Opinie o Nestle Polska w Namysłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nestle Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nestle Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nestle Polska w Namysłów

Przyszły pracownik

Czy firma zezwala na branie nadgodzin? Jak kierownictwo patrzy na pracowników którzy biorą nadgodziny? Czy nadgodziny są płatne?

xd
@Przyszły pracownik

Oni najchętniej by chcieli abyś siedział 24h na dobę bo ludzi nie maja do pracy Jeśli nie jesteś ukraoińcem to nie będziesz faworyzowany . Tylko ukrainiec sie liczy w tej robocie nie polaczek

Ronson

Kiedy beda przyjecia chodzi mi o normalna umowe nie dla frajerow

Hania

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Zainteresowana

Czy umowy są normalne,czy dalej śmieciowe I jak z zarobkami ?

Minie
@Zainteresowana

Tak dalej śmieciowa a zarobki 15,50. W dzisiejszych czasach jest to niepowazne. Rozwazam decyzje na zwolnieniu sie I zlozenia papierow do Velux-a tam bynajmniej nie robia ludz w (usunięte przez administratora) daj normalne umowy I godna pense

Duży Oll
@Minie

Co ???? Ludzie w dzisiejszych czasach takie zarobki i umowa !!!!!???????????? Trza być fra.....jerem ,aby się zgodzić i pracować w takim zakładzie . Ja przynajmniej wiem za jaką kasę robie. I nie żałuje,że nie wruciłem tam do pracy. Dalej podpozadkowuja się młodej siksie i portkami przed nią telepią Ï dalej udają najlepsze koleżanki i kolegów?!????????????

Elektryk

Cześć! Grad pytań. Zapraszam do zespołu!

Napięcie sieciowe..., w instalacji trójfazowej? Sposoby podłączania silników? Jak regulować prędkość silnika? Miernictwo? Jak czytać ruch maszyny? Rodzaje przycisków sterowniczych? Rodzaje czujników? Sposoby regulacji? Podstawowe rodzaje obciążeń elektrycznych?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Patry patry

Mam pytanie kiedy sa przyjecia I bedzie działać zimny przepak ? Chce wrocić do Pani Renaty I Marty było super tylko tam praca mnie interesuje nie na produkcji

Jaka atmosfera jest między działami w Nestle Polska?

Franek

Cierpliwości ankieta pokaże atmosferę :-)

Piotrek

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Warto składać dokumenty?

Mariusz

Coś się zmieniło w tej firmie?

Mariusz

Nie ogólnie w firmie czy są obiecane premie i podwyżki oraz czy atmosfera jest lepsza

Niby co było?

Łukasz

Widzę, że znasz firmę od środka, może powiesz coś więcej na temat obecnej sytuacji w Nestle Polska? Jakie są perspektywy na kolejne podwyżki? Jaka panuje atmosfera w zespole i jakie jest podejście do pracowników? Jestem ciekaw czy warto aplikować do firmy, napisz proszę coś więcej, byłbym wdzięczny.

Beauty
@Łukasz

omijaj ten zakład z daleka !!!!

Lol aż tak A kiedy ta sytuacja miał miejsce to chyba już dawno ???

Pracownik 01
@Beauty

Też słyszałem różne opinie pójdziesz zobaczysz ja ryzykuje juz kolejny sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie

Bialy murzyn

Dostałem wczoraj od kierownika "podwyżkę"0,30gr śmiać się czy płakać poniżenie pracownika jak (usunięte przez administratora) !!!! Cały czas (usunięte przez administratora) 6dni w tygodniu zajęcia.... Czuję się doceniony

Zara

Aśka idź z tym na policję takie pomówienia są karalne

To chyba za mało ja znasz. Każdy ma swoje tajemnice. Chyba ci się z wszystkiego nie zwierza .

Ona
@Zara

Gdyby to nie była prawda to bym dawno poszła.

