Opinie o Szczepstal Karol Szczepanik w Brzóza Królewska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Szczepstal Karol Szczepanik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Szczepstal Karol Szczepanik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczepstal Karol Szczepanik w Brzóza Królewska

Dostawca usług Nowy wpis

Jego stać na ubrania z logo tej zasmarkanej firmy, na oklejanie aut firmowych na nowe koparki i inny sprzęt tylko qurwy j3banej nie stać na opłacenie podwykonawców którzy wszyscy na to j3bią. Życzę ci śmieciu żebyś wydał wszystko na lekarstwa. Prędzej czy później ktoś policzy ci dzieci.

Dostawca Nowy wpis

Nas jest wielu,ten gnój (usunięte przez administratora) nie tylko mnie ale i moje kolegę.. oraz cała konkurencję do okoła. (usunięte przez administratora) przyjdzie czas na ciebie..

gryzontaj Nowy wpis
@Dostawca

Trzeba zgłosić sprawę na policję. JUŻ KILKA OSÓB ZGŁOSIŁO SPRAWĘ jako przestępstwo, jest nas dużo. Trzeba Pana Karola wsadzić tam gdzie jego miejsce, ponieważ on się tłumaczy że takie rzeczy się zdarzają i czuję się bezkarny.

Czy często w firmie Szczepstal Karol Szczepanik zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ania Nowy wpis

Firma jest zamknięta.

Wiktoria

Widzę tu trochę opinii klientów firmy, brakuje jednak aktualnych informacji od pracowników. Czy w nowym roku zaszły jakieś zmiany? Jestem ciekawa czy pracownicy otrzymali podwyżki wynagrodzenia w związku z podniesieniem płacy minimalnej.

@Wiktoria

Firma jest zamknięta.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szczepstal Karol Szczepanik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
gryzontaj

Witam serdecznie szukamy osób poszkodowanych do pozwu grupowego przeciwko Panu Karolowi. Będzie utworzona też grupa do której można dołaczyć. Kilka osób już się zgłosiło. Obecnie Firma Szczepstal działa pod adresem Kochanowskiego 8 Leżajsk, uważajcie. Proszę pisać na e-mail Ania28.09.2002@interia.pl

Wiktoria
@gryzontaj

Zauważyłam dużo wpisów na temat pozwów względem firmy Szczepstal. Mógłbyś wyjaśnić, czego one dotyczą? Co takiego wydarzyło się w tej firmie, że zdecydowaliście się podjąć takie działania?

@Wiktoria

Witam serdecznie Pan Karol (usunięte przez administratora) ludzi pobiera zaliczki, ale nie dotrzymuje umowy. (usunięte przez administratora) wiele osób i niestety dalej (usunięte przez administratora) pod skróconym nazwiskiem mimo że firma została zamnięta. Proszę o kontakt na e-mail to udzielę więcej informacji, pozdrawiam

@gryzontaj

Witam serdecznie Pan Karol pobiera zaliczkę od ludzi ale nie dotrzymuje umowy. Jest wiele osób poszkodowanych i niestety dalej pod skróconym nazwiskiem mimo że firma została zamnięta robi to samo. Proszę o kontakt na e-mail to udzielę więcej informacji, pozdrawiam

Zła

Ile jest osób poszkodowanych przez Pana Karola?

@Zła

Dużo!

M
@Zła

Dużo. Nie jestem w stanie podać konkretnej liczby, gdyż nie wszyscy się zgłaszają, co jest oczywiste.

Witam serdecznie kontaktowałam się z policją, jeżeli ktoś chciałby uzyskać informacje co mamy dalej robić mój e-mail ania28.09.2002@interia.pl

Magda

Dzień dobry Wszystkim. Mam dość tych kłamstw i manipulacji, zastanawiam się nad pozwem zbiorowym . Czy ktoś z Państwa byłby zainteresowany takim pozwem ?

Może grupa na FB?

Dobry pomysł.

@Magda

Można prosić namiary lub kontakt na grupę? Również mamy problemy z tym Panem.

Zła
@Greko

Czy mogę prosić o namiar grupy?

@Klient

Grupy nie ma .Mi bardziej chodzi żeby założyć grupowa sprawę w sądzie. Jak by ktoś byl chętny.

Gryzontaj

tak

tak

@Klient

Jagby Państwo cos wiedzieli to również prosze o kontakt.

Gryzontaj

Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym mój e-mail ania28.09.2002@interia.pl

Jakie możesz wymienić zalety przedsiębiorstwa Szczepstal Karol Szczepanik w mieście Brzóza Królewska jako pracodawcy? Dodaj opinię i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

Radomyśl nad Sanem

Tak z całą pewnością do zalet pana Karola należy umiejętność zawierania umowy . Miły , uprzejmy , znający potrzeby klienta . Dużo opowiada o rodzinie ,swoich przeżyciach , doświadczeniu . Umie doradzić i potrafi oczarować klienta . Zapewnia że 30% zaliczki jest niezbędne do odpowiedniego wykonania zlecenia , bo materiał trzeba zakupić , przygotować , bo dzięki tej zaliczce szybciej zrealizuje zlecenie bo warto mu zaufać ma dobre układy w hurtowniach , im bliżej terminu wykonania to słabszy kontakt i termin nie znamy . I zalet to tyle . Panie Karolu czym sobie zasłużyłem że tak długo mnie pan wodził za nos by w końcu oszukać

ania

Witam czy mogę prosić jakiś kontakt to Państwa?

@ania

Niech Pani napiszę nr do siebie to zadzwonię.

Klient

Przyjdzie taki czas ze dziecko ci zachoruje , że długi cię przycisną , ludzie odwrócą się od ciebie , rodzina zamknie drzwi przed nosem , opinia o tobie żyć ci nie da , a hańba która przyniosłeś swojej rodzinie nie da ci spać , rodzina będzie dźwigać twoje jarzmo -pomyśl ilu ludzi oszukałeś ,jak śpiewająco kłamałeś , okradałeś w żywe oczy wiedząc ze nie skończysz tego , partactwo które zostawiłeś po sobie śmiałeś robota nazywać . Pieniądze które brałeś żerując na ludzkiej krzywdzie i zakłamaniu miej odwagę złodziejstwem nazwać . To wszystko spadnie na twój zakłamany łeb a jak nadal nie będziesz wiedział z czego to , niech każda zawiedziona twarz i oszukana osoba nawiedza cię we snie . I zostaniesz sam bez nikogo rodziny przyjaciół zupełnie sam Bo taki los spada na tych co oszustwem żyją co zło czynią innym ,krzywdzą uczciwych , co z każdym słowem kłamią , to zawsze powraca ze zdojona siłą i nie pytaj nikogo czemu tak się dzieje bo nie będziesz miał nikogo przy sobie kto by mógł ci odpowiedzieć Nie życzę ci źle zