Opinie o M B Sp.j. w Mrocza ul. 30-lecia LWP 14

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M B Sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M B Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M B Sp.j. w Mrocza ul. 30-lecia LWP 14

Wiecie może, czy w M B Sp.j. szukają chętnych na staż?

Jack Nowy wpis

Odpuść sobie. Wypłaty nie wypłaca na czas . A jak wypłaca to w 3 ratach,śmieszny

Czy w M B Sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

pracownik Nowy wpis

ludzi na czarno trzyma emerytki które już mają renty nie płaci podatki za nich żenada

Jak szefostwo w M B Sp.j. traktuje ludzi?

Nadal do dnia dzisiejszego szef nie wypłaca ludzią pieniędzy... 10 wypłata A ludzie czekają jeszcze z tydzień na swoje pieniądze. Żenada, ludzie codziennie chodzą do pracy i jeszcze nie dostają pieniędzy na czas, i to od dłuższego czasuuuu

Tak to prawda co miesiąc to samo , nic nie jest lepiej od dłuższego czasu ! A wymagania mają wielkie !

Czy w M B Sp.j. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ktos

Tam nie polecam ile zrobisz kartonów albo wkładek tyle będziesz miała zapłacone ja robiłam 3 lata temu to za miesiąc cały dostałam 700 zł wypłaty bo na Acord się tam robi

@Ktos

Akord nie jest taki zły jak się szybko pracuje. Ale 700 zł to trochę mało. Nie wiesz jaka jest teraz stawka na rękę?

rumcajs
@Adam

Niewiele wyższa.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie M B Sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Xyz

Jak się dzieje obecnie w firmie? Czy się coś polepszyło coś?

XYZ
@Xyz

Na budynku MB jest informacja o sprzedaży.

Olga
@XYZ

A nie wiesz czy to oznacza, że firma zostaje zamknięta? Być może zmienili tylko lokalizację ale mogę się mylić. Jeśli wiesz coś więcej na ten temat to proszę, daj znać. Albo może ktoś inny ma jakieś informacje? Piszcie.

Abc
@Olga

Sprzedawany jest stary budynek . Zakład dalej pracuje

Zorro

Jezeli do konca miesiaca ciulu nie zaplacisz wszystkich zaległych wyplat bedziesz chodził z kapcia spalimy wam fury za nasze zony (usunięte przez administratora) nie bedzie wam do smiechu a jak nie zrozumiesz inaczej bedziemy gadac

Sp

Ludzie wy jeszcze tam pracujecie za darmo? bo przecież nie płaci

Wiwa

I co znowu zwalniają chciałam się dowiedzieć bo nie wiem czy dzwonić

Fałszywe wszystko

pracownik były

zaczęły się zwolnienia czy to koniec tej firmy ludzie na bezpłatnym siedzieli czekali a teraz wypowiedzenia dostają tak by przynajmniej na zasiłki poszli w kwietniu a nie do 20 na bezpłatnym i jeszcze za marzec wypłaty po 170 zł do dzisiaj

@pracownik były

Co za bzdura jakie zwolnienia

Pracownik Były

żadne bzdury ludzi dostali wypowiedzenia po powrocie z urlopu bezpłatnego i za marzec nie dostali do dziś wypłat

koliberek

całe MB dwa tygodnie stoi na bezpłatnym urlopie z czego ludzie mają żyć

ptaszek
@koliberek

no nie wiem wiem jest na tyle miejsca ?

piękna

kobiety zaczęły buty na maszynach kręcić ciekawe czy mają takie wypłaty jak mezczyzni

Olga
@piękna

Nie ukrywam, że ja też jestem ciekawa, czy kobiety zarabiają w M B na podobnym poziomie co mężczyźni. Szczerze mówiąc mam nadzieję, iż tak właśnie jest - oby jakiś pracownik firmy zechciał to jakoś skomentować. A Ciebie to interesuje, bo chciałabyś spróbować tam swoich sił? Daj mi koniecznie znać, jak jest.

Nie znajoma

Masakra ta firma pracowalam tam i szkoda gadac bylam na maszynie z takim jednym operatorem toc to byl najgory gad z wszystkich operatorów szkoda gadać. (usunięte przez administratora) Pracodawcy klucz się między sobą przy pracownikach

Szef wszystkich szefów

Firma krzak szef nie ogarnięty nie płaci a jak płaci to z wielkimi pretensjami,brygadzistka chyba jednej klepki nie ma (Hania) w dup..e była a gów..o widziała i wie tyle co zje. Z całego serca nie polecam

Henryk

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna . Firma dobra , szanuje ludzi polecam!

Nie znana
@Henryk

Chyba dooiero prace tam podielas poczekasz jak jest naprawdę

@Henryk

Czy tak do końca szanuje???

Czy można w M B Sp.j. liczyć na jakieś dodatki?

Jak pójdziesz na chorobowe to napewno możesz liczyć na to że ci szef zabierze z pensji. To jedyne na co można liczyć. ????

Były Pracownik

w Nakle operatorzy się zwalniają jeszcze troszkę i nie będzie komu buta kręcić a jak przyjdzie ktoś nowy to ciekawe kto ich będzie uczył a to nie jest takie proste trzeba mieć dużo praktyki aby but dobrze szedł

Julejka

Sytuacja z pracą nadal niepewna.Czekanie tak naprawdę nie wiadomo na co????

Grześ

Jak zarobki w tej firmie? czy są jakieś premie?

@Grześ

A co to jest premia? ???? ???? ????

Młoda
@Grześ

Najniższa krajowa

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie M B Sp.j.?

Młoda

6-14