Opinie o Buszewicz Gbr w Monachium

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buszewicz Gbr. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Buszewicz Gbr o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buszewicz Gbr w Monachium

Andrzej były pracownik

Czytając to co niektórzy piszą to dziwię się że ktoś im wierzy, więc po pierwsze gdyby tak było jak oni piszą firma Buszewicz dawno znikła by z rynku w Niemczech, a ma się dobrze i osobiście widziałam nagrody jakie otrzymali, pracowałem do 30 awrześnia 2023 a to tylko dlatego że za punkty ( 8) tracisz uprawnienia, przyjechałem do pracy prawie bez grosza i nie musiałam się martwić po nic Przemek pomógł odrazu, zaliczka żaden problem, wypłata na czas, samochody naprawiane na bieżąco i nie stare graty jak nie którzy piszą, tutaj muszą mieć przynajmniej euro 4 aby wjechać w strefy w Monachium z dostawą, kto chce ten zarobi obiboki wiadomo że będą narzekać, ja dawałem radę i na zarobek nie narzekałem, są młodsi i nie którzy starsi stażem co potrafią zrobić 3 tury to zależy jak szybko się załadują i rozładują towar, ja mimo 63 lat dawałem sobie radę, choć nie którzy małolaci szybko rezygnowali bo chcieli by zarobić i się nie narobić i brak im było mamusi, dla mnie to żenada co piszą nie którzy, ja firmę Buszewicz polecam ludziom którzy pracy się nie boją jak odzyskam prawo jazdy to wracam

Daniel Nowy wpis

Przyjechałem do Monachium mając około 1000 zł. Panowie zapewnili mi pokój wdrożenie w system pracy, pomoc na telefon, zaliczkę w każdym momencie, przyuczenie (dopiero zdałem kat.C) oraz poczucie że z nimi nie zginę (usunięte przez administratora) Po 4 miesiącach pracy musiałem wracać do Polski, w środku miesiąca tak po prostu. Mimo tego że chłopaki mieli zaplanowane trasy, na moją prośbę pozmieniali swój grafik. Ponadto w dzień wyjazdu na moją prośbę rozliczyli się ze mną co do grosza. Jest to efekt mojej uczciwości co do pracy jak i uczciwości Panów Buszewiczów do ludzi co chcą pracować.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Buszewicz Gbr?

Emil Nowy wpis

Pracuję już 2 miesiące tak jak mówili tak było pieniądze dostałem nawet wcześniej jak poprosiłem jak ktoś jest nienauczony pracy to wszędzie będzie narzekał ja nie narzekam i wiele kolegów co u nich pracują

Andrzej były pracownik

Witam jeszcze chciałem dodać do mojego poprzedniego wpisu że kto nowy przyjeżdża ma szkolenie z doświadczonym pracownikiem ja jeździłem z Krzysztofem (ponad 3 lata pracy w tej firmie) naprawdę świetnie tłumaczy wszystko i ogarnia skaner zawsze też doradzi i pomoże nawet później po szkoleniu, koledzy w pracy ok nie spotkałem się żeby odmówili Ci wyjasnienia jak dojechać i jak rozładować towar, a co rzadko spotykane to Przemek i Paweł też wsiądą w auto i pojadą jak potrzeba, pomogą też po za firmą jak nie znasz języka sam się przekonałem i proszę zanim napiszesz bzdury to się zastanów bo karma wraca

Pablo Nowy wpis
@Andrzej były pracownik

Czyste kłamstwa Zapomiałeś napisać jak po operacji zmuszali cię do pracy i dostawałeś długie trasy a pupile krótkie lub trzy. Połowa załogi to alkoholicy ciekawe kiedy z rana ktoś poprosi o kontrolę kierowców na zawartość Jest tego więce Żenada co piszesz zastanów się nad tym i chyba nad sobą też

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Buszewicz Gbr? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KUCHARZ / KUCHARKA (m / k) w hotelu (047)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Elektryk przemysłowy w jednym zakładzie pracyy
Monachium
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik samochodowy
GoWork Service GmbH
Andrzej były pracownik

Czy Buszewicz Gbr zapewnia kartę multisportu?

Jadach piotr

Firma 100% ok pracowałem u tych panów od 18 do 20r wszystko tak jak być moało tak było zero zaszczeżen zarabiałem tam sredno 2500e na miesiac a i zdarzało sie 3 przekroczyć wszystko zależało od checi co do komentaży innych hhyyymm fajter w necie (usunięte przez administratora)w swiecie ktoś pisze 14h za 110 e zgadza sie 55e od tury tylko ze nie sciemniajac to w tym czasie ja robiłem 3tury a nieraz jeszcze tak zwanom ture śmieciowa i wtedy w 14 h miałem 180e a na 110e 2 tury to zaczynało sie o 4rano i konczyło o 12 wiec 8h wszystko było czytelne umowa wynagrodzenie było powiedziane 55e od tury 2 tury dziennie minimów + 2 soboty i już było 2500 wszystko zicher a taka firma ktora nie odprowadza składek nie płaci podatków w de nie ma miejsca i zaraz jest zamknięta przez władze a Buszewicze sa na rynku od wielu lat bez kombinaci cały czas pod jedna nazwa i nipem

Radek

Bzdury w tych negatywach ,Polaczki przyjeżdżają za pracą, narozrabiają i uciekają wystawiając negatywnie opinie .

Dominika
@Radek

Ciekawa sugestia, a w czym w sumie mogliby tak narozrabiać?

Iwona
@Radek

to jaka jest prawda w takim razie na temat pracy w tej właśnie firmie?:-)

Nie kłam transdziadzie
@Radek

No proszę widze, że Buszewicz się uaktywnił tu i pisze jak gardzi Polskim kierowcą. Dla ciebie transdzadzie już sam fakt, że kierowca chce wypracowane pieniądze to już jest skreślony

były

Łoooo Panie. Sprawdziłem z ciekawości co piszą o moim poprzednim pracodawcy i widzę że wiele się nie zmieniło. O moim obecnym pracodawcy też wypisują różne rzeczy ale mam teraz porównanie. U panów B. jest faktycznie ciężka nadludzka praca. Choć szczerze mówiąc nigdy nie miałem problemów z pieniędzmi, tylko kosztowało mnie to kupę zdrowia bo nigdy się im nie przeciwstawiłem. Zgadzam się co do stanu aut to faktycznie szroty ale bierze się to z tąd że panowie nie szanują ludzi i jest baaaaardzo duża rotacja kierowców. Ja gdyby nie to że się zapożyczyłem na wyjazd do pracy uciekłbym po pierwszym dniu. Potwierdzam również to że bardzo dużo kierowców wróciło do kraju bez pieniędzy a nawet jak się domyślam z długami. System mają dopracowany do perfekcji. Wynagrodzenie jest wypłacane po 2 miesiącach więc jeśli nawet bardzo ciężko pracujesz i zwolnisz się odpracowując wypowiedzenie to w teorii ostatnią pensję otrzymasz miesiąc po powrocie do kraju. Ale uwaga to tylko w teorii. Radzę wszystkim ustalić pewne rzeczy przed przyjazdem. Choć pewnie wiele to nie zmieni. Hotel w którym załatwiają zakwaterowanie to dramat. Szczury robactwo są na porządku dziennym. Szkoda waszych kręgosłupów nerwów pieniędzy oraz czasu bez rodzin. Pamiętajcie też że wsiadając w niesprawne auta stajecie się współodpowiedzialni za wszystko co może wydarzyc się na drodze. Druty wystające z opon to standard

Patryk38

Witam całkiem nie kapuje tej nagonki na ta Firma.Pewnie wystawiona od tych co chcieli by kase brac za sam wyglad i brak jezyka .Wyplata zarobiona przelana ,składki odprowadzane .Wszystko na legalu .Przyjeżdżają tu do DE ludzie którzy nawet po bułki nie chodzą bo sie nie dogadają a w pracy trzeba ich prowadzic za reke jak w przedszkolu i połowę pracy za nich robic a wymagają wypłat jak co najmniej na prezesa .Za wypracowane godziny dostałem swoje w i polecam dalej .

Don Diego

Czytałem komentarze poprzedników i zastanawiam się czy aby na pewno chodzi o tą samą firmę..???? pracuje tutaj od kilku dobrych lat ???????? i nie zamierzam się zwalniać. Brednie ludzi którzy tu byli (lewary, kombinatorzy, niektórzy zdrowo prysowani) jak wiemy ludzie to tylko ludzie. Przyjechał narobił głupot, popalił mosty... Do sedna chcesz czytać..? Czytaj.. chcesz się przekonać jesteś normalny pozytywny,ogarnięty,pracowity? Przyjedź i zarabiaj????

@Don Diego

Widzę Przemuś, że w desperacji jesteś. Niestety wszyscy cię już na tyle poznali, że nie chcą mieć z tobą i twoim bratem nic wspólnego. Możesz się wybielać. Twoja pseudo firma jest tak żenująca, że brakuje skali w żenadometrze. Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy u ciebie. Jeśli ktoś tam pracuje dłużej niż 3 miesiące to tylko dlatego, że podłożyłeś mu świnię i masz na niego haka. Czyż nie?

Dominika

Jakiego haka o czym Ty mówisz? Serio to co piszesz brzmi bardzo niepokojąco

riko

(usunięte przez administratora) wlasnie koncze z tymi szmaciazami pseldo byznesmeny panowie 14 h dziennie za 110 euro (usunięte przez administratora)na maxa stare iveco i scanie z milionem na liczniku , nic ale to nic nie dziala , powietrze schodzi z ukladu tylna klape poprawiasz co 10 minut , (usunięte przez administratora) kamera , szyby , bezpieczniki , brak kierunkow , brak klimy i dwuch palantow co prubuje stosowac (usunięte przez administratora)1500 to max co tam wyciagniesz . noi standart gromada polaczkow (usunięte przez administratora) . panowie omijac szerokim lukiem te gnidy , w firmie penny jest inna firma jakiegos bugara czy cos noi wszystko na tip top nowe mercedesy itp.itd. a te gnidy nawet skladek emerytalnych nie odprowadzaja , okradaja cie z diety 14 euro dziennie . kryminal na maxa

SpideR
@riko

Rico masz namiary na tą drugą firmę w Penny?

Hania
@riko

Dziwne historie Pan tu opowiada ,samochód o takim stanie technicznych nie przeszedł by przeglądu,mój mąż jest bardzo zadowolony ,pomoc we wszystkim nawet wykraczajc poza pomoc Szef pracownik.Rozumiem ze Pan juz u tego Bułgara pracuje ,to proszę podac namiary moze przydadza Sie w przyszłości .

Hania
@Hania

Do Pana oczywiscie te namiary nie na Bulgara .

@Hania

Dwaj (usunięte przez administratora) Przemuś, jego pucułowaty braciszek i brzydsza od kupy Iwonka - ta ekipa na pewno nikomu nie pomogła, chyba, że sobie napchać kieszenie pieniędzmi (usunięte przez administratora)ciężko pracującym ludziom. Sprawy w sądzie z nimi o niewypłaconą kasę to standard u tych transdziadów.

Karol

Widzę, że pracownicy czekali nawet dwa miesiące na wypłatę, składki nie były płacone... A jak to możliwe? Praca bez umowy, bo chyba inaczej nie da się nie odprowadzać?

kierowca C okradziony

ostrzegam wszystkich przed tymi pajacami , omijac z daleka chyba ze chcecie zarobic 4000 zl za miesiac pracy po 14 h dziennie!!!!! stare zlomy nic nie dziala !!!! zero klimy !!!!! szantarze , gierki , klamstwa , plus kilku przydupasow polaczkow robiacych za tlo !!!!! ogolnie niewolnictwo !!!!! wyplata po dwuch miesiacach hahahahahah albo wcale zero skladek zero podatkow odprowadzonych !!!! nawet diety kradna !!!!!!!

Czarek

Niepokojące są te informacje, szkoda że nie trafiają do właściwych instytucji sprawdzających takie firmy

O mijajcie tych dwoch dupkow, niech sami sobie tymi szrotami jezdza i nie dajcie sie im dorabiac na cudzym garbie, Ja sie nanich przejechalem tyralem prawie 3 tygodnie za darmo bo nie zaplacil mi ten frajerzyna, i jeszcze wywalilem swoich 520 euro na pokoj w obskurnym hotelu. Gorszego syfu juz nigdzie nie ma!

Melchior

Przestrzegam wszystkich kierowców przed firmą Buszewicz Gbr z Monachium dla Penny Markt. 2 braci cwaniaczków, o zgrozo Polaków. Obiecują szklane góry, zarobek 2800 euro netto, a na miejscu jest masakra. Kroją, szantażują, gierki i niepłacenie na porządku dziennym. Nie jeden tam zdrowie stracił i pieniądze. Praca po 14-15 godzin na dobę, nie przestrzeganie czasu pracy kierowcy, wypłata po 2 miesiącach tyle co na umowie czyli 1550 brutto lub wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o Buszewicz Gbr - Monachium

• Jak się pracuje w Buszewicz Gbr?

Zobacz opinie na temat firmy Buszewicz Gbr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buszewicz Gbr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Buszewicz Gbr