest zakładka z informacją dotyczącą tego ile mam stażu naliczone i karty górnika np

Kadry
@Zbychu

Tam się dowiesz ile i za jaki czas czy przysługuje więcej

wafw

Czy ktoś już dostał rekomendację przyjęcia na elektromontera na rudną?

kkkk

panowie czy jest możliwość przejścia z PEBEKA do KGHM bez żadnego problemu?

Roman
@kkkk

Wydaje mi się, że nie zaznaczysz w procesie rekrutacji, tego, że pracujesz w grupie kapitałowej i podasz inną nazwę miejsca pracy. Ta opcja jest średnio legalna, ale lepsza od zwolnienia się i czekania na to czy cię zaproszą na rozmowę

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Powerfun

Czy jest taka możliwość że pomimo otrzymania maila z rekomendacja nikt się nie odezwie?

@Powerfun

Nie, nie ma takiej możliwości, prędzej czy później się odezwą

Info
@Powerfun

Odezwą się na 100%, ale znam ludzi którzy czekali ponad rok.

Oskar

Szyb Bolesław jakieś opinie ? Jaki jest najlepszy szyb w Lubinie?

ex kghmowiec

ja po kilku latach walki zmienilem firme i wszystkim polecam. kasa kasą ale są w okolicy firmy szukające mechaników, elektryków do pracy z maszynami. pod ziemią i na powierzchni. pewnie to usuną ale polecam BH Ruda. fajna firma z tradycjami i kasa też w porzadku.

@ex kghmowiec

Dokładnie,na te układy koleżeńskie i rodzinne nic nie poradzisz,(usunięte przez administratora) cię robotą(bardziej procedurami) a drugi lajt, czasem trzeba odpuścić sobie,bo niby emerytura wcześniej ale psychicznie się wykończysz i będziesz jak (usunięte przez administratora)

Kuba

A na jakie stanowisko? Mogą się odezwać sami ale to raczej rzadkość. Trzeba dalej składać normalnie

Kolega Kolegi
@Kuba

Na TG wydobywczy, składałem jak byłem na rozmowie to wszystko poszło bardzo dobrze, rekruter mówił ze mnie przyjmą, a ty proszę do bazy danych trafiłem

Składałem papiery na elektromontera na Rudną. W mailu zastrzegają, że do 04.07 prowadzona jest rekrutacja. Jeśli zgłoszenie juz nie widnieje w serwisie rekrutacyjnym to, że już rozmowy były przeprowadzane, albo kogoś już wzięli?

@Marek

Nie ma ogłoszenia bo czas na składanie papierów się skończył, i zazwyczaj od tego momentu, tydzień może dwa trwa rekrutacja ( w tym przypadku do 04.07) czyli przeglądanie wniosków i CV, Teoretycznie po 04.07 powinien przyjść e-mail o zaproszeniu na rozmowę bądź odrzuceniu

Robert
@Marek

Jeśli składałeś papiery to dostaniesz mailem albo zaproszenie na rozmowę albo informację że nie są Tobą zainteresowani ;) Powodzenia.

Śląsk

Cześć wszystkim czy wiecie może od znajomych albo po własnym doświadczeniu czy odzywają się później.do ludzi co po rozmowie dostali się do tej centralnej bazy danych i ile to trwało ? Dzięki za odpowiedź

Elektryczek

Tak odzywają się, do mnie po około miesiącu może dwóch

Elektryk
@Śląsk

Pod koniec marca tego roku dostalem rekomendacje do zatrudnienia na elektromentera na sieroszowice. Pani z kadr powiedziala ze na zatrudnienie moge czekac do roku czasu. Dalej sie nie odezwali.

@Elektryczek

Ale z propozycją pracy czy na rozmowę znowu?

@Elektryk

A to po rozmowie rekrutacyjnej dostałeś maila z rekomendacją czy ze jesteś w centralnej bazie kandydatów? To dlugo bardzo się czeka na przyjęcie może czekają aż ktoś na emeryturę przejdzie w tym czasie i tak sobie to wyliczyli bo żeby rok czekać to tego nie widze

@Elektryczek

A jeszcze jedno jak się odezwali po tym.miesiacu czy dwóch to mailowo czy tel?

Elektryczek
@Śląsk

Dzwonili do mnie z propozycja pracy, juz bez rozmowy.

Elektryk
@Śląsk

Po rozmowie rekrutacyjnej czekałem 2 miesiące na odpowiedź, dostałem maila z rekomendacja do zatrudnienia (czyt. dostałem sie) ale teraz musze czekać na telefon z kadr ze skierowaniem na badania. Ktoś musi przejsc na emeryture zeby zwolnilo sie miejsce, glowny inzynier przeprowadzil rekrutacje, zeby pozniej miec pracownikow od zaraz.

@Elektryk

Aha ok ale to po rozmowie odrazu nie dostałeś nic przez dwa miesiące? Ja dostałem maila po 8 dniach od rozmowy że jestem wpisany do bazy kandydatów bo też pisze ze maja 14 dni czy cie przyjmują odrazu czy idziesz do bazy czy ogólnie odrzucaja twoja oferte. Dzwoniłem do kadr na Polkowice i mi powiedziała że ogólnie to często dzwonią do osób które są w bazie z propozycją pracy juz

Hajer
@Śląsk

Chopie, jo po rozmowie dostałem rekomendacje i czekałem prawie 17 miesięcy na przyjęcie.

@Elektryczek

Jaki zarobki proponują na początku ? Ja aplikuje na elektromontera pod ziemia Rudna.

Eliza

Warto chociaż tyle czekać? Co jeśli ktoś podejmie inną pracę w tym czasie? Bez problemu zaczekają aż minie okres wypowiedzenia?

Hajer
@Eliza

Bez problemu. Dostajesz rekomendacje, telefon, skierowanie na badania i po ich zdaniu rzucasz papierami, nawet z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Oni się z tym liczą że masz inną robotę itp.

Trojaczki3

Witam, czy jest możliwość pracy na dole w plikach korekcyjnych lub soczewkach ? Z tego co się dowiedziałem obowiązkowe są gogle ochronne.

hdkms

po jakim czasie mogę się spodziewać odpowiedzi? po rozmowie o prace

@hdkms

Od dwóch tygodni nawet do pół roku

kandydat
@hdkms

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

Helena
@DXC

Serio? Pół roku to duzo, zwłaszcza dla kogoś kto pilnie potrzebuje pracy. Męża to samo stanowisko interesuje, ale nie może sobie pozwolić na taki okres oczekiwania. A od wysłania CV na kontakt mniej więcej ile się czeka?

jxks
@Helena

z ja czekałem miesiąc w sumie

Sztygar

Sztygar zarobki 14 tysięcy na rękę Owiane tajemnica Dlatego pokazuje ze można zarobić ? Można

Trojaczki3

Na jakie zarobki może liczyć w pierwszym roku elektromonter pod ziemia na Rudnej? Czy może ktos powiedzieć chociaż czy np Z 3 sobotami wyjdzie ponad 4500 ?

Dwojaczki

4500 zł z 3 sobotami ? To nie robi szału przy obecnych cenach i poziomie inflacji

xxx
@Dwojaczki

Pytanie było czy zarobisz 4500 z 3 sobotami będzie więcej .

Pracuś

Panowie jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie o prace w dziale TG?

@Pracuś

Czynności robót w przodku Rodzaje pomp odwadniających Stosowane maszyny w kghm Rodzaje obudowy stosowanych w kghm (głównie o kotwy ale o łp możesz coś powiedzieć) No i gadane z twojej strony. To wystarczy znać

Tg

Cześć wszystkim czy ktoś dostał tez rekomendacje do zatrudnienia na sierpolu na stanowisko ślusarz mechanik TG?

@Tg

Tak, kiedy dostałeś maila i odzywali się juz?

@Qwe

Nie odzywali się jeszcze mówili ci coś o zarobkach?

Nie, nic nie mówili.

@Tg

Hej i jak odzywali się już ? Albo dzwoniłeś sam zapytać ?

Sol

Cześć chciałbym się co nie co dowiedzieć na temat pracy na sierpolu na soli jak warunki czy jest jakaś różnica w zarobkach pomiędzy miedzą oraz czy warto się starać. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Rysiek

Witam ile da się zarobić w tym dziale? 10000? brutto?MT Rudna Dział transportu poziomego

Greg

Pamięta ktoś pytania na rozmowie kwalifikacyjnej na oddział MT Rudna Dział transportu poziomego?

Grzechu

Pamięta ktoś pytania na rozmowie kwalifikacyjnej na oddział MT Rudna ?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 629.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.