Opinie o Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial w London

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial w London

Alicja

Cześć, Jestem jedna z osób poszkodowanych. Wraz z innymi składamy masowo zawiadomienie, (usunięte przez administratora)

Dominik
@Micku

Tez chce sie dolaczyc mam piebiadze na koncie i nie moge z nimi nic zrobic tranzakcji na plusie nawet nie moge zamknac . POMOCY

Cześć tak jak wspominałam składamy masowo zawiadomienie. Początek numeru na gorze 304-397. Im nas więcej tym szybciej ich złapiemy. Nic nie ryzykujemy….

Arbi
@797

Witam chciałbym dołączyć gdy te zostałem (usunięte przez administratora) i nie mogę wypłacić zainwestowanych pieniędzy.

Zuku

Witam, tez zostalem (usunięte przez administratora) przez ta firme. Z wlasnej naiwnosci i glupoty zainwestowalem ponad £10.000 i przy ostatnim kroku mojej wyplaty, strona sie zawiesila na chwile i pozycja ktora dodawlaem zmienila jednoste i oczywiscie juz byl problem z wyplaceniem. Podobno Pan mi przekazal ze wyslali wniosek juz do banku na £25000, a moj jest na mniejsza kwote i musze pokryc roznice, albo moje pieniadze zostana zablokowane. Nie zgodzilem sie na to i cisza. Pieniadze z konta Webtrader zniknely i tyle. Czy mozna jakos odzyskac zainwestowane pieniadze?

@Zuku

Jest cos takiego jak recovery fonds przez blockchain oni potrafia czesc pieniedzy sciagnac

marcin Nowy wpis

oddałem ich już do kanc którą polecali na forach 696biuro doradziło mi też jak poradzić sobie z tym że przekazałem brokerowi swój dowód osobisty 718więc wiem przynajmnije na czym stocję 446więc jeśli ktoś musi działać przeciwko Parenta to ciut wyżej zostwiłem namiar na mojego pranwika, który przyjął moje zgłoszenie i teraz prowadzi mi sprawę, polecam

Robert Nowy wpis

I ja podobnie jak Państwo zostałem ((usunięte przez administratora) przez tą bandę.Sytuacje identyczne z tymi podatkami,skrytkami w bankach itd.Problem zaistniał przy wypłacie,wysłali mi niby w formie tokena erc20 którego nie mogę ruszyć bez aakceptacji drugiej strony,za co oczywiście chcą kasy na żekome aktywowanie tegoż tokena.Dodam też że nie jaka pani Voktoria Lewandowska z działu finansowego,która na polecenie kierownika miała dokończyć wypłaty moich pieniędzy usiłowała wyłudzić kredyt na kwotę 160tyś złotych.Ale w porę się zorjentowałem i anulowałem wniosek.Jeżeli to nie problem i sprawa nie jest zamknięta,to poproszę o wszelkie informacje o pozwie i wszystkim co jest potrzebne. Będę wdzięczny za każdą informację.

Robert Nowy wpis

I ja podobnie jak Państwo zostałem (usunięte przez administratora) przez tą bandę.Sytuacje identyczne z tymi podatkami,skrytkami w bankach itd.Problem zaistniał przy wypłacie,wysłali mi niby w formie tokena erc20 którego nie mogę ruszyć bez aakceptacji drugiej strony,za co oczywiście chcą kasy na żekome aktywowanie tegoż tokena.Jeżeli to nie problem i sprawa nie jest zamknięta,to poproszę o wszelkie informacje o pozwie i wszystkim co jest potrzebne. Będę wdzięczny za każdą informację.

