Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Mlody

Praca jest taka jak wszędzie , zarobki są w miarę , a skoro pracuje ktoś komu się nie chce tylko spacerować na kawę i papierosa to czego Wy oczegujecie kamery są i widzą ludzi jak siedzą jak pracują

Ma ma
@Mlody

Co wy tak uczepiliscie się z tą kawa i papierosem ludzie. Masakra skoro ktoś ma przerwę ustawowo to chyba ma prawo iść na tą kawę czy fajkę tak to jest jego zasra.... Ne 20 min i może zrobić co mu się podoba z ta przerwa tak . No chyba,że się mylę i już nawet nie można w tym zakładzie iść na fajkę i kawę w czasie mojej przerwy hmmm a może już i nawet przerwę zabrali skoro kierownik ,który mówi że o nas walczy za zabiera nam premię to nic dziwnego że i przerwę już zabrał

Pracownik***

Dlaczego usuneliście mój wpis,czyżby byliście,stronniczy ?.Tak ta firma wyzyskuje swoich pracowników.Takie są fakty.

Dlaczego w tym zakładzie każdy każdy pretensje do pracy ,do zarobków , są 3 zmiany A B C każdy tutaj jest panem na swojej wszystko źle tylko u Was jest najlepiej proste nie pasuje to szukaj pracy gdzie indziej gospodarka idzie w górę firma się rozwija my też dostajemy i bądźmy dumni z pracy 4 brygadowki nikt nie chce ale jak potrzeba w sobotę lub w niedzielę to każdy pierwszy sami nie wiecie czego chcecie

Lidol

A to ciekawe bo ja jakoś nie chcę pracować w soboty a na (usunięte przez administratora) mnie wypisują i jeszcze szantaż kierownika,że jak nie przyjdę to pożałuje tego ...

Heh

Powiem szczerze ciężko się czyta co napisałeś? Po drugie daj mi przykład jak firma się rozwija? Bo chyba nie rozumiesz ekonomi pracy.

Heh

Daj mi przykład gdzie się zakład rozwija?

Wartownik
@Heh

Chyba zwija a nie rozwija

Somsiad

Warto się zatrudnić? jaka umowa? jaka stawka? jak atmosfera?

Pracuś

Zatrudnij się,byle nie na Brygadę C

Cuties
@Somsiad

I nie na "A" bo tam same obrabiaczki (usunięte przez administratora) i zniszczą Ci życie . Panie wszystko wiedzące co 2 to mądrzejsza siedzące po palarniach i kawach w szatni i kantynach

Natinol
@Pracuś

Raczej nie na A !!! Ciekawe która(usunięte przez administratora) Z brygady A to napisała

Somsiad
@Cuties

Na brygadzie C wcale nie lepiej

ALANA
@Cuties

Zamiana A najlepsza mają fajnych operatorów młodych, zwłaszcza na gramach

Andriu
@Pracuś

Dokładnie, banda leni, co chwilę chodzą, to na ramię, to na kawkę, myślą że ktoś będzie tyrał na nich.

Tyu

Operatorzy to spuszczają się nad młodymi Ukrainkami a w szatni po pracy się z nich śmieją co za frajerzy . No ale niestety nasze polskie chłopy to gł ...upki że latają za tymi śmierdzie....kami i rozbijają sobie małżeństwa itp. ani to ładne ani mądre z (usunięte przez administratora)przyjechało i wykorzystują tych naszych biduli . Dobrze,że kobiety z PL w tym zakładzie są mądre i nie wariują za tymi dziado... stawami . Jak to się śmiały im polski chłop jest tylko potrzebny do sponsorowania a najlepiej do załatwienia wizy i pobytu

Ewela

Ciekawe gdzie tak latają za laskami ja nie widzę żeby operatorzy pomagali sami liczą na to żeby się stracić na kawę

Roki balboa
@Ewela

Oj Ewela jak Ty mało wiesz .

@Ewela

Masz pecha .Pewnie paszkwil z ciebie. Bryle grube nosisz , to nie widzisz. Jakby mogl, i to z tymi laskami poszliby na tą kawkę tylko co za dużo to nie zdrowo.

