Opinie o E-Hurt Przemysław Tomaszewski w Rzeczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie E-Hurt Przemysław Tomaszewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-Hurt Przemysław Tomaszewski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Hurt Przemysław Tomaszewski w Rzeczkowo

Malwina Nowy wpis

Dzień dobry. Czy zatrudnienie się przy obsłudze klienta byłoby możliwe? Z okolic Rzeczkowa jestem i działalność pokazała mi się jako jedna z okolicznych. Mam już doświadczenie w obsłudze telefonicznej. Czy takie stanowiska obecnie są opcjonalne?

Kierowca Nowy wpis

Witam. Czy jest mozliwosc zatrudnienia sie jako kierowca lub magazynier??

Co jaki czas w E-Hurt Przemysław Tomaszewski można ubiegać się o podwyżkę?

Barbara

No i widzę że pojawiają się tu dość rozbieżne opinie a fakt, że ktoś podobno zgłosił firmę do prokuratury zdaje się być niepokojący... Ciekawa jestem z jakiego konkretnie powodu mogliby pod sąd podlegać? Ma ktoś z nimi jakieś aktualne doświadczenia i by opisał bardziej szczegółowo jak sytuacja wygląda?

Nnnn
@Barbara

Firma nie wysyła pieniędzy za faktury, nie odpowiada na korespondencje

Olaf
@Barbara

Firma nie płaci za fv, chcą tylko fv przelewowe nie gotówkowe, nie ma z nimi kontaktu nie odbierają telefonu.

Matisto

Matisto
@Nnnn

Nasza firma zgłosiła sprawę do prokuratury gdyż wzięli zaliczkę 25.000 zł i znikneli. Jeżeli jesteście Państwo w podobnej sytuacji, to proszę o kontakt. 604560833.

@Matisto

25 tys? Przy takiej kwocie trudno się dziwić, że prokuratura została uruchomiona. Odnośnie tego zgłoszenia to zali wcześniej firmę czy to był dopiero pierwszy raz? Ciekawe jak to się potoczy

Maria
@Nnnn

Udało się w końcu nawiązać z nimi kontakt? Może chociaż podczas osobistej wizyty?

Barbara

No i wobec tego wszystkiego na dzień dzisiejszy firma dalej normalne funkcjonuje jak wcześniej czy są jakieś progresy?

Barbara

Czy do dziś zostało to jakkolwiek rozwiązane? właśnie widziałam opinie, gdzie podobno ze wszystkiego się wywiązali, faktycznie prokuratura musiała brać w tym jakiś udział czy udało się z firmą polubownie dogadać?

ktoś

NIC NADAL NIE ZAPŁACILI

Alicja
@ktoś

Nie dalej jak wczoraj @Slawula napisał, że wręcz przeciwnie. Naprawdę dziwne są te wpisy i zważywszy, że firma nadal działa, powinny być raz a dobrze zweryfikowane. Tak uważam. Inaczej nie wiadomo, czy np. warto się tam zatrudnić, czy nie.

@Alicja

Szanowna Pani Alicjo firma na obecną chwilę nie prowadzi rekrutacji na jakiekolwiek stanowiska pracownicze.

Nowy wpis

@Matisto

Panie Tomaszu, nie jest prawdą iż zniknęli, nie można nazwać tak wpłat polubownych jakie sa wykonywane mimo braku zgody ze strony firmy Matisto, nie było zgody na spotkanie osobiste, ani na propozycje wysłana przez mediatora sądowego w imieniu firmy E-hurt w takiej sytuacji uważamy że kontakt Pan z firmą ma.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w E-Hurt Przemysław Tomaszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Slawula

Firma wywiązała się z zobowiązań, wszystkie Faktury zapłacone w całości.

@Slawula

Dziękujemy za możliwość polubownej ugody i spłaty.

Slawula

Firma: E Hurt Przemysław Tomaszewski NIP 554-287-09-58 nie płaci za faktury. Ostrzegam przed (usunięte przez administratora).

Anon

Firma unika zapłaty za faktury, nie polecam

@Anon

Jeżeli został Pan (usunięte przez administratora) przez firmę ehurt, to proszę o kontakt. My zgłosiliśmy sprawę do prokuratury. tel. 604560833

Grzegorz drukarnia

Polecam współpracę!!

@Grzegorz drukarnia

Sami sobie piszą pozytywne opinie. Już nie długo będą siedzieć za te swoje wałki !

Hurtnes

Polecam współprace!!

Zostaw merytoryczną opinię o E-Hurt Przemysław Tomaszewski - Rzeczkowo

• Jak się pracuje w E-Hurt Przemysław Tomaszewski?

Zobacz opinie na temat firmy E-Hurt Przemysław Tomaszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

E-Hurt Przemysław Tomaszewski