Ma
@Ona

Chyba ludzie nie wiedzą co to są bilingi sms nagrania z kamer i cała reszta

Pracownik2

Nie ma już (od kad wiesz )

Nikt

No jak sikawka u strazakow nie działa to tak jest hehe na imprezach tez dawala pokaz umiejętności wierności ah ta pani (usunięte przez administratora) A to co sie dzieje na produkcji to już wogole woła o pomstę do nieba

Pracownik2
@Nikt

Dwóch czy trzech. W domu jeden na magazynie drugi A 3 na produkcji lo ho ho ho

Blaonbay
@Nikt

Na imprezie normalnie się zachowywała !!!! A na produkcji to wielka rodzina każdy z każdym . Masz chipa kierownika lub technika to masz władze normalne . (usunięte przez administratora)

Mała

Boże jak tak można szykanować ludzi przecież ta kobieta robi to co należy do jej obowiązków...A Ty taka święta i tyłka komuś nie obrobilas wstyd mi za takie osoby jak Ty!!!!A co do pracownic długoletnich to są bardzo pomocne i pracuja za takie same pieniądze jak Ty a może i mniejsze bo przyjdzie taka co nawali a one dostają później po głowie ...Z tym towarem hmmmm śmieszne trochę że to takie ciężkie jeden karton waży 12 kg to cięższe torby z zakupami nosisz przepuchliny nie dostalas...pewnie narzekasz bo chciałaś pracę leżąca i pachnąca a poprostu ktoś kazał Ci pracować i coś zrobić włosy z głowy Ci nie wyleciały z tego powodu że zrobiłaś coś raz może dwa ..A skoro tak narzekasz na Panią D.to po co byś tam wrocila????Ludzie zastanówcie się nad sobą a później dopiero zacznijcie narzekać na kogoś kogo nie znacie!!!!!!!!

@Mała

Ona tylko plotkami się zauje w tym swoim grajdołku i wykorzystywaniem ludzi nie raz widziałam jak dziewczyny za nią paletami liczyły kartony itp a ta z chłopakami śmiechy chichy

Matrix

Ten cały zakład zeszedł na psy!!! Nawet ludzie nie idźcie tam do pracy (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Ci co pracują tam na stałe mają przej.... a Ci nowi są ciągle wykorzystywani. Piłeczka odbija się w dwie strony . Pracowałem tam tylko 2 miesiące kiedyś było lepiej jak robiłem za Nestle a teraz już moja noga tam nie powstanie typowy (usunięte przez administratora) kierownictwo najlepiej by chciało aby robić tam 24h w Wluxie myślałem jak tam robiłem ,że to (usunięte przez administratora) w porównaniu co jest teraz tu to Froneri do (usunięte przez administratora) szkoda ,że Inspektor Pracy tam jeszcze nie zawitał czy ludziach tam pracujący to ciemnogród? raczej tak ! Skoro pozwalają na takie traktowanie a płaczą po kontach,że tak im źle.Ten zakład powinien być zamknięty jak dla mnie przez IP.

@Matrix

A ty co na wakacje wyjechałeś do tej firmy ,czy pracować ?.Nogą twoja już tam nigdyy nie "powstanie"to gratulacje.Moze z popiołów "powstanie "w innych firmach ,w których napewno dłużej popracujeeeeesz wreszcie niż 2 miesiące . Napewno cię docenią. Ciemnogród to ty chyba jesteś i napewno z twoim wykształceniem ,znajdziesz stanowisko prezesa firmy .I przestań tak pierdulić bez sensu, idź lepiej do pracy leżącej,to się nienastoisz, bedziesz tylko do góry "chomikiem "leżał. Mózg się też nie przemeczy .

Ted
@Gość

Pracuje w Browarze i jestem bardzo zadowolony mam większe zarobki mi tam bynajmniej wiem za co robię i nie muszę tyle w robocie siedzieć co tam u z 1 przepracowana sobota mam tyle co tam ze wszystkimi więc nikt mi nie powie ,że tam jest miód tam tylko wykorzystują ludzi i gorzej traktują niż psa. A poza tym tam się liczy Ukrainiec nie Polak Polak tam to śmieć

gość1
@Gość

Napisał ktoś kto pracuje 5 dni w tygodniu na jedną zmianę a soboty i niedziele ma wolne a zdanie dyrektora o sobotach tylko dla chętnych ma gdzieś.

@Teodor

Do każdego pracownika należy przeliczyć kartony po zakończonej produkcji...ale nie sądziłam że to dla niektórych taka ciężka praca ...nie uwierzę w to że Ty z chłopakami nie rozmawiałaś i nie smialas się ...proszę najpierw popatrzeć na siebie a później szykanować innych...

@Teodor

Mnie nie interesują ludzie w tym zakładzie i ich sprawy tak jak panią wszyto pani musi wiedzieć kto z kim poco na co po co to pani niech pani się zajmie godnie swoją pracą a nie obgadywaniem ciągle ludzi i ich sprawami. Liczenie towaru z tego co mi wiadomo i przerzucaniem towaru to jest pani obowiązek ja mam tylko pakować lody zrobić porządek w koło linii nie jestem specjalistką jak pani . A to jak pani obgaduje i zajmuje się plotkami to jest ok to pani w tedy może tak?! ja tego nie robię bo nie znam ludzi i nie chce znać bo mnie interesuje moje a nie obcych .

@Mała

A i jeszcze jedno swojej lini mogę obliczyć towar 9chociaż to do pani należy), ale dlaczego innych liń mam liczyć ??? a pani siedzi w tym czasie i zajmuje sie plotkami

@Teodor

Ja jestem pracownikiem liniowym a nie osoba która przyjmuje zamowienia...Nie wiem dlaczego myślisz ,że to Pisze Pani D.,a zresztą szkoda mi słów na taką osobę ja Ty....bo mówisz że nie zajmujesz się plotkami i obgadywaniem to co w tej chwili robisz??????????? i to jeszcze na forum

@Mała

Zostawię to bez odpowiedzi xd to co Pani robi jest obłudne

Matrix

Ten zakład nie jest dla młodych ludzi już tylko dla osób którym brakuje 2 lata do emerytury !!!

Ted

Omijać ten zakład z daleka nawet nie próbuj podjąć tam pracy .Do pracy już tam nie wrócimy najniższe zarobki na cały Namysłów i okolice i w dodatku umowa na zlecenie kpina w dzisiejszych czasach świątki piątki i niedzielę pracujesz i g...no zarobisz

Zabcia

Dziwi Cię to ;) bo mnie nie xd w dzisiejszych czasach to normalne

Ola1997

Totalne dno. Zarobki okropne, zamiast umowy o pracę jest umowa na zlecenie. Stare pracownice rzucają tylko kłody pod nogi. Cieszą się z każdej porażki kogoś nowego. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić stare pracownice

Kszys
@Ola1997

Masz rację kopletne dno pracowalem na ziarekach smaku poraszka totalna

Nikos

Praca w tym.zakladzie nie polecam ludzie tylko obrabiaja (usunięte przez administratora) I sie wysmiewaja zarobki katastrofa uwaga na stare pracownice te najgorsze

@Nikos

To (usunięte przez administratora) jakich mało

Natalia

@Nikos niestety na ludzi na jakich się trafia w firmie nie mamy wpływu, a wiadomo, że oni budują atmosferę. Ewentualnie może warto zwrócić uwagę szefowi, że niektórzy pracownicy psują atmosferę i inni nie chcą pracować w Nestle Polska?

Natalia

@Moto widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy Nestle Polska? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacji? Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną? @PRACOWNIK czy zgłaszałeś przełożonemu jak wygląda sytuacja między pracownikami? Może potrzebna jest interwencja szefostwa? Czy ktoś ma podobne odczucia związane z atmosferą pracy w Nestle Polska? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

PRACOWNIK

Atmosfera w pracy to tragedia.Ludzie sami tworzą presję, niektórym kobietą pomyliły się stanowiska i pracując jako pracownik produkcji zachowują się gorzej niż kierownicy.Z każdej linii produkcyjnej zabierane są osoby i pracuję się jak za dwie osoby, przy tej samej stawce od kilku lat.. Nie polecam

Moto

Jakie są zarobki na stanowisku mechanika utrzymania ruchu?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska - Namysłów

• Jak się pracuje w Nestle Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nestle Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestle Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 121, z czego 44 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestle Polska?

Kandydaci do pracy w Nestle Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestle Polska