Lisa
@Tyu

Zachowują się jak "młodzi bogowie". 30 lat odmłodnieli .Wyprostowani chodzą . Już nic nie boli jak widzą młodą laskę. Plecki , stawy i inne choroby odchodzą w zapomnienie .Tylko jak za próg wejdzie do domu to wszystko powraca .Włos na głowie siwy albo i wcale to nie ma znaczenia .Pod kaskiem i czepkiem nie widać .Nawet na basenie . Gorzej jakby w slipach ich zobaczyły jakie to ciacha to już tak oczkami by nie przewracały .Czar by prysł. A jak (usunięte przez administratora) stoją na papierach to się tak do góry zapatrzą , że zwisającego jęzora o mało co sobie nie przydepną .A te to wykorzystują .Jak (usunięte przez administratora) to co szkodzi.

Sezon
@Somsiad

Chcesz idz na bryg b robie kolejny sezon stawka super

@Lisa

Chyba na każdej zmianie tak jest z tymi starymi ostatnia nadzieja w naszych młodych bynajmniej na mojej widzę że im nie uderzyło do głowy.. Ale robi się coraz gorzej przychodzą do pracy tylko żeby poszukać sponsora nie ważne dzieciaty żonaty zajęty ważne żeby ja wybrał i między sobą rywalizują. laza pchają się na siłę starym to pasuje ... ciekawe czy później będą tacy cwani he he "ogiery" jak partnerki dowiedzą się o wybrykach :):) mina i to w spodniach zwiednie.

Stop
@Lisa

Jak czytam wasze wpisy to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Po przychodziło bydło które nie potrafi liczyć nawet do 9, nie mówiąc już jak trzeba spakować większą liczbę lodów. A wracając do operatorów może i chodzą sobie na kawę czy fajke ale tylko za zgodą kierownika. Dużo ludzi mówi że nic nie robią ale z tego co wiem to ich obowiązkiem jest utrzymanie procesu produkcyjnego i gdy zdarzy się awaria to oni idą na pierwszy ogień. Wracając do nas przyjętych na umowę zlecenie pamiętajmy że nie jesteśmy pracownikami Froneri tylko jesteśmy wynajęci dla nich więc róbmy swoje a nie zajmujemy się rzeczami które nas nie dotyczą. Wiadomo ze każdy by chciał mieć płacone tysiące a nic nie robiąc więc to was tylko boli że musicie robić. Żal mi was ale na głupotę nie na rady. Pizdy

Biały
@Ewela

Ewela widocznie jesteś zwykłym pracownikiem liniowym i nie chodzisz na kawki i żal.. większości zwykłym pracownikom przeszkadzaja wyjścia ale operatorzy prowadzący znają swoje obowiązki nie Ty odpowiadasz za linię więc po co się ludzie burzyć chcesz te z idź chcesz staraj się o awans .Też będziecie łazić

Lolo
@Somsiad

Psychicznie Cię wykończą. Jak masz odrobinę szacunku dla siebie,to daj sobie spokój z tym burdelem

Mlody
@Tyu

Wy wszyscy tylko o jednym o sexie i nic innego popatrzcie co Ukraińcy naprawdę robią wchodzą by tylko dostać operatorzy się wpuszczają a Wy po prostu zazdroscie im bo Was nic nie dawaja żal wam wszystkich

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Biały kieł

A sezonowi to wszyscy mają sraczkę bo co godzinę do toalety biegają xd

Młody

Każdy tylko widzi jak ktoś lata spaceruje ,N kawę chodzi ,papierosy, tak wam denerwuje tą praca a nigdzie indziej nikt nie pójdzie , narzekanie sami na siebie jak rusza sezon i jest dużo roboty to każdy nazeka a praca jak wszczesdzie ,zarobki takie same masz ekipę to pracujesz ok

Paula

Każdy tylko nazeka co kto robi a niech popatrzy na siebie święty się robi a praca jak wszędzie jedni zadowoleni drudzy zasmuceni ze taka praca znaleźć sobie inna a nie narzekać zarobki dobre ,

Ty
@Paula

Ciekawe kto ma dobre ? Tylko Ci w żółtych kaskach bo na pewno nie Ci w niebieskich i białych

Emilia
@Ty

A co dokładniej oznaczają poszczególne kolory kasków? Czy możesz napisać jakich zarobków można się spodziewać na danym stanowisku? Nie wiem, na które konkretnie warto aplikować. Przybliżysz ten temat?

