Opinie o Jackmeister w Łochowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jackmeister. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jackmeister o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jackmeister w Łochowo

Kamil Nowy wpis

W czym się Wasza firma specjalizuje ?

Ktosiek

Firma dobrze prosperująca, i zorganizowana, wysokie wynagrodzenie zawsze na czas.(usunięte przez administratora) Bardzo niskie premie świąteczne - jednobanknotowe bądź w postaci bonu na asortyment firmy (usunięte przez administratora) (podkreślę tutaj, że ta kwota nie jest wystarczająca aby dokonać jakiegokolwiek zakupu w firmie) Jeżeli chodzi o urlop w okresie letnim to nie ma z tym problemu, każdemu przysługują 2 tygodnie i tego się trzymają(usunięte przez administratora) Zarząd celuje w studentów, obiecując po edukacji umowę o pracę.(usunięte przez administratora) Jeżeli na koniec roku zostanie Ci jakikolwiek urlop najprawdopodobniej będziesz musiał wykorzystać go w terminie dogodnym dla pracodawcy - zazwyczaj w styczniu bądź lutym. (usunięte przez administratora) W okresie zimowym warto ubierać się na cebulkę - podkoszulek, ciepły sweter i jakaś apaszka wskazane. (usunięte przez administratora). Fakt, kodeks pracy przewiduje minimalną temperaturę dla pracownika produkcyjnego 14 stopni celsjusza i temperatura na hali produkcyjnej często oscylowała w granicach 14-18 stopni. Atmosfera między pracownikami na PLUS :)

Kubuś Nowy wpis
@Ktosiek

Nie można pracować przy temp poniżej 18. Trzeba jechać z nimi do spodu.

Emi Nowy wpis

Widzę tylko jedną opinię więc raczej nie może być aż tak źle w tej firmie. Chciałem się zatrudnić w niej nawet na umowę zlecenie na stanowisko kontrolera jakości lecz wymagają minimum średniego, a szkoda. Bo mam zawodówkę a pracuję w firmie obsługując maszyny przy których też wykonuje co rusz kontrolę ( a właściwie samokontrolę) jakości i mam większą widzę niż kierownik całej produkcji. Lecz niestety pracowników tu u mnie szanuje i traktuje jak rzecz. Z chęcią prosiłbym o opinie na temat pracy w tej firmie ponieważ jestem nawet gotów skończyć jakieś liceum dla dorosłych w trakcie pracy u nich o ile się zgodzą. A wam? jak podoba się praca? możecie mi powiedzieć czy warto się starać tam o pracę na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Jackmeister - Łochowo

Jackmeister