Opinie o norcrew.fo w Hoyvík

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy norcrew.fo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie norcrew.fo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o norcrew.fo w Hoyvík

byly pracownik

spawacze, monterzy. unikajcie tej firmy jak ognia. W szczególności stoczni SKALA. Zero BHP, krzyki, wiecznie mało. Nie ma żadnych obiadów. tylko jakiś (usunięte przez administratora)niby lunch. Odtrąceń od pensji razem wszystkiego jest około 60 %. Mieszkania śmierdzące, zagrzybione.

Stefan

Polecam pracodawcę. Warunki dobre, wypłaty na czas. Bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Jak przylatujesz do pracy a nie na balange to nie ma problemów!

Stoczniowiec
@Stefan

Ja też jestem zadowolony z warunków. Jest to co było w kontrakcie

Pracownik kutrów rybacki

Panowie unikajcie na ogłoszeniu jest napisane 35000 a co do czego po odciągnięciu wszystkiego na konto dostajesz 19000 k nie polecam !!

@Rybak MS

Jest przy tym tylko szansa na doprecyzowanie czy te 13 / 14 k jest kwotą netto czy brutto? I w trakcie samej pracy jak przedstawiają się koszty własne? Chyba, że to już na czysto tak wychodzi?

Ja lubię pracować w tej firmie. Odpowiadają mi warunki, bo omówiłem wszystko przed przylotem. Potrafię rozmawiać po angielsku wiec jestem w stanie rozwiązywać swoje kłopoty bez potrzeby tłumaczenia od pośrednika. Firmę polecam każdemu uczciwemu pracownikowi.

Kiedyś jak oglądałam oferty dla rekrutrów to od firmy spodobało mi się to, że lokalizacja była podana jako „Wyspy Owcze” ale tam akurat było napisane, że to tylko opcja zdalna. A co z opcją na relokację, można by było? :D jest tu w ogóle ktoś kto rekrutował? Ciekawa jestem warunków jakie dają w praktyce

No siema Nowy wpis

To ta sama firma co Eurotask .Wystarczy wyszukac ta firme na portalu GoWork.pl zeby zobaczyc z jakas (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)mamy doczynienia .Trzeba byc desperatem aby jezdzic do pracy taki kawal drogi i za takie pieniadze i dawac sie jeszcze doic na mieszkanie ,bilety i nadgodziny ktore sa wyplacane nie zgodnie z obowiazujacym prawem .Nie polecam nikomu .Ratio zarobkow do kosztów jest bardzo niekorzystne a dodatkowo wszystko jest min 20-30% drozsze nie w Danii .Te pieniadze w porownaniu z innymi krajami zarobkowymi sa po prostu zadne .

Pracownik kutrów rybacki

@Pracownik kutrów rybacki

A na umowie jak z tym masz? Zastanawiam jak może zniknąć te 16 000. Wychodzi z tego prawie polowa? Ciekawi mnie co na rozmowie w takim razie mówili, chodzi pewnie o koszty mieszkania? A jakie jeszcze?

Hej, a wytłumaczysz za co te potrącenia? Ktoś już to pisał że odciągają 60% wypłaty. To bardzo duża kwota, za co? Są jakieś ukryte kruczki w umowie?

Rybak MS Nowy wpis
@Pracownik kutrów rybacki

Chyba łowimy na tych samych warunkach ale moje wypłaty sie zdecydowanie różnia od Twoich.... 35000 brutto plus 4200 holiday money daje 39200. od tego odejmuje ok 32% bo raz 30 raz 34 srednio 32. to jest ok 12500 dkk. 4200 idzie na konto wakacyjne a mi zostaje ok 22500-24000 tysiecy dkk w zaleznosci jak podatek policza. nie place za mieszkanie i jedzenie takze jak dla mnie ok. pewnie idzie zarobic wiecej ale nie ma co narzekac stala pensja robota lajtowa nie jakis hardcore i bieganie ze spaniem co 4h takze jak kto lubi wiecej emocji smialo ruszac w swiat. ja tu juz prawie 1,5 roku i mi gra i buczy. co do firmy. nie ma problemu z zaliczka Bartek (ktos tam z makej litery pisal to swiadczy tylko o tobie kolego a nie o koordymatorze) chlop ok zabiegany zdarza sie ze trzeba czekac az co ogarnie no ale jak sie ma na glowie 80% ludzi co tylko wolaja daj no to nie ma co sie dziwic. bylem z nim w aucie kiedys ponad 2h i takich telefonow z takimi pierdolami to serio sie nie spodziewalem. podsumowajac ja nie narzekam. kasa jak widac ok 13/14 k pln na miesiac. dla jednyc duzo dla drugich malo robie 8 tyg 4 tyg w domu gadam po ang nie mam problemu sobie sam wielu rzeczy ogarnac takze jesli chodzi o rybakow to ja jestem zadowolony. pozdrawiam

@Rybak MS

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie norcrew.fo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Czy po rozmowie w norcrew.fo rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
byly pracownik

Alicja

Odradzasz zatrudniając się tu obecnie? Z tego co tu widzę wisi właśnie parę ofert. Na którym stanowisku jesteś, że takie zdanie masz?

Exworker
@Alicja

Bardzo odradzam , usówają komenarze a tak dokładnie to usówa lodziarz z połykiem cvel bartek zastępca szefa rumuna ,bardzo odradzam cokolwiek z tą "firmą" i zawsze radzę. Wołać umowę o pracę i dokładnie czytać, zapisać się do zwiozków

Elektronika
@Exworker

DOKŁADNIE BARTEK CHORY ŁEB BAJKI PISZE I OPOWIADA, A JAK JIZ JESTES NA MIESJCU TO STRASZA ZE JAK COS TO BILET MUSISZ KUPIĆ SOBIE NA WŁASNĄ RĘKĘ, (usunięte przez administratora)

Hej. Czemu odradzasz, jakieś konkrety? Sporo tu negatywów, ale niektóre wpisy są na takim poziomie, ze aż nie wiem co myśleć. Chciałbym się tu zatrudnić ale wiadomo, jak faktycznie coś jest na rzeczy to odpuszczę

Macie jakie statystki z tego? przelot jakby nie patrzeć kosztuje, chociażby czasowo, szkoda się przejechać w takiej sytuacji jeśli wyjdzie, że można było wybrać jednak jakaś alternatywę. Jakim osobom polecacie żeby bankowo się wybrać? widzę te rozbieżności i nie wiem jakich cech u siebie w związku z nimi szukać

Ona

Załatwienie najprostszych spraw sprawia takie problemy? co w sumie na nie się składa bo nawet jeszcze doświadczenia nie mam to nie wiem? Tu widzę w ogóle ktoś szuka cech odnoszących się do rozbieżności, które tu wypisujecie. A po ile średni ludzie pracują? są tacy o dłuższym stażu?

Stefan

Czy ten komentarz ma sugerować, że Tobie jako pracownikowi z agencji warunki jakoś nie za bardzo podeszły? Jak to jest, że niektórym trafia się jednak nieco inaczej? U Ciebie co się konkretnie stało i czemu wybrałeś akurat te agencje?

Stoczniowiec
@Stefan

Ja też jestem zadowolony z warunków. Jest to co było w kontrakcie

Monter/spawacz

Według mnie dobry pracodawca. Kontrakt jest po angielsku ale są biura tłumaczeń, Internet. Można sobie poradzić ale trzeba chcieć. Tu warto być samodzielnym w kwestii języka. To przecież praca za granicą. Trzeba umieć sobie poradzić z rozłąką z rodziną. Nie wszyscy to potrafią. Nie jeden myśli że się nadaje, żeby zarabiać te 15.000-17.000 zl netto ale praca tu to szkoła charakteru dla młodzików. I miła kontraktowa codzienność dla doświadczonych wyjadaczy. Dostać się łatwo, nie ma próbek w Polsce. Jest 2 tygodnie okresu próbnego na miejscu. Żeby się utrzymać trzeba mieć pojęcie o pracy i zasadach kultury w zespole, w pracy i na kampie. Wynagrodzenie zgadza się z umówioną stawką. Czasem jest mniej godzin ale zdarza się że jest ich więcej. Płacą za święta w które jest wolne. Wypłaty na czas

Eliza

Cześć, a ktoś z was pracuje wewnętrznie dla firmy? W administracji, księgowości, rekrutacji? Jako koordynator? :) Byłabym zainteresowana takim typem pracy, mam doświadczenie i znam biegle jezyki. Jak aplikowaliscie, bo ofert pracy nie widzę? Może lepiej jakbym osobiście zadzwoniła do firmy? Dacie znać kilka slow o warunkach i widełkach w firmie, zanim to zrobię?

adam

Witam Dostałem propozycję pracy , może się ktoś podzielić jak się pracuje w tej firmie

Monter
@adam

(usunięte przez administratora)z tej firmy Zarobki mówią o 13000 PLN przy 288 rbg co daje 45 PLN na H Mieszkania totalny (usunięte przez administratora) Koordynator nie robi nic aby pomóc ( nawet jeśli ktoś jest poważnie chory nie pomaga ) Nie polecam byłem i jestem wstrząśnięty jak Polak może Polaka (usunięte przez administratora) dal kilku koron

Mery

Były wzmianki o pracy spawaczy czy tez monterów a mnie pojawiają się tylko opcje na prace jako rybak od firmy, z czego to wynika? w złych miejscach sprawdzam? Gdzie jeszcze mogą być dodawane i jakie inne stanowiska są oferowane?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie norcrew.fo na stanowisku Rybak? 21 sierpnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

MONTER

Widzę że firmę stać aby usuwać opinie z tego portalu. Firma to jedne wielkie (usunięte przez administratora) oferują prace po 12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty za 14 000 PLN miesięcznie pobierają za mieszkanie 3000 DKK i jedzenie Ostrzegam

Jest oferta dla rybaka morskiego, powiecie coś więcej o pracy na wyjeździe u nich? Mam trochę obawy nie znając opinii. Nie piszą w ofercie nic o zakwaterowaniu. Pomagają w organizacji? Pobierają opłatę za to? Mieszka się w pok. jednoosobowym? Kontakt z firmą w tracie wyjazdu jest ok, pomogą w razie problemów?

Aktualność
PILNE!
Poszukiwany Monter kadłubów na Wyspy Owcze!
Chętnych zapraszamy do aplikowania przez stronę http://www.norcrew.fo

Zostaw merytoryczną opinię o norcrew.fo - Hoyvík

• Jak się pracuje w norcrew.fo?

Zobacz opinie na temat firmy norcrew.fo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w norcrew.fo?

norcrew.fo