Tymba

Jak to jest, że córka sprzątaczki chodzi w białym kasku a ja w żółtym mamy te same umowy przez firmy ona tylko sprząta toalety od skoku do skoku a ja się uczę tu i tam. Dziewczyny się skarżą,że muszą na liniach za nią robić bo nie daje rady albo ledwo co i ona ma biały za sprzątanie a ja dalej żółty

Aha
@Tymba

A kim Pani jest, żeby polemizować o czyichś umiejętnościach lub o tym, kto powinien nosić biały kask, a kto żółty? Najwidoczniej w (usunięte przez administratora) się już przewraca od tych kasków! Po pierwsze, osoby takie o których Pani napisała to szatniarki, a nie sprzątaczki, które sprzątają kible. Może trochę więcej szacunku, bo to praca jak każda inna. Pod drugie, gdyby Pani jeszcze nie zauważyła to biały kask noszą również osoby z zaplecza, paletowni, czy właśnie szatniarki. Niekoniecznie te osoby musza posiadać takie „umiejętności” pakowania lodów jak Pani. Radzę nauczyć się więcej szacunku do ludzi i wykazać „większe umiejętności”, skoro nadal ma Pani żółty kask i strasznie to Pani przeszkadza. Nie pozdrawiam.

Młody

Jestem w tym zakładzie i zadowolony , ekipa super , jak i kierownictwo ,nie ma co narzekać , zarobki w miarę są dobre ,praca spokojna i niektórym to więcej chęci do pracy a nie kawa ,papieros ,i ukrywanie się

Pinki
@Młody

Ta kawa to sie tyczy szanownych ukraińców z paletowni oni ciagle przesiaduja na kantynie na warsztacie na kawie

Wkur...

Szanowny Panie Kierowniku M... Bardzo panu dziękuję za to że powiedział pan że nie chcemy powyżekb (usunięte przez administratora) Pan o nas walczy . Już nigdy panu w nic nie uwierzę

Lolek

DZIŚ NOCNA ZMIANA I ZNOWU ZADOWOLENIE ZE PO WEEKENDZIE WRACAM DO SWOJEGO ULUBIONEGO ZAKŁADU PRACA SPOKOJNA I PEŁNA NADZIEJI NA LEPSZE CZASY W PORZĄDKU ZAKŁAD

PanHrabia

Praca jak w większości korporacji Ja trafiłem w bardzo sympatyczne ekipy oraz na przełożonych nie mogę złego słowa powiedzieć ale do saszków i tego typu podobnej ciemnej masy ze wschodu mam jedną prośbę układajcie palety równo albo chociaż w miarę prosto.????????

Paulo

Praca jest dobra ,zarobki pełne wartości ,jedyny minus nie sa gotowi na przyjedzie ludzi z Ukrainy którzy robią sobie co chcą , gdy Polak coś mówi nie rozumieją ale za zakładem rozumieją wszystko , a ludzie z Polski wiedzą że pracy tu nie znajdą za to co ten zakład proponuje bo daje naprawdę dużo

Robotnik

Ludwik. Czy Ty naprawdę jesteś taki ..... I dalej masz klapki na oczy. Gdyby nie Ukraińcy to już dawno poszlibyście z torbami. Polacy nie przychodzą do pracy i zwalniają się z tego kołchozu jeden po drugim bo nikt nie jest głupi aby dawać się wam tam wykorzystać i się ciągle wkur... Robić jak fraj.... Za najniższą krajową na umowę zlecenie . Wszyscy co wcześniej pracowali mają normalne umowy godna pensje . I dalej się będą zawlniac bo nagrywają sobie pracę na boku inne. Przypomnij sobie czasy jak brakowało miejsc do pracy jak boli się Polacy o miejsca pracy bo było normalnie ale ów kierownik nie umie rządzić tylko się czepia ludzi i traktuje ich gorzej niż zwierzęta kłamie (usunięte przez administratora) myśli ,że ludzie pracujący w tym zakładzie do idio.... On w weekendy siedzi w domu a my jesteśmy zmuszani do pracy w wkendy człowiek się nie zapisuje to i tak go wypisują to jak tu dla chętnych a w rzeczywistości jest inaczej . Przeżyjcie na oczy przestańcie sobie wmawiać że zakład jest super i wspaniały już od dawna puka w (usunięte przez administratora) Dlaczego musicie ściągać tyłu Ukraińców nie to nie dlatego, że Pl nie chcą pracować to dlatego że fama poszła już w miasto jakim fatalnym jesteście zakładem

Lola
@Robotnik

Dobrze piszesz. A ludzie pracujący na stałe boją się zmienić pracę bo pracują w tym zakładzie kilkanaście lat i mają kredyty. Szkoda tylko że kierownictwo z Mielca nie interesuje się co się w tym zakładzie dzieje. A są wyniki to po co . Kasy nie dają bo po co jak kierownicy z Namysłowa mówi że nik nie chce. A do stawki liczą nadgodziny i mówią że dużo zarabiamy. A gdzie w tym wszystkim rodzina i godne życie. Pracuję żeby żyć A nie żyje by pracować.

Ludwik

Jak widać sezon już ruszył pełną parą Polacy mało chętni sa do pracy w tym zakładzie przychodzi 10-15 osób a reszta to Ukraina to samo jak Polacy jadą do Niemiec charowac tak oni przyjeżdżają tu a warunki są dobre nie ma co nazekac zarobki są w miarę i ekipia też jest super na naszej zmianie jest ciężko ale tak w Polsce jest jak i za granicą po prostu zadowolony zawsze będzie kto zarabia a ten co na mało to nic nie robić a mieć dużo kasy tylko trzeba popatrzeć ze jedni mają po 2400 a inni na produkcji mają 3 z przodu tylko im mało

Polak

Może każdy wyzywa Ukraińcy ze nie rozumi sami zostawiacie ludzi przy stanowiskach ,i wasze wyjścia na kawę do kantyny ,albo na warsztat nie jesteście zadowoleni a większość stoicie i rozkazujecie nam Ukraińców jesteście tyle samo warci

Aldi
@Polak

Rozkazujemy bo jesteśmy waszymi przełożonymi jak się przyjeżdża do pracy to trzeba nauczyć się języka. Moze wy będziecie mi rozkazywać i ja za was będę robić a wy będziecie siedzieć . Ja tez jestem sam na stanowisku i nikt za mnie nie robi . NAJLEPIEJ ZOSTAĆ NA 12 GODZ 8 PRZEROBIĆ A RESZTĘ SIEDZIEĆ

Aldi
@Polak

A JAK WAM NIE ODPOWIADA TO WYPAD DO SIEBIE NIKT WAS TU NIE WOŁAŁ!!!!

DZIKI PIES

NAUCZ SIĘ POLSKIEGO ZANIM PODASZ SIĘ ZA POLAKA BO KIEPSKO U CIEBIE Z ODMIANA

Ludwik

Praca w tym zakładzie sprawia mi radość jestem zadowolony z zarobków jak i z mojej brygady i z ludźmi którymi pracuje dostają lody gdzie dzieci i wnuki zadowolone więc nie narzekajcie bo dziś w Polsce jest lepiej niz kiedyś jest praca ,jest ciężko wszędzie a cieszyć się trzeba ze jest praca a skoro komuś tak źle to najlepiej siedzieć w domu i nic nie robić a zyrowac 500 plus i na dzieciach

lusi
@Ludwik

Batony po terminie rok ludzie rzucili się jak do gówna a o lodach nie wsponeże z wadmi masakra . Pewnie pisze to ktoś albo z biura albo sezonowy , który więcej zarabia od tego na stałę masakra xd