IK Nowy wpis

Witam moze sie pani do mnie odezwac, prosze rowniez o kontakt do biura. Ja po wspolpracy z nimi musialam zmienic dokumenty i teraz nie ufam nawet tym biurom zeby dac im moj dowod osobisty wiec....chcialabym wiedziec gdzie to biuro pod jakim adresem itd? i z gory dziekuje za odpowiedz.(usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Olivia

Nie jesteś pierwszy,oni wszystkich (usunięte przez administratora) to są ludzie ze wschodniej strony,kiedy powiedziałam że chce wypłatę to przerobili moje volume (zrobił się duży minus)a pozniej zablokowali mi konto

OLIVIA

Witam Zostałam (usunięte przez administratora) przez tą firmę na pieniądze, kazali tylko wpłacać na platformę pieniadze(w zamian dawali bonusy).Codziennie podają pozycje żeby wpisać,(a oni sami zmieniają na większe volume i robi sie minus)To nie są eksperci tylko ukraińska (usunięte przez administratora) która (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy.Blokuja konto kiedy masz już zero na tej platformie.Ten człowiek miał na imię Michał Tarkowski lub Krystian.Nie dajcie się ludzie wrócić bo to są (usunięte przez administratora)

Emil

(usunięte przez administratora) nie polecam zero kontaktu po prostu naciągneli mnie tylko na 100f nie udało im się naciągnąć na 6600f to zablokowali mi konto (usunięte przez administratora)

ik

Przepraszam nie rozumiem jak to? u mnie juz minelo 14 dni ale jest taka mozliwosc wogole ? ja wyslalam z banku revolut

Pedro
@ik

Jako konsumenci mamy prawo do zwrotu towaru i odzyskania kosztów bez podania przyczyny w terminie 14dni. Ja napisałem że nie jestem zadowolony z serwisu za który zapłaciłem i odzyskałem pieniądze. Trzeba napisać to do serwisu z którego przechodzi przelew u mnie to był ROBS z siedzibą w USA. Zapoznaj się z regulaminem zwrot trwa do 30dni i pobierana jest opłata ja odzyskałem 90£ więc straciłem ty 10 na tych (usunięte przez administratora)

Ik

Firma fikcyjna zalożona 6 mcy temu w celu naciagania ludzi. Prowadza to ukraincy wyludzaja kase, mnie tez (usunięte przez administratora) szkoda ze nie zaplacilam wczesniej te 150 euro zeby ich sprawdzic! (usunięte przez administratora)tozsamosc! Jezeli wyslales im dowod zmien go natychmiast I Zglos w krajowym rejestrze dokumentow zastrzezonych. KONIECZNIE! (usunięte przez administratora) dzialaja n'a szeroka skale w wielu dziedzinach! Nigdy nie odzyskasz kasy to pewne. Zlozylam zawiadomienie n'a prokuraturze.

Arbi
@797

Pedro

Hej strasznie się nakręciłem na początku i w sumie to jestem na początku? Zapłaciłem 100£, przeszedłem tą całą weryfikację i jutro ma do mnie dzwonić mój osobisty doradca. Czytam to wszystko i aż strach pomyśleć że podałem tyle danych jakiejś babce z (usunięte przez administratora) Tak 100 poleciała gdzieś za ocean ale co dalej robić? Zignorować ich i po prostu nie odbierać blokując każde połączenie z nieznajomego nr co polecacie?

@Pedro

Wycofaj się! Nie inwestuj bo stracisz wszystko . Roztoczą przed Tobą piękną wizję przyszłości . Na początku Twoje inwestycje będą rewelacyjnie rosnąć tylko po to,żeby wyłudzić od Ciebie więcej pieniędzy na kolejne inwestycje. W rezultacie nigdy nie zobaczysz tych pieniędzy i stracisz wszystko co zainwestowałeś.

Magda

Moje opinie tez usówają!!!! Ja szukam Pomocy!!! Pomóżcie mi straciłam dużo pieniędzów!!! Proszę

@Magda

Znalazla Pani jakas pomoc?

@Magda

Ja tez wlozylam duza kwote tylko u mnie problem bo wolume zamiast 0.007 dalam 0.07 xauusd i zebym nie stracila pieniedzy ubezpieczyli mi konto i zablokowali dopuki nie zaplace tego ubezpieczenia.. na poczatku bylo na minus £8000 ale dzis wpadlo na plus ale jest zablokowane i nie moge zamknac tych pozycji skontaktowalam sie z recovery founds blockchain moze sie przez nich uda sciagnac pieniadze

@Goska

Niech mi Pani uwierzy ze to nie byl Pani blad. Mialem taki sam przypadek. Pozniej przy wyplacaniu pieniedzy tez sie podobno pomylilem, chociaz sprawdzalem kazda pozycje po dwa razy!! Jestem przekonany ze maja dostep do konta...

@Zuku

Bylam pewna ze wolume dalam na 0.07 a wskoczylo mi na 0.70 powyzej sie pomylilam. Ale z minus £8000 weszlo wczoraj nawet na plus £300 i nie chca odblokowac konta zebym zamknela pozycje dopuki nie zaplace ubezpieczenia ktore mi nalozyli bez mojejj zgody.

@Goska

To nie był Pani błąd miałam taką samą sytuację i jestem pewna,że wpisałam dobrze volumen. Za godzinę miałam telefon o krytycznej sytuacji na moim koncie i próbie wyłudzenia kolejnych pieniędzy żeby ratować konto miałam dopłacić kolejne pieniądze . Wtedy już wiedziałam,że jest to (usunięte przez administratora) . Nie wpłaciłam więcej mimo bardzo agresywnego nacisku na mnie . Oczywiście straciłam wszystko co zainwestowałam.

Wycofaj się z tego jak najszybciej ,bo nigdy nie odzyskasz swoich pieniędzy . Podejrzewam, że pieniądze które już zainwestowałaś straciłaś .

Alicja

@Marta159
@Alicja

Witam, Czy mogę dołączyć się do waszego zawiadomienia właśnie zostałam przez nich oszukana i zostalam beż środków do życia.

Micku
@Alicja

Rowniez sie chce dolaczyc!! Moze stworzymy jakas grupe na WhatsApp, albo telegramie. Bedzie to latwiejsze w komunikacji. Im nas wiecej tym lepiej

Miku

To trzeba sie tym jakos zajac, ale nalezy zebrac ludzi gdzies razem zebrac. Jakies pomysly?

beti
@Miku

no prosze moje posty tez usuniete, napisalam ze straszono mnie komornikiem i prokuratura . Obsluga przez Justyne Blanc. Mila byla dopoki sie nie postawilam adalej zastraszanie.Sprawdzie przelew na jakie konto wplaciliscie depozyt. Ta nazwa nie ma nic wspolnego z ta platforma.

Beti

Gosiu u mnie wyskoczyło jakieś biuro słowna czy coś takiego natomiast nie ma nazwy brokera na konto którego wpłacałam depozyt. Niech ktoś stworzy grupę na watchat i da znać. Najlepiej nazwę na emaila żeby te oszusty nie znały. Czytałam o nich na google i często pisze ze nie są oszustami ha ha ha.

Dominik
@Micku

Jasiek

Dziś miałem telefon od nich i po rozmowie 30 min.dalo mi do myślenia,laska z akcentem Ukrainskim próbowała mnie nakręcić. Myślę,po waszych kometarzach,że byłem blisko wałku. Na szczęście mój przebiegły nos coś wyczuł.

Gosia

Zaczęłam inwestować w Parenta Financial Services. Zweryfikowali moje dane i otworzyli konto handlowe o numerze 141490. Na początku było skromnie. Niewiele transakcji walutowych. Osiągnięty zysk. Powiedziano mi, żebym zwiększyła depozyt, abyśmy mogli wskoczyć na rynek towarów z większym zyskiem. Polecono mi także zainwestować w kontrakt z Amazonem za 14.500£ z obiecanym zyskiem 45%, odmówiłam. Aby udowodnić, że mogę wypłacić pieniądze bez problemu, przeprowadziliśmy małą transakcję 20 £ od osoby prywatnej przez Finance P2P. Wpłacam więcej pieniędzy, aby wejść na rynek towarów, w który zainwestowaliśmy. Olej pszenica osiągnęliśmy zysk. Dzięki jednej transakcji kupując olej - CL spadło, zaczęłam tracić pieniądze. Hubert poradził mi, abym zainwestowała więcej pieniędzy, a marża wzrośnie. Ostatecznie zrównoważyliśmy to do zera. I udało nam się sfinalizować tę transakcje i ja zamknąć. Hubert Stein z Parenta Financial Services poradził mi, abym wypłaciła pieniądze po tym, co się stało, że muszę to zrobić. Depozyt to 16 tys. Dział finansowy skontaktuje się ze mną i przeprowadzi mnie przez cały proces. Wszystkie przelewy zostały wykonane z konta Revolut za pośrednictwem Wizard Bit, Ramp, Bit Now. Wszystkie zostały zalogowane na moim koncie handlowym w ciągu jednego dnia. Rozpoczęliśmy proces wypłaty. Anna Gross napisała do mnie, że bank zapłaci, ale na moją wypłatę nałożyli restricted tariff, czyli około 30%. Musiałam więc wpłacić pieniądze, aby je odzyskać. Wpłata : 5575£ Po tym rozpoczął się proces weryfikacji. Marcin Ziółko dzwonił do mnie rzekomo z banku HSBC i zadał mi pytania typu numer mojego konta handlowego? Imię hendlera? A doradca finansowy? Pierwsze 4 cyfry kwoty konta zostaną przelane na adres. Popełniłam błąd, literę O jako zero i podałam mu błędne cyfry. Weryfikacja nieudana nałożono kolejną restricted tariff, teraz 30% z 22 tys., Więc 5784 £ wysłałam pieniądze ponownie. Przejdź proces weryfikacji, a pieniądze zostaną wkrótce przelane na moje konto bankowe. Nadal czekam na transfer. Ostateczna kwota wyniosła 28197,00 £. Dziś poinformowali mnie, że HSBC jest gotowe do przelewu jak tylko zapłacę depozyt za Lock Box: 4'670 £ za 48 godzin 6'550 funtów za 72 godziny 8'120 £ na 7 dni . Nie ufajcie im Wschodni akcent pośpiech przy transakcjach jak wpłacasz. Podejrzane portfele cryptowaluty i Anydesk który pozwala im spojrzeć w wasze konta i aplikacje bankowe.

@Gosia

Hej Gosia, czy Twój przypadek znalazł jakieś rozwiązanie czy wciąż się toczy,daj znać

Lajkonik
@Gosia

Witam U mnie było dokładnie to samo do dziś dzwonią i mam wpalacic ostatnią kwotę żeby HMRS odblokował moje środki , które ponoć są już u nich koncie . Banda (usunięte przez administratora) rójnuja ludziom życia .

@Gosia

Witam, i odzyskala Pani jakies pieniadze?

Berta

Cześć, Również proszę o pomoc. Proszę o kontrakt z panią prawnik Jestem jedna z osób poszkodowanych. Wraz z innymi chce dołaczyc do masowego zawiadomienia.

Mariusz

Bardzo dziękuje. Niestety mojej sprawy nie przyjęli. Nie mam dostępu do banku. Nie mam potwierdzeń. (usunięte przez administratora) wyczyściły mnie do zera. Nigdy więcej nie będę inwestował. Jestem stratny na 23 tysiące i 2 pożyczki, które są weryfikowane w banku…. Niech Was szlag jasny trafi

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial?

MariMari

Mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą. Miałam oszczędności, które zbierałam większość życia na wymarzony dom, około 700 tysięcy złotych. Dwa miesiące temu trafiłam na reklamę możliwości zainwestowania środków oraz ich powiększenia. Skontaktował się ze mną analityk, przedstawił odpowiednie dokumenty, wszystko wyglądało wiarygodnie. Zaczęliśmy od małych kwot, pierwszy zarobek został mi wypłacony. Nie widziałam nic podejrzanego. Zdecydowałam się na zainwestowanie całej kwoty, utwierdzona w tym, że zarobek jest pewny i szybki i faktycznie tak się działo. Osoba, która mną kierowała mocno utrwalała we mnie wizję pięknego domu. W momencie kiedy uzbierała się już duża kwota chciałam wypłacić środki. Byłam krok od zrealizowania swojego marzenia. I wtedy nastąpiło najgorsze. Środków nie mogłam wypłacić samodzielnie. Próba wypłat za każdym razem wiązała się z kolejnymi opłatami. Środków nie otrzymałam nigdy. Kontakt się urwał.

Zostaw merytoryczną opinię o Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial - London

• Jak się pracuje w Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial?

Zobacz opinie na temat firmy Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial

Parenta Financial Services Limited ParentaFinancial