Opinie o Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata w Dąbrowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata w Dąbrowa

Wanda

A mieszkańcy dzierzkowa i Borowa spać po nocach nie mogą bo pociągi kursują w te i spowrotem i ciągle dźwięki pociągów obojętnie czy jest 22 czy 3 nad ranem.nikt z tym nic nie może zrobić nie dość że jakość powietrza jest fatalna to spać nie można w nocy

Jerzy
@Wanda

Widzę, że wypowiadasz się z poziomu mieszkańca bądź obserwatora, który ma zastrzeżenia co do kursowania pociągów i dźwięków, które wydają. Może mimo wszystko masz jakieś ciekawe informacje o zatrudnieniu w tej firmie? Ostatnio tak mało wpisów, że zaczynam się zastanawiać, co jest tego powodem. Może od Ciebie się dowiem?

Mieszkaniec
@Wanda

To jest nic. My w Gołebowie musimy przez 12 H słuchać trąbiącego analfabety z ładowarki. Założył sobie trąbki w ładowarce jeździ i napier...tym gównem że aż dzieciaki nie mogą spać. Proponuję panu Michałowi żeby kupił mu kredki i kolorowanke ale znając jego poziom inteligencji to mogłoby być dla niego za trudne. Dziwię się że takich ludzi zatrudnia.

Driver
@Mieszkaniec

Jak to mówią są ludzie i są parapety. Ale nazwać tego gościa parapetem było by za piękne. Kto tam jeździ to dobrze wie. Gość ma zero kultury zachowuje się jakby go wypuścili z dziczy. Robi tam dlatego zapewne że ma jakiś stopień niepełnosprawności i szef bierze na niego pieniadze.

King of the road
@Driver

Tak ten z porażeniem mózgowym. Wielki operator bez uprawnień. Nawet na kartę rowerowa nie może zdać a gdzie reszta. Wszystko co potrafi to wyciągnąć pudełko wazeliny i pokazać jak szerokie ma (usunięte przez administratora)Typ który za chwile połamie nam te naczepy bo nie wiem po co ma tą wagę skoro tak nie wie co tam się wyświetla bo zatrzymał się na liczbie 2 a gdzie tu mówić o wyniku dwucyfrowym I dlatego myśli że jeżdzimy wozidłami.

Kob za:)

chyba wszyscy znamy operatora tego sprzętu;) Pana G

Kubuś
@Kob za:)

Lepsza szlifiereczka niż drewniana ładowareczka ;)

Dzban Nowy wpis
@Kubuś

A ja tam kocham wiewìórki lubię przychodzić do pustego domu i z balkonu podziwiać plac urzędu gminy. To jest moje super życie.. ...

Kob za:) Nowy wpis

A to własność Pana G?;)

Miodzio Nowy wpis
@Wanda

Bo tak to jest jak się domy i mieszkania za złotówkę kupuje co tam pierwsze było kopalnia tory czy budynki

Mieszkaniec Nowy wpis

Czy ktoś może pomóc gdzie.mozna się wyżej zgłosić bo urząd gminy Dobromierz nie reaguje na skargi o zanieczyszczeniu środowiska naszego oraz zakłócanie ciszy nocnej tutaj nie ma czym oddychać sam pył proszę podpowidzcie jaki organ mogły zareagować bardziej niż nasz urząd

Waldi

Jeśli dobrze zarabia się to każdy sam zorganizuje sobie dodatkowe atrakcje. Ważne, że dobrą mamy firmę i fajną atmosferę.

Co wchodzi w socjal Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata?

Mario

Jaki socjal w tej firmie takiego czegoś nie ma.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Antek

@Gepard hmm czyli raczej o awansik tutaj ciężko co?

ooo

I chyba dalej nikt to nic nie pisze :( szkoda bo chciałem zapytać pracowników jaka atmosfera u was panuje bo nigdzie się tego nie dowiem jak tu eh szkoda

wojtas

łamie wszystkie realne przepisy z kodeksu pracy, oszukuje. Na gorszego trudniej trafić.

niedoszły pracownik

Firma ta działa na bandyckich warunkach. Jeździmy po 300-380godzin miesięcznie za 12 zł na godzinę.Ubezpieczenie oczywiście najniższe za urlop dostaniesz 45 zł za dzień, jak zachorujesz to pożal się boże. Krąży takie hasło po okolicy; Jak chcesz być traktowany jak szmata to zatrudnij się w firmie dolata. A najlepsi są tak zwani kierownicy [usunięte przez moderatora] dwa psy ogrodnika [usunięte przez moderatora] ci dopiero sobie używają traktują ludzi dosłownie jak szmaty i na dodatek robią bossowi wodę z mózgu a ten słuch tego starego durnia. i połowa pracowników jest na lewo jeśli ktoś chce tam pracować to niech się głęboko zastanowi bo kabli tam nie brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata - Dąbrowa

Dąbrowa MD" Kopalnia Kruszywa Naturalnego Michał Dolata