Opinie o profitrop.com w Londyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie profitrop.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w profitrop.com o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o profitrop.com w Londyn

Luiza

Podjęłam się inwestowania na platformie pascalmachineai.pro zachęcona przez ich atrakcyjny program wsparcia klienta i szanse na zyski. Założyłam konto przez link polecający, który otrzymałam w wiadomości na whatsappie, po tym jak wykazałam zainteresowanie profitrop.com Wpłacałam początkowo małe kwoty, żeby nauczyć się przemieszczać i inwestować na platformie. Pomagał mi w tym makler, kierując moimi działaniami i wskazując na co przeznaczać środki. Wszystkie moje wątpliwości były rozwiewane przez brokera w rozmowach telefonicznych, również na whastapp. Po wygenerowaniu zysku, wypłaciłam pieniądze aby sprawdzić wiarygodność strony i faktycznie tego samego dnia otrzymałam przelew na 320euro. Dzięki czemu dalej inwestowałam i wpłacałam większe kwoty, tez ze względu na to, że broker kierował na co wpłacać a to faktycznie generowało zyski. Na tamten czas wpłaciłam prawi 19 tysięcy euro przy czym zysk był w wysokości 94tysięcy. Chciałam go wypłacić, ale moje konto zostało zablokowane, odblokowałam je za pomocą przelewu na 2000e. konto odblokowali po 2dniach roboczych. Wtedy znowu chciałam wypłacić, ale znowu miałam zapłacić za sejf jakiś. 'Jak zapłaciłam pieniądze z powrotem trafiły na platformę. Zrozumiałam, że tak nie można i zaczęłam szukać rozwiązania w internecie, w opiniach o nich. Znalazłam numer 503tr .122 hg208, należący do kancelarii prawnej, wiele osób twierdzi że im pomogli. Dlatego postanowiłam się z nimi skontaktować, trafiłam na bardzo kompetentnych ludzi. Wyjaśnili mi co mnie wgl spotkało, jakie działania powinnam podjąć, nic nie obiecywali z góry, najpierw sprawdzili wszystko bardzo dokładnie czy wgl mogą coś zdziałać. Na szczęście dowody były wystarczające aby móc rozpocząć postępowanie w prokuraturze, wobec też poinformowali mnie jak wszystko będzie przebiegać. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenas. Po miesiącach walki z profitrop.com zaczęłam odzyskiwać pieniądze. Zostały już tylko dwie raty do spłaty, którą muszą uregulować do maja.

Adam Nowy wpis
@Luiza

te dwie platformy ze sobą współpracują dlatego otrzymałaś zaproszenie do drugiej w momencie zainteresowania się profit. Napędzają sobie nawzajem jeleni

Zostaw merytoryczną opinię o profitrop.com - Londyn

• Jak się pracuje w profitrop.com?

Zobacz opinie na temat firmy profitrop.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

profitrop.com