Opinie o Firma Budowlana Górecki Ireneusz w Mrocza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Budowlana Górecki Ireneusz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlana Górecki Ireneusz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Górecki Ireneusz w Mrocza

Sąsiad co wszystko wie

Gość ma już rosprawe w sądzę, a z tego co się orientuję niebawem będzie miał następne rosprawy w sądzie za (usunięte przez administratora) robotę jaka wykonał. Więc omijajcie go jak najdalej od takich firm. Wiecie Sąsiad wie najlepiej jak się go widzi codziennie i tych jego fachowców.

Były Pracownik Nowy wpis
@Sąsiad co wszystko wie

Pan Ireneusz Górecki niema żadnej rozprawy w sądzie i nigdy nie miał, a najlepsze jest to że dawno temu zakończył pracę w Polsce, więc skąd te info? Następne konto założone przez Panią Iwona?

Xxx

Nie nie i jeszcze raz nie polecam. Niestety ale owy fachowiec nie ma pojęcia o tym co robi ,on tylko udaje fachowca ..Jedyne co umie robić to pić kawę i nie tylko kawę w ciągu dnia podczas pracy ... Najgorszemu wrogowi nie polecam skorzystania z usług tego pana i jego firmy .

Łukasz
@Xxx

Wow, sporo tu negatywnych emocji. Co takiego się stało?

Najgorszy fachowiec jakiego widziałem

@Łukasz

Można by książkę napisać o błędach tych niby fachowców

Ilona
@Xxx2

Na ile stron? A jakieś przykładowe?

@Ilona

Źle wstawione drzwi, źle obrobione okna ogulnie totalna fuszerka, pracownicy niewykwalifikowani, gość nawet faktóry nie chce wystawić.

Ilona Nowy wpis
@Xxx2

No ale mimo, że podobno nie chce chyba ostatecznie wystawia? Czyli jeszcze raz co było robione i jak z kosztami?

xxx2 Nowy wpis
@Ilona

faktura nie została wystawiona na ta sume co dostał juz , jak mu sie pokazało co jest zle zrobione on bedzie to poprawiac ale ile razy mozna cos poprawiac . Robi sie tak aby było zrobione raz a dobrze . Zmiana na innych fachowców była najlepszym wyjsciem prace ida super teraz tylko musieli duzo poprawiac po tym jak on wszystko (usunięte przez administratora) Na wszystko mam zdjecia porobione aby sie zabespieczyc . A i jeszcze jest (usunięte przez administratora) ukradł wiadra które zostały kupione bo nawet nie miał swoich do pracy . Masakra nie polecam go .

Gość Nowy wpis
@xxx2

Pani Iwona ale dlaczego Pani nie napiszę prawdy? Że ta firma weszła poprawić pracę innej firmy? poprzednia firma wykasowała Panią na bardzo grubą kasę firma była nadzorowana przez Pana Łukasza Nowakowskiego (stolarz) Dawid Odżyński( dekarz) i do tego (usunięte przez administratora) ( który wywoził Pani wszystko z budowy) Marcin Strzałkowski, no tak firma krzak, firma Pana Góreckiego wykonywała tylko elewacje. Pani Ilona to również Pani Iwona( poprostu dwa różne konta założone przez tą samą osobę) niestety tą samą osobą która atakue firmę Pana Ireneusza.

Iwona

Przestrzegam wszystkich ! Nie dajcie sie namowic na wykonywanie jakiejkolwiek uslugi budowlanej przez Pana Ireneusza i jego firme. Tego nie da sie opisac jaka fuszerke zostawili. Naprawde pozostaje mi tylko plakac. Zniszczone porysowane nowe parapety, Wszedzie dziury, wszystko luzne i zniszczone Najlepiej odzwierciedlaja jakosc wykonanej pracy zdjecia lecz tutaj ich dodac nie mozna wiec zapraszam na Pana Irka strone na facebooku tam ewidentnie wszystko widac. Ja nie mam slow jak zostalam (usunięte przez administratora)i wykorzystana i naprawde nie zyczylabym wrogowi aby skorzystal z islug tej firmy. Sprawa moja juz jest u adwokata ale to nie zmieni faktu ze Pan Ireneusz i jego firma budowlana powinna naprawde zmienic profesje i szczerze sie wstydzic. Jestem totalnie i zalamana i zazenowana jakoscia jego uslug

Gościnnie
@Iwona

Ty kobieto powinnaś sie leczyć!!! Ta firma jest zła, poprzednia firma też była zła, no tak kto dogodzi *kobiecie która prowadzi firme w Anglii????????????* Ty powinnaś mieć sprawę w sądzie za sprawą za takie pomówienia!!!! Sąsiedzi Ci niszczą chate bo nie mogą na Ciebie patrzeć, a Ty publicznie obwiniasz nie winne osoby! No chora baba!!!!!

@Iwona

Znamy to

Przestrzegam wszystkich!

Proszę uważać na tego człowieka.(usunięte przez administratora) Fachowiec nie mający pojęcia o niczym. Zniszczony cały materiał remontowy. Pan sukcesywnie wynosił i (usunięte przez administratora)zakupione materiały, twierdząc, ze wynosi śmieci. Na koniec pobrał zaliczkę na zakup kolejnych i pieniążków na prośbę poszkodowanej oczywiście nie oddał, to (usunięte przez administratora). Pomieszczenie po remoncie wyglądało dziesięć razy gorzej niż przed. Przestrzegam wszystkich by nie wpuszczali owego fachowca do domu!

Natalia
@Przestrzegam wszystkich!

Jakaś masakra! Nic nie zwróciło wcześniej waszej uwagi żeby zakończyć z nim współpracę? Możecie jakoś udokumentować to wszystko? Może warto to gdzies zgłosić?

@Przestrzegam wszystkich!
@Natalia

Pan (usunięte przez administratora) emerytkę z niepełnosprawnym mężem. Niestety nie zdążyłam sie z Panem zobaczyć. Jak mówi poszkodowana, cały czas mówił, ze to poprawi potem, to później. Materiał z mieszkania w międzyczasie wywoził do domu. Zwyczajnie kradł. Potem mówił, ze brakuje tego czy tamtego. Po oględzinach pomieszczenia i paragonów inny specjalista stwierdził, że wyremontowały w tych materiałach dwa pomieszczenia więcej. Następnie owy fachowiec namówił panią do zakupu kolejnego materiału, by rzekomo zrobić poprawi prac, które sam zespół. Jak tylko dostał pieniądze, tak więcej sie nie pojawił. Pomieszczenie pozostawił w ruinie.

Ilona
@@Przestrzegam wszystkich!

Ja aż muszę podbić jej zapytanie, dlaczego tego nikt nigdzie nie zgłaszał? Bo raczej takiego tematu nie macie zamiar pod dywan zamieść, prawda?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Firma Budowlana Górecki Ireneusz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Górecki Ireneusz - Mrocza

• Jak się pracuje w Firma Budowlana Górecki Ireneusz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Budowlana Górecki Ireneusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Budowlana Górecki Ireneusz