Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

kolo

czesc otrzymalem rekomendację do pracy na zg rudna ze sie skontaktuja i w tym samym czasie otrzymalem info ze wybrali innego kandytata oco chodzi ??

Kamil
@kolo

Na jakie stanowisko i dział jak można spytać?

On
@kolo

Spójrz na stanowiska i nr rekrutacji. Musiałeś złożyć na kilka ofert. Pewnie z innej oferty masz maila, że nie zostałeś wybrany

Na operatorze da się 200k na pit zarobić netto?

Pasażer

Czy są autobusy dla górników pracujących na 4 zmiany po 6 godzin? Czy lepiej mieć swój transport?

Sławek

Cześć panowie jakie premie maksymalne mają pracownicy oddziału MM szybowy ?

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Testy

Cześć na testy sprawnościowe trzeba wziąć ze sobą jakiś specjalny strój?

mark

Witam, ile po rozmowie i teście czekaliscie na rekomendację że was przyjęto? czy jakiś mail przychodzi, po rozmowie rekrutacyjnej nawet jak nie wybiorą do pracy? byłemmiesiąc temu i cisza...

ziboo

Witam, panowie po jakim czasie od wiadomości o rekomendacji otrzymaliście telefon z kadr? Czekam już 3 miesiąc i nie wiem czy mam na co czekać.

Przemek

Witam, czy może ktoś odpowiedzieć czy do karty górnika i stażu do jubileuszu wlicza się szkoła średnia lub studia ? W ZUZP jest zapis, że wliczają się „ inne okresy, jeżeli z mocy przepisów podlegają one wliczeniu do okresu pracy” czy chodzi właśnie o tą szkołę między innymi ? Dzięki za odpowiedź

Przyjęty

Witam. Może ktoś powiedzieć jak wygląda dofinansowanie do autobusu czy bilet dostaje się od pierwszego dnia w pracy? I jak z autobusami dla pracowników 6-godzinnych.

DXC
@Przyjęty

Autobus od pierwszego dnia pracy, jeśli dojeżdżasz z wioski w którym nie kursuje autobus to dostajesz dofinansowanie w kwocie razy kilometraż do pierwszego najbliższego przystanku w którym się zatrzymuje autobus zakładowy. 6 godzinna praca, rozumiem że ołów na HMG czy kopalnia, jeśli Huta to też mają swojego busa.

pytanie
@Przyjęty

Czy mogłbyś napisać na jakie stanowisko zostałes przyjęty

Wojciech
@DXC

Na jakie jeszcze dodatki do pensji można liczyć w tej firmie? I jak porównać nakład pracy do zarobków, to jak byś ocenił robotę?

DXC
@Wojciech

Ciężko to napisać, zależy wszystko od zakładu, wydziału, stanowiska, wykonywanych obowiązków a pozostałe rzeczy o które pytasz można poczytać w ZUZP KGHM, wystarczy wgooglować

Cześć

Interesuje mnie praca na obrywaku i jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi jak to wygląda z zarobkami i streścić jakie mam obowiązki na dole.

Ile

Cześć wszystkim chciałbym się zorientować ile zarobi taśmowy na 9 grupie

firmol

Witam czy do kogoś odezwali się z sierpolu z działu MM z rozmowy 17.02.2023

Witam, ile obecnie trwa dalszy proces rekrutacji po zarekomendowaniu do zatrudnienia w ZG Rudna ?

Dzień dobry, czy ktokolwiek wie jak wygląda nabór na stanowisko Starszy specjalista ds technologii w KGHM Polska Miedź S.A. O/Zakłady Wzbogacania Rud Wydział Technologiczny? Czy są przeprowadzane rozmowy oraz jakie mniej więcej zadawane są pytania? Jest w ogóle jakakolwiek szansa na zatrudnienie czy raczej na takie stanowiska znikoma?

Gdzie

Cześć wszystkim zastanawiam się nad pójściem do pracy na ZG Lubin bądź Sierpol. Chodzi mi głównie o warunki i o podejście do pracownika bo słyszałem ze sierpol to taki lider i najlepsze podejście. Może ktoś się orientuje i wie co nie co. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi!

ona

Witam. Na jakie zarobki w KGHM można liczyć na „zwykłym” stanowisku administracyjnym? Pozdrawiam

Słuchaj napiszę to jeszcze raz bo widzę, że masz kłopoty z czytaniem: ludzie przychodzą tu bo chcą się czegoś dowiedzieć na temat pracy w KGHM-ie i uwierz mi że im w tym nie pomagasz tylko przeszkadzasz. To że tobie coś nie wyszło i uważasz się za pokrzywdzonego w tej sytuacji to są odpowiednie instytucje żeby to zgłosić, ale TO NIE JEST MIEJSCE NA TAKIE RZECZY. Dlatego łaskawie proszę cię żebyś już nie zaśmiecał już tego miejsca. Także uszanuj czyjś czas i daj mu się czegoś dowiedzieć co pozwoli mu podjąć decyzję odnośnie przyszłej pracy. Rozumiesz to czy cię to przerasta tak prostą rzecz zrozumieć?

Tasmowy

Cześć na jakie zarobki mogę liczyć jako swiezak na dziale transportu poziomego i może ktoś ma coś do powiedzenia na temat roboty? Ślusarz mechanik na Lubinie głównym

pytanie

Witam bylem na rozmowie na koniec lutego na operatora i na razie cisz czy do kogos sie odezwali?

Jddg

Da się u was zarobić 200k rocznie?

Łuj parkowy
@Jddg

Da się, zależy jaki dział, jaka fucha. Im bliżej Przodkow tym lepiej. 3 miesiące a dochodu mam już 40k brutto

Operator
@Łuj parkowy

Mi chodzi o wóz odstawczy na przodku lub obrywak

Roman
@Łuj parkowy

A jako kto robisz ? I na jakim dziale ?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 632.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.