@lusi

Ten co piszę to zawsze jest tak ze z niczego nie jesteście zadowwoleni Wy byscie to najlepiej siedzieć i nic nie robić nikt nigdy nie Będzie zadowolony ważna ze pracą jest zarobki dobre i ludzie ok jak rusza sezon to Ukraińcy haruja a pracownicy rządzą i rozkazuja albo kawę piją i tak wszystkim źle to po prostu S urzędu pracy i szukaj innego zajęcia jak Będzie lepiej

kiwi
@Ludwik

A z czego być tu zadowolonym jak Ukraińców traktuje się lajtowo a nas traktuje jak parobków.... użerać się z nimi tylko musimy Pl to nie zna i dogadaj się z takim jak wytłumaczyć co ma robić jak nic po Pl nie rozumie tylko same straty przez nich niż pożytku. Przyjdź człowieku z biura w fartuszku na linię i popracuj z nim jeden dzień to zobaczysz jak oni pracują a jak my. bo .... guwno wiesz klapki na oczach masz. Szkoda,że w tym zakładzie nawet kierownika porządnego niema w tym zładzie, ale kiedyś za te ludzkie krzywdy przyjdzie na ws czas wszystko jest do czasu!!! Wy byście chcieli abyśmy siedzieli najlepiej 24h w robocie.

@Ludwik

A co ty tu bzdury wypisujesz .Że co? Polak leży a Ukraina tylko haruje .Tak samo Polki i Polacy pracują .Jak na linii to zasuwają to za ciebie na pewno nie robią . Przyjechałeś do pracy , to ktoś ci musi powiedzieć co masz robić , a to napewno nie nazywa się rządzeniem.Cyba to ty nic nie robisz i chciałbyś się poopierdzielać skoro polecenia odbierasz jako rządzenie .Rób swoje bo po to tu przyjechałeś i głupot nie wypisuj .

aron
@Ludwik

Może zacznijmy wymianę w burze bo tam dopiero nic nie robią wymieńmy kierowników na Ukraińców może będą oni na lepiej traktować

Każdy tylko narzeka ze ma mało że inni mają więcej , niestety ta firma bardzo dużo daje i oferuje ci co narzekają malo robią a więcej kawę piją a każdy to widzi praca równa i sprawiedliwa

Ida

Jak nie pasuje,to proszę się zwolnić przecież jest tyle firm w Namysłowie i w okolicy że na 100% znajdziesz odpowiednie stanowisko

srida
@Ida

Przecież wy operatorów nie macie i mam się zwalniać. A później są problemy z urlopami planowanymi bo niema kto robić. Nie dość,że mam niższą stawkę od sezonowych to jeszcze jestem poniewierany i traktowy jak pracownik gorszego sortu.

Naruto
@Nowy

A kiedy ty widzisz , że kawę piją jak ty taki zarobiony? . Jak ci dużo daje to pracuj , a nie oczy jak peryskop i innych widzi a nie siebie.

@Naruto

Każdy narzeka a szczęśliwy jest ze pracą jest skoro tak mało dawaja to zmień pracę i szukaj gdzie indziej polak nigdy nie będzie zadowolony

Naruto
@Nowy

Ojojoj, biedny boy się znalazł .Praca wszędzie . Pewnie na Ukrainie też .Mało płacą?To czego pijesz do kogoś, jak sam u siebie nie pracujesz .Też mało dają?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Nestle Polska?

miki

umowa zlecenie czyli syf. innych nie będzie bo mają tanią siłę roboczą Ukraińców

zabawny
@miki

Tanią jak tania to my jesteśmy tanią skoro oni maja 18 a my po 16 to raczej my i jeszcze im za mieszkanie płacą po 500 mi nikt nie płaci

Dowcipniś
@zabawny

Teraz każdy ma po równo

@Dowcipniś

Czyli co?Po równo.Ti chyba ....

Kacper

Mają jakieś opoznienia w wypłatach?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska