Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Przyjezdny

Chcialem zapytac gdzie jest ta milutka sliczna pani z ochrony bo juz dlugo jej nie widzialem ????????????????

@Przyjezdny

Drogi przyjezdny! Zajmij się swoją pracą a nie interesujesz gdzie są pracownicy ochrony gdy nie mają służby!!!!!!!!

@Przyjezdny

Drogi przyjezdny zajmij się swoją pracą a nie robisz dochodzenie gdzie znajdują się inni!!!

@Ochrona

Co nie mozna zapytac, kim ty jestes zebys mi kazal co mam robic!

@Przyjezdny

Jak jesteś taki cwaniaczek to ujawnij się!

@Ochrona

Sam jestes cwaniaczek przed klawiatura zapytalem sie normalnie. Nie musze ci podawac swojego nazwiska ormowcu. Zapytam sie znajomego jak bede jeszcze laski nie zrobiles

Przyjezdny

Chcialem sie zapytac gdzie jest ta sliczna milutka pani z ochrony bo dlugo jej nie widze????????????????

Mały

to prawda że po przepracowaniu kilku sezonów dostaje się umowę na stałe?

Zigi
@Mały

Lepiej opłaca sie pracować przez firme bo po 1 jesteś lepiej traktowany niż pracownik na stałe po 2 masz lepszą kasę niż pracownik na stałe po3 prowadzisz line i masz 17 zł na godzinę a taki jak ty masz na dzien dobry tyle a ci co proacują na stałę sa pomiatani okłamywani zero podwyżek duże wymagania się ma co do pracownika na stał a Ty spakujesz 5 czy 9 lodów do kartonu to jeden h... nik sie ciebie nie czepia wina jest technika nie Twoja a i jak ukraincy 500 dodatkowo dopłaty za mieszkanie. Także sam widzisz niema co sie spinac o stałe.

Czy w Nestle Polska występują paczki/bony świąteczne?

Agnes

Jak sobie kupisz to będziesz miał xd ;) ;)

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tomasz

Witam jakie są zarobki dla mechanikow w Froneri??

Tomasz

Witam jakie są zarobki dla m3??

Thomas

Witam jakie są zarobki w Froneri na stanowisku mechanik??

Jendrek

Witam Froneri od zawsze było moim marzeniem gdy tylko doroslem rozmyslalem co dzień jak znaleźć się w tym pięknym miejscu dziś dziękuję moim kolegą i kierownikowi który poświęca swój piękny czas dla nas

Sezonowiec

Kiedy jest koniec sezonu?

Moje
@Sezonowiec

Jak będziesz na emeryturze

Mój

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych zakład pracy spełnia bardzo dobre warunki każdy kto chcę pracować będzie zadowolony każdy z opisów twierdzi ze najgorszy zakład słabe warunki proszę pokazać lepszy zakład i dlaczego nie idziecie do lepszego zakładu bo wam lepszych warunków nie zapewnia przestańcie pisać (usunięte przez administratora) z nudów powiem tak Praca ,zarobki dobre a kto chcę pracować po 12 to sam się zgadza i pisze zostają po godzinach bo każdy potrzebuje pokazać by mieć pewną pracę i lepsze zarobki ,weekendy są na zapisy każdy jest chętny do pracy zakład tego nie wymyślil tylko pracownik chcę sam pracować

@Mój

Ale (usunięte przez administratora) piszesz zmuszają szantażem do pracy w sobotę jak nie chcesz to masz kartę na złość Ci robią. I przychodzą dla świętego spokoju bo jak będziesz potrzebować wolne to Ci nie dadzą. A Ty to ściemniasz i jak byś się za robotę wziął lub wzieła to byś 12 na pewno nie robił a . Ludzie chcą normalnie pracować

frty
@Mój

Co mam napierdzielać tak jak jeden pan z brygady z produkcji w piątki świątki bo mu kasy mało tylko patrzeć jak na zawał zejdzie.Aby zarobić trochę więcej kasy i żeby cały zakład się zemnie śmiał jak z niego a później tylko chodzi i stęka jaki on to jest zmęczony na tej 20

Naruto
@frty

Chyba wiemy o kogo chodzi .Malo powiedziane Jakby mógł , to 5 złotych by zjadł jakby wyszło z tego 10 . Chyba za dużo ? .6 jakby też , to czemu nie?

wafel
@Naruto

część ludzi narzeka na zarobki ale po takim poziomie wypowiedzi to wedlug mnie ta stawka 15zl brutto o ktorej ktos wspominał to i tak za dużo jak dla niektórych...

@Mój

Z tego co słyszałem jak nie chcesz robić w weekend po 12 to zrobią Ci 4 brygadówke . Taka to dobrowolności . Więc ludzie przychodzą bo lepiej zarobić niż robić za darmo w weekend na 4 brygady. Ludzie sie przywiazali do zakladu i tylko dla tego tam pracują.

Naruto
@wafel

Czytaj ze zrozumieniem .Poziom mojej wypowiedzi ,nie równa się poziomowi twojej pracy .Pewnie zarabiasz 20 a gębę niepotrzebnie otwierasz .Jak piszesz ,to chyba o sobie .Ci " niektórzy " to robią nieraz więcej za dwóch . Tobie powinni dać 9.99 na godzinę i to w promocji . Pewnie mało nie robisz , .Gębą z przodu , robota z tyłu .Bo się tak do niej palisz.

Czy firma zatrudnia młodocianych pracowników na sezon ? Jak stawka?

Pewny

Nie ma źle praca jest i to jest ważne co raz więcej zakladow pracują w weekendy firma się rozwija i warunki są bardzo dobre nazeksc każdy umie a robić kazdemu ciężko sklepy mają wrócić by niedzielę pracować to zamiennie się ciekawe ile wytrzymacie w weekend nikt nikogo nie zmusza chętni się zapisują za to płacą za darmo nikt nie idzie

Nowa

Każdy komu zależy na pracy będzie pracował i zadowolony w każdym zakładzie nie ma letko sa dni lekkie i ciężkie tak samo tu rusza sezon to i praca , sami pokazujemy jakcy jesteśmy chetni kto pokaże ze chcę pracować i mu zależy dostanie umowę , zarobki są takie jak wszędzie ten kto twierdzi ze ten zakład płaci najmniej to co jeszcze tu robi

Inny
@Nowa

Śmiech na sali.... jak się godzisz na wszystko jesteś super spróbuj po czasie się sprzeciwić ,powiedzieć swoje zdanie zobaczysz reakcję kierowników i kim dla nich będziesz czesc ludzi przejrzalo na oczy i sa traktowani jak śmiecie. jak ktoś nie ma życia rodzinnego niech siedzi nawet 24h w pracy A zakład z takich się śmieje że mogą wykorzystać nie muszą zatrudniać nikogo nowego za grosze zrobi robotę i premie kierownikiem nabije;) w tym zakładzie jest sporo takich co za 15brutto nawet posadzke wyliza żeby siedzieć dłużej w pracy ... A umrzesz to nawet nie spojrza obgadaja i resztę co Ci się należała zostawia dla siebie nawet rodzinie nie oddadzą. I tyle będzie z poświęcenia się dla zakładu. Tu nie jest ciężko dlatego większość pracuje bo lżejszej roboty nie znajdą.

tuturutu
@Inny

nie obrażaj ludzi, niektórzy chwytają się każdej pracy, w wielu zakładach jest to minimalna krajowa stawka za pracę na podstawowym stanowisku, jeśli komuś nie odpowiadają warunki to rezygnuje albo od razu wybiera się do sąsiednich firm skoro podobno taki miód tam mają. mnie nikt na siłę tutaj nie ciągnął a pierwszego dnia powiedziano mi że praca może obejmować też weekendy, mi to pasuje, innym może nie odpowiadać więc rezygnują z pracy i tyle w temacie, poza tym nie czuje się pośmiewiskiem dlatego że przychodzę w soboty.

Od lat

Porażka z dnia na dzień gorzej (usunięte przez administratora) w zarobkach wymuszanie szantazowanie obrażanie donoszenie jedno wielkie kłamstwo w zakładzie zeby zarobic wszystkie soboty trzeba i najlepiej jakies 12 ciagnac bo grosze placa najmniej w okokicy .jak ktoś pisze ze jest super itp.to ma dobre stanowisko w biurze albo jest blisko z kierownictwem i boi się stracić ciepłą posadke.dajecie tylko mobilizację żeby zrezygnować bo po latach pracy nie ma szacunku dla pracowników.

@Od lat

Cały prawda o tym zakładzie. Tu tylko inspekcja pracy. I prokurator za znieważenie i mobing .

Myszka
@Od lat

Szczera prawda .tak tylko moga pisac Ci z biura albo jest blisko z kierownictwem. Jakos na produkcji ludzie co innego mowia szkoda ,ze niechca nas sluchac.

Mj
@Lola

Proszę się znaleźć inna praca

Moj

Kazdy ma pretensje ze ciezka praca niestety ,kto chce będzie pracował i będzie zadowolony nie chwalcie Ukraińców bo Polacy ( sam jestem polakiem) i jestem zadowolony z pracy jak i warunków nikt nie patrzy jak inne zakłady wykorzystują ludzi jestem w swoim kraju i lepszej firmy nie widziałem raz lekko raz ciężko ale do tego idzie się przyzwyczaić więc wejście się za robotę a nie patrzcie na innych bo napewno takiego życia jak mają ci z Ukrainy by nie chciał nikt

Lola

Najgorszy zakład w okolicy. Chyba że jesteś z Ukrainy im wolno wszystko. A Polaka w tym zakładzie traktuje się jak śmiecia .

Moj

Piszecie takie (usunięte przez administratora) albo chorzy jesteście albo nie wiecie co to jest praca robić jak się nie chcę to złóż wypowiedzenie i znajdź sobie robotę w innym zakładzie a nie oczerniaj firmy które ma bardzo dobre warunki jak i zarobki ponizac każdy potrawi potrawia robić to już ciężko takie są warunki w Polsce

Keit
@Moj

Dobre warunki ciekawe dla kogo chyba ta tych z ukrainy . Bo na pewno nie dla Polakow !!!! Chyba nie wiesz co sie dzieje na zmianach. A wlasnie ze sie zwolnie bo juz mam dosc tego traktowania

Moni

Nie jestem z żadnej partii politycznej ,ale to to na pewno napisał jakiś zdesperowany POwiec tylko on tak szczują jadem. Nas okrada nasz zakład. Kazdy czytał ostatnie pismo ile faktycznie powinismy zarabiać bez premi dodatkòw, sobut Itp.

MOJ

Zapraszam do pracy , bardzo dobre warunki ,zarobki jak i dodatki kto będzie chciał mieć pracę ten zawsze będzie zadowolony ,nie powiem sa dni kiedy jest ciężko ale tak jaest wszędzie polecam

Przyszły

Na jaką brygadę warto się zatrudnić?

Dzigi
@Przyszły

Na zadna

saska kępa
@Przyszły

Tylko nie na "A" tam same (usunięte przez administratora)i najwieksze plotkary w zakładzie

Alex
@saska kępa

A co z innymi brygadami?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Nestle Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

bananowy

oczywiście, że jest możliwość rozwoju, pod warunkiem, że masz mocne plecy lub dobrze sobie radzisz z wchodzeniem w (usunięte przez administratora) przełożonym;)

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska