Opinie o Pluto Personal Agentur GmbH w Monachium

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pluto Personal Agentur GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pluto Personal Agentur GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluto Personal Agentur GmbH w Monachium

Lusia Nowy wpis

Mnie też oszukali i sprawę oddaje na policje . Ja tak sprawy nie zastawie 330 zł. to jednak dużo . Proponuje zrobic tak samo

Michał Nowy wpis

Mnie i dziewczynę też wyruchał na kasę i cicho teraz jest jak bym go znalazł to bym (usunięte przez administratora) on już tak kilka lat współpracuje z tą agencją więc muszą mieć jakiś układ między Sobą że oszukują ludzi a głupa palą że go nie znają

DAGA Nowy wpis

LUDZIE !!!! nie dajcie się oszukać ja ze znajomymi wpłaciliśmy kase i nie ma ani umów ani nie da sie dodzwonić do kolesia który podawał kontakt czyli do Bazyla to ściema uwierzcie .

Aia Nowy wpis

OSZUSTWO!!!!! wpłaciłam i cicho SZA!!! Na pewno to przeczytasz, Szymon to na pewno nie prawdziwe imię ale może na mnie mądralo zarobiłeś łatwe pieniądze. Ale zagrałeś czyimś kosztem a to prędzej czy później wyjdzie na jaw. Robisz ludziom krzywdę nie zdając sobie z tego sprawy. Jak możesz spokojnie spać ??? Masz choć trochę godności ??? Tak postępuje facet ?? Pewnie nie bo czyimś kosztem żyją tylko pasożyty.

Czy po rozmowie w Pluto Personal Agentur GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Adi

wpiszcie sb pracy Monachium i jest duzo ofert ale napewno nie przez te oszukańcze Frajerstwo:)

martyna123

Witam ! Ja dostałam ofertę pracy przy pakowaniu jogurtów. Pisałam właśnie na maila pluto.agentur@poczta.fm. Odpisał mi Krzysztof Bazyl. Kazali właśnie wysłać pieniądze za pierwszy tydzień mieszkania w Monachium (330 zł) za mnie i chłopaka. Pieniądze kazali wysłać na konto Szymona Łyczakowskiego do 3 lutego do godziny 18:00. Pisali,że umowa przyjdzie na maila 7 lutego. Już prawie wysłałam pieniądze,ale kolega mi w ostatniej chwili powiedział,że to oszuści i. Dwoniłam zapytać to koleś się trochę jąkał,jakby nie wiedział co ma powiedzieć,przed chwilą dzwoniłam jeszcze raz to nie odebrał.. Dzwoniłam na numer : 0049 152 120 88871

Paula96

Kochani, przestrzegam was przed tym łajdakem. Dostałam w dniu dzisiejszym E-maila takiego samego o tej treści. Dzwoniłam do tej agencji poinformowali mnie ze to jest oszustwo! Trzeba cos z tym zrobić!!!! BOB Transfer GmbH po zapoznaniu się z Państwa aplikacjami CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebieg pomyślnie. Jeżeli są Państwo wciąż zainteresowani naszą oferta pracy, prosimy o ponowne przesłanie nam danych osobowych tzn,Imie i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy w celu potwierdzenia wyjazdu. Czekamy równiez na informacje czy chcą Państwo korzystać z naszego transportu (bezpłatny), oraz czy chcą Państwo korzystać z pomocy w znalezieniu mieszkań. (płatne) WAŻNE: - Ponowne dane osobowe muszą być wysłane w celu potwierdzenia wyjazdu ! - Nie organizujemy wyjazdów w późniejszych terminach, ten termin jest ostateczny! - Praca od 11 lutego 2017r do 15 maja 2017r. - Możliwość nawiązania dłuższej współpracy, pierwsza umowa jest umową próbną. - Ubezpieczenie zdrowotne pokrywa pracodawca. - Osoby posiadające konto walutowe mogę korzystać z konta na terenie Niemiec. - wynagrodzenie za prace, przelewane jest co dwa tygodnie na konto. INFORMACJE O PRACY : Pracownik zatrudniony będzie na magazynie znanej firmy sprzętu AGD przy zbieraniu i przygotowaniu do wysyłki małego sprzętu AGD. Zakres obowiazków : - praca na magazynie dystrybucyjnym znanej marki przy małym AGD - odkurzaczach, suszarkach, blenderach, ekspresach do kawy mikserach, itp. - pracownik będzie przydzielony do przygotowywania zamówień dla klientów detalicznych - towar zbierany jest z pomocą skanera z polskim interfejsem - pracownik produkty układa na paletach i przemiesza je w obrębie magazynu za pomocą ręcznego, elektrycznego wóżka paletowego Obuwie oraz ubranie robocze otrzymuje sie podczas pierwszego dnia pracy. Praca odbywa sie od poniedziałku do soboty w trybie dwuzmianowym: 6-14, 14-22 * Soboty nie są obowiązkowe. Stawka 9,40/h euro netto Pierwsza umowa podpisywana jest na okres do 15.05.2017r Po upływie wstepnej umowy wszyscy pracownicy otrzymają możliwość przedłużenia umowy na kolejne 3 miesiące na tych samych warunkach pracy. Na miejscu pracy znajduje sie polski koordynator, który jest do dyspozycji od 9:00 - 20:00 każdego dnia. Pomaga on w założeniu kont bankowych, tłumaczeniu dokumentów. Informacja dla osób, które chcą korzystać z pomocy w znalezieniu mieszkań - płatności należy dokonać najpózniej do 7 lutego br. Osoba która nie dokona płatności z powodu wszelkich obaw lub innych przyczyn ma obowiazek znalezienia sobie mieszkania lub lokalu we własnym zakresie przed wyjazdem do Niemczech. * Opłata trafia do właściciela mieszkania, nie do naszej agencji. * Nie korzystanie z pomocy w znalezeniu mieszkania , nie wyklucza nikogo od podjęcia pracy przez naszą agencje. Umowy zostaną wysłane e-mailowo 08.02.2017r Wyjazd organizowany jest na 09.02.2017r Umowy zostaną podpisane w dniu 10.02.2017r Pierwszy dzień pracy 11.02.2017r (dzień wprowadzający). 08 stycznia w godzinach 9:00 - 13:00 , zostaną wysłane umowy do wglądu na e-mail do każdego uczestnika wyjazdu, aby każdy przed wyjazdem mógł się zapoznać z warunkami naszej agencji. * Nie ma możliwości wysłania umów w szybszym terminie. * Następny wyjazd organizowany będzie na czerwiec 2017r. Prosimy o spisanie kodu dla każdego pracownika, który zostanie wygenerowany na stronie 6, w umowie. Po dotarciu do biura, w celu podpisania umów wystarczy okazać nam zapisany numer. Umowy zostana podpisane w biurze naszej firmy w Essen dnia 10.02.2017r W umowie wszystkie informacje zgadzaja sie z treścia ogłoszenia, oraz wiadomoscią zwrotna. Liczba stron umowy: 6 Umowa zostanie wysłana w języku polskim. Miejsce wyjazdu: Busy zostana wysłane do każdego uczestnika wyjazdu pod wskazany, najbliższy dworzec PKP lub PKS (do osób, które chca korzystać z naszego transportu). Z każda osoba będziemy sie kontaktować telefonicznie w dniu wyjazdu w godzinach porannych. Przejazd z Polski do Niemiec całkowicie opłaca agencja - BOB Transfer GmbH Firmowe busy zostana wysłane w dniu 09.02.2017r , (czwartek) pod wskazany dworzec PKP lub PKS osób ubiegających się o prace , nastepnie zawoża pracowników do naszej agencji znajdującej sie w Essen ( Niemcy ). MIESZKANIA, DOJAZDY : Organizujemy również pomoc w uzyskaniu miejsca na mieszkaniach dla pracowników. Mieszkania są prywatne i są dodatkiem do tej oferty dla osób chętnych. Liczba miejsc na mieszkaniach : 16 Liczba osób na mieszkaniu: 8 Cztery pokoje dwuosobowe. Na każdym mies

be

Witam ja z mężem dostaliśmy odpowiedż pozytywną z tą samą śpiewką co inni interesująca jest wpłata za mieszkanie platna z góry myślę że to oszuści.

Don Pedro

Złodzieje!!!

PATA

No hej, to jest oszustwo. Więc naprawdę ludzie uważajcie. Ja zostałam tak samo oszukana przez tych samych ludzi, bo po głosie zostali rozpoznani. Nie wpłacajcie żadnych pieniędzy, tylko od razu na policje z tym idźcie !!!!!!!!! Pisałam i rozmawialam z tą firmą, i oni nie mają zielonego pojecia o takim człowieku jak Krzysztof Bazyl !!!!! Informacje o pracodawcy: Molkerei Weihenstephan GmbH & Co. KG molkerei-weihenstephan.de Adres zakĹadu pracy: MilchstraĂe 1, 85354 Freising Adres mieszkania: DornrĂśschenstraĂe 36, 81739 MĂźnchen - jeśli chodzi o tą sprawę to też jest ściema! Też się dowiadywałam. !!!!

weronikaa1234

mam ktoś jakies oferty pracy w niemczech dla par lub słyszał o jakiś

piotr

Dięki za informacje sam już zgłupiałem, bo wczoraj dzwonili do tego zakładu zapotrzebowanie było ,ale oczywiście w języku Niemieckim praca , ale nie było zapytania o wspólpracy z firmą Polska . Dzięki mam iną propozycję

pawel

Czyli to ściema wszystko???

AGA

hej jest ktos z podkarpacia?

michalina

Dzwoniłam do monachium sprawa jest zgłoszona na policję. Agencja z Monachium posługuje sie tylko i wylacznie jezykiem niemieckim i oni nie maja takiej oferty pracy

aga

witam wszystkich czy wogole ktos sie zdecydowal na ten wyjazd

piotr

mam czas do jutra, zastanowie się , mam inną propozycję .

piotr

Co ma wspólnego pan Krzysztof to kierowca ma dzwonic do ludzi ,to co podałeś http://www.jobs4sachsen.de/ żeczywiście wyswietla się uwaga sam już zgłupiałem.Firma istnieje żeczywiście potrzebują pracowników i mieszkanie jest aktualne.?

@piotr

Nie wiem sam co robić

@xyz

Ja jeszcze poszperam po necie może coś znajdę

xyz

Dzięki za info ja znów dostałem @ Witamy, dziękujemy za odpowiedź dotyczącą potwierdzenia gotowości do podjęcia pracy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyjazdu, prosimy dzwonić do Pana Krzysztofa lub pisać na e-mail. Adres mieszkania został podany w poprzedniej wiadomości. Adres mieszkania: Dornröschenstraße 36, 81739 München

piotr

Wszystko jest legalne sprawdzona zapotrzebowanie jest , i to nie jest sciema +4981611720 to jest telefon do firmy widnieje zakład mleczarski , mój wujek dzwonieł wszystko jest ok , ja wplacam kasę , z tym mieszkaniem sprawdzone mieszkania istnieja , dlaczego trzeba wplacić bo to jest rezerwacja mieszkan , dlatego jest tak zeby niemcow w konia nie zrobili chodzi o mieszkanie pozdrawiam piotr jest ok.

@piotr

Jesteś pewny Piotr? daj do siebie jakiś namiar

Zostaw merytoryczną opinię o Pluto Personal Agentur GmbH - Monachium

Pluto Personal Agentur GmbH