Opinie o KBC Logistics w London

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KBC Logistics. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KBC Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KBC Logistics w London

Daniel Gil

Moim zdaniem firma KBC nie jest taka zła jak ją tutaj niektórzy opisują. Bardzo fajna, łatwa, lekka praca. Bardzo miły i naprawde Bardzo, bardzo pomocny personel zarówno w UK jak i też chłopaki z planningu z Lublina są naprawdę ok! Jeśli chodzi o pieniądze, nigdy nic mi nie brakowało, wszystkie moje przepracowane godziny się zgadzały , zarówno jak tez pieniążki przy wypłatach. Faktycznie auta nie są nowe, niektóre są bardzo brudne, ale teraz jest Pani która sprząta te auta więc sytuacja się napewno zmieniła, aczkolwiek będąc na trampingu masz swoje auto przypisane do siebie i jeśli sobie je ogarniesz to wszystko jest ok, Jeśli auto ma jakiś poważny defekt jest od tego warsztat który to naprawia, a jeśli się nie da usunąć usterki od ręki to dostaniesz inne zastępcze auto, NAPEWNO NIKT NIEPOZWOLI CI JECHAC NIESPRAWNYM AUTEM! Kierowcy mają możliwość pracy w różnych systemach co jest bardzo fajna sprawą, dla mnie też bardzo ważną kwestią jest to, że w KBC godziny o której będziesz zaczynał pracę ustalasz sobie indywidualne z managerem, i później zawsze już zaczynasz o tej samej porze! Sporym minusem jest to, że Yard w KBC jest bardzo zatłoczony , bardzo często nie ma miejsca nawet gdzie stanąć na chwilę aby pójść do toalety, bardzo ciasno jest na jardzie, przy parkowaniu trzeba bardzo uważać aby nie uszkodzić komuś "prywatnego samochodu" na placu firmy jest też straszne błoto, (usunięte przez administratora) dziur wypełnionych wodą. Auta w firmie wyposażone są w kamery rejestrujące (jedna jest w kabinie rejestruje zachowanie kierowcy) jedna na szybie z przodu i dwie po bokach na drzwiach! Kamerę która jest w środku można oczywiście zasłonić podczas pauzy. moim zdaniem zastosowanie tego monitoringu było dobrym rozwiązaniem. Pozdrowienia dla KBC Team.

@Daniel Gil

Nie jest to prawdą w większości co tu jest napisane. W moim przypadku nie było żadnego ustalania sobie godzin samemu, godzinę rozpoczęcia dostawałem w dniu pracy (pracowałem na nocki więc godzina rozpoczęcia mi przychodziła smsem popołudniu, najczęściej jak spałem). Nie jest prawdą ze nikt cie nie wypuści niesprawnym autem. Sam osobiście dostawałem polecenia wyjazdu autem z niedziałającym kierunkowskazem w naczepie z racji tego że naczepa nie była KBC tylko wypożyczona lub coś w tym stylu i dostałem informacje od mechaników (ogólnie był to jeden z najsłabszych punktów tej firmy i wieczny problem bo się do nich pojechało) informacje ze oni tego nie naprawia i tyle i mam mówić podczas kontroli że przytrafiło mi się to w drodze. Te stare axory to ja w ogóle nie wiem czy tam któryś był w pełni sprawny i wszystko tak wyjeżdżało. To że yard jest ciasny to jedno. Ale drugie to to że jak coś uszkodzisz to sam za to płacisz. Kamera w aucie to też jedno ale drugie to to, że spedytorzy ciągle do ciebie dzwonią bo nie ma żadnej komunikacji między nimi i siła rzeczy musisz ten telefon odebrać a później były puszczane na firmie filmy z kierowcami którzy rozmawiali prze telefon w czasie jazdy i szydzenie z nich.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w KBC Logistics zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Alan Nowy wpis

Czy to prawda o czym ćwierkają skowronki w okolicy Humber że KBC ma spore kłopoty finansowe? Faktoring wziety w grudniu napewno im nie pomoże… czy idą śladem brit-pol???? Tylko tak gdybam czy czasem już nie szukać nowej pracy a czasy nie są lekkie

Wasyl Nowy wpis

Jakie są tygodniowe zarobki jako swierzy kierowca i czy robicie trasy międzynarodowe]?dziękuję.

Wiecie, czy KBC Logistics udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KBC Logistics spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

@Daniel Gil

Dziękujemy za napisaną prawdę o nas , zdajemy sobie z tego sprawę że na placu jest bardzo ciasno ale nie jest łatwo znaleźć plac niedaleko portu. Cały czas nad tym pracujemy i może od Marca będziemy mogli powiększyć plac lub wynająć dodatkowy zaraz obok. Pozdrawiam serdecznie

Weronika
@Daniel Gil

A czy potem jest możliwość łatwej zmiany systemu pracy, czy musisz przepracować jakiś okres czasu w wybranych godzinach? :) Jestem też ciekawa jak wyglądała twoja rozmowa rekrutacyjna, firma wymaga dużego doświadczenia czy raczej nie?

@Weronika

Hej, z tego co się orientuję to w każdej chwili możesz zmienić system pracy to kwestia dogadania się z managerem najlepiej jesli tam poprostu zadzwonisz i się dogadacie, bedziesz wiedziec na czym stoisz, poproś o Michała on się tym właśnie zajmuje, I gość jest naprawde w porządku. Co do rozmowy kwalifikacyjnej, to myślę że wstępnie też ja przejdziesz przez telefon. Po przyjeździe już na firmę dostaniesz test w polskim języku, który głównie składa się z godzin pracy, jazdy, pauzy jakie powinno się robić? W zasadzie to samo co jest na prawojazdy jak zdajesz. Nie jest to latwy test, więc warto sobie przypomnieć wszystko, aczkolwiek nie jest to też nic skomplikowanego. Później oczywiście masz jazdę z kimś aby sprawdzić czy umiesz jeździć w ruchu angielskim, I jak się zachowujesz za kierownicą, nic skaplikowanego, w większości firm jest podobnie, jeśli nie masz doświadczenia w jeździe po Angli to ja nie wiem jaka jest procedura w KBC, może zrobią Ci jakieś szkolenie, nie wiem. Natomiast wiem, że firma zatrudniała kierowców bez doświadczenia. W obecjej sytuacji w angli bardzo duzo firm potrzebuje kierowcow i firmy raczej zatrudniaja bez wiekszego problemu kierowcow bez doświadczenia. Napewno jeśli chodzi o kontenery to na miejscu zostaniesz do tego odpowiednio przeszkolona, ktoś pojedzie z tobą do portu i wytłumaczy Ci co gdzie i jak, jeśli będziesz potrzebować pomocy odnośnie z wymianą prawajazdy z polskiego na angielskie to też Ci w tym ktoś z firmy pomoże. Myślę że najlepiej będzie jeśli zadzwonisz i się i indywidualnie dogadasz i będziesz wiedzieć na czym stoisz. Z twojego zapytania do mnie wywnioskowałem, że chodzi o pracę dla dziewczyny więc ze swojej strony mogę dodać iż zauważyłem że firma oferuje też zakwaterowanie mają jakieś pokoje na wynajem i nie musisz spać w aucie, tylko po pracy sobie idziesz normalnie do domu natomiast nie mam pojęcia jak to wygląda finansowo. Aczkolwiek śpiąc w aucie , jeśli zdazy się ze nie masz czasu wrócić już na firmę możesz normalnie pojechać na płatny parking (jeśli jest po drodze) gdzie idziesz normalnie wziąć prysznic i coś zjeść jak człowiek po skonczonej pracy, koszty parkingu oczywiście zostaną Ci zwrócone przy kolejnej wypłacie. W firmie KBC też nikt Cię nie goni, pracujesz sobie na spokojnie, potrzebujesz zatrzymać się do toalety lub na kawę, nik Ci nic nie powie (oczywiście nie przesadzając i robiącto w granicach rozsądku)

@Daniel Gil

Jaka stawka dla pracowników biurowych

@Kandydat

W tej chwili nie mamy wolnych etatów w biurze.

@Artur

A co jaki czas można się spodziewać naborów na takie stanowisko? Zespół jest stały czy czasem go powiększają? Ile osób pracuje w biurze w ogóle?

@Grażyna

Mamy kilka placówek w Anglii i jest naprawdę różnie, po szczegółowe informacje prosze na maila: info@kbcluk.com Pozdrawiam serdecznie

Jacek
@Artur

Trzeba mieś doświadczenie żeby aplikować? Jak z językiem? Wystarczy angielski komunikatywny? Jak możesz dodaj więcej szczegółów.

@Jacek

Witam wszystkich. Jeżeli ktoś ma małe doświadczenie to możemy pomóc w przyuczeniu do zawodu. Znajomością języka angielskiego nie przejmowałbym sie za bardzo poniewaz w biurze pracują osoby ktore mówią po polsku a na rozładunku raczej nie bedzie problemu z porozumieniem sie. Jezeli ktos ma jakies pytania to prosze pisac na maila: info@kbcluk.com lub dzwonić pod numer: 0044 7545885540 Pozdrawiam

Pomoc biurowa
@Artur

Czy w tej chwili są jakieś wolne etaty w biurze?

@Kandydat

Za niska jak na ten (usunięte przez administratora)

Dominika92
@Artur

Dzień dobry Panie Arturze poszukuję kogoś kto udzieli mi informacji w sprawie mojego taty który był waszym pracownikiem

PL driver

Witam. Podpowie ktoś jak wygląda praca w KBC. Zamierzam przyjechać do UK. Status mam jakby co.

Abc

Witam, jak wyglada aktualnie sprawa z zatrudnieniem świeżych kierowców, systemem wizowy, pomocy w ubieganiu się o dokumenty pozawalajace pracować w uk? Dostałem polecenie od znajomego który aktualnie w firmie jeździ prawie 2 lata i sobie chwali i rowniez zaczynał jako świeży kierowca. Pozdrawiam

@Abc

Witam, dziękujemy za kontakt ale w tej chwili Anglia nie udziela wiz dla kierowców z Uni i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić. Cały czas rozwijamy sie i zatrudniamy kierowców ale tylko takich którzy mają status osiedleńca i mogą legalnie pracować w UK. Pozdrawiam serdecznie. Jeżeli będziemy mogli w czymś pomóc to proszę o kontakt z Kasią : kl@kbcluk.com

Maja
@Artur

A od kiedy jest tak właściwie ta sytuacja z wizami? Odkąd z Unii wystąpili? Czy to mocno utrudniło funkcjonowanie firmy przez pewien czas?

@Maja

Tak od wyjścia z Uni nie możemy zatrudniać kierowców z Polski i innych krajów którzy nie mają statusu osiedleńca w UK. Nie wpłynęło to aż tak bardzo na firmę aczkolwiek w UK są dalej braki kierowców i dobrze byłoby jakby takie wizy pojawiły sie dla nowych pracowników z Uni.

@Artur

Panie Arturze to całe KBC od strony kierowcy to jest dno i metr mułu ale mimo wszystko ja mam do Pana szacunek. A wie Pan dlaczego? Bo Pan bierze to na klatę i oficjalnie pod swoim imieniem i nazwiskiem się wypowiada i to samo widziałem na FB kiedyś. To jest mimo wszystko rzadkość w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam i zle Panu nie zycze

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w KBC Logistics?

Artur

Nie mamy żadnych preferencji, wszystko w porozumieniu z pracownikami i co oni wybiorą.

Maja
@Artur

Z negocjowaniem warunków również zazwyczaj idziecie im na rękę?

Piotr 41

Witam poszukuje pracy jako kierowca mam wszystkie potrzebne dokumenty status,potrzebował bym tylko pomocy w zakwaterowaniu

@Piotr 41

Prosze zadzwonic pod numer : +44 7715647043 do nas i wszystko wyjaśnimy. Pozdrawiam serdecznie Artur

KBCdriver

Jazda na złomach, złe traktowanie przez spedycję, z dnia na dzień dostajesz wiadomość , że jutro masz wolne bo twoją trasę dostał jakiś (usunięte przez administratora) brak poszanowania dla kierowców..... trzymajcie się z daleko od tej firmy.

Kierowca
@KBCdriver

Było nieźle, do chwili kiedy szef podesłał nowego menadżera. Od tej chwili piekło. Bujam-menadżer jest typem dokuczliwym, zatruwającym ludziom życie. Wcześniej przychodziło się do pracy z uśmiechem, teraz to piekło. Szukam drugiej pracy, mimo, że pracuje tu parę lat. Piszą, że auta stare. To pewnie młodziaki, którzy nie znają jeszcze życia. Piszę o KBC w Immingham. Przez tego menadżera omijać tą firmę, szkoda zdrowia.

Zly Manager
@Kierowca

Pisać bzdury na internecie moze każdy, prawda jest taka ze jak ktoś się p..... urodził to kanarkiem nie zostanie. Pozdrawiamy i wszelkie zażalenia mozemy rozpatrywać jak dorośli ludzie twarz w twarz.

Urum
@Zly Manager

No to właśnie pokazałeś swoje świetne zdolności menadżerskie do rozwiązywania problemów i podchodzenia do ludzi z należytym im szacunkiem.

Fantomas lubera Krzysztof koc

Kbc to dobra firma. Miałem teraz przykre zdarzenia i Artur okazał mi dużo troski. Andrzej knez też super gość. Nie pomnę o vladzie. Wszyscy mnie bardzo pomogli. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pokrzywdzonych i zawiedzionych. Krzysztof Lubera

Witam. Z kim trzeba się kontaktować aby dowiedzieć się czegoś więcej jeśli chodzi o wyjazd do pracy do tej firmy? Ponadto z jakim poziomem jęz ang zatrudnia firma KBC z góry dziękuje za info.

@Nowy

Prosze kontaktowac sie z Kasią tel: 0044 7715647043 lub email: kl@kbcluk.com Pozdrawiam serdecznie Artur

Bardzo dziękuje. Pozdrawiam.

Kamil

Pracowałem tam kiedyś, ale wróciłem do PL. Wiadomo jak teraz wygląda zatrudnienie kierowcy z Polski po brexicie? Wizy itp.

itsme
@Kamil

jeśli chciałbyś wrócić - zapraszamy do kontaktu cały czas aktywnie poszukujemy kierowców i możemy pomóc w ogarnięciu spraw związanych z wizami i wyjazdem

Vkarel
@itsme

A ze słabym angielskim?

Driver

Polecam KBC dobra kasa na dniówki na Terenie Immingham lekka praca a jeśli chodzi o managera to jest wporzadku gość kto nie wie jak jest niech nie mówi a którzy oczerniają Andrzeja to byli pracownicy KBC np Mizerski to kierowca który pracował kilkanaście lat i robił Lidle. Bo nigdzie indziej nie pojedzie ????????

@Driver

Mizerski jak pracował jako kierowca to ty jeszcze na (usunięte przez administratora) papu mówiłeś I gdzie on miał trasy I dostawy,to ty w życiu byś nie wiechał , on więcej w swoim życiu zrobił więcej kilometrów do tyłu jak ty do przodu pajacu jeden,chyba gorzałę z nimi pijesz lub dajesz, że tak wychwalasz Prawie 9 lat w Londynie i po Londynie co ty widziałeś Londyn w tetelewizji.

Mam wyjeb.....

No coz firma naprawde jest ok ale coż znajdzie sie taka parówa jak pan Andrzej Bujanowic(obecny menagier) co naprawde traci sie cheć do pracy kiedy nie byl menagierem w immingham wszystko bylo ok ale jak ktos z kierowcy zostaje menagierem to mysli ze jest bogiem dręczy i nęka ludzi zero szacunku i standardowy tekst jak ci sie nie podoba to sie zwolnij.Facet mam zaburzenia nerwowo psychiczne zwiazane z naduzyciem alkoholu.Polecam oddzial w Purfleet i planera Nigiel jedyny normalny planer w KBC

@Mam wyjeb.....

Hmm a czy jakieś warunki zatrudnienia się zmieniły odkąd jest nowy manager w KBC Logistics? Czy chodzi Ci tylko o atmosferę?

@Mam wyjeb.....

Wszystko Ściema

Fantomas

Kbc jest dobrą firmą. Ale jak widać co niektórzy nie jeździli w Polsce i nie mają pojęcia co piszą. Nie wspomnę o zarobkach w Polsce a w kbc,,ślepi jesteście czy co. (usunięte przez administratora) Menadżera firmy nawet (usunięte przez administratora)nie znasz bo podajesz inne nazwisko. Nie jeden odszedł i wrócił z powrotem do kbc. Wszystko w temacie. Pozdrawiam tych co cenią sobie prawdę. I nie oczerniajcie kbc za darmo. Fantomas....kocha Was..

kierowca
@Fantomas

Jak możesz pisać że w Polsce są gorsze zarobki? W Nigerii też i jaki z tego morał? Porównuj firmę z Anglii do firm z Anglii a nie do firm z Polski, Azerbejdżanu i nie wiadomo skąd jeszcze. Oni na pewno też cię kochają.

kierowca

Praca lekka bo kontenery i nie trzeba się z plandeką szarpać. Planerzy mega sympatyczni ale potrafią być też nie. Nie trzeba się śpieszyć. Nikt nikogo nie pogania. Mając tyle kierowców powinni ogarnać ten plac na bazie ( Immingham, Purfleet). Zima błoto, lato pył jak by była mgła, góry, doły itd.

Byly kierowca

Pracowalem 2 lata.. Nie polecam, jezeli podzielisz pieniadze na godziny ktore jezdzisz w kbc wychodzi minimalna angielska stawka..

@Byly kierowca

Cześć, czy pracowałeś w firmie jakoś niedawno czy już jakiś czas temu? Zależy mi na tym by uzyskać jakieś świeże informacje na temat warunków zatrudnienia w KBC Logistics i nie wiem czy od Ciebie mogę takie uzyskać. Daj znać.

Byly kierowca
@Grażyna

Witam.. Tak, skonczylem z nimi wspolprace pod koniec roku 2020. Co chciala bys wiedziec?

Przy tych godzinach na kasie w tesco więcej Polacy zarabiają. Omijać

Zostaw merytoryczną opinię o KBC Logistics - London

• Jak się pracuje w KBC Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy KBC Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KBC Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KBC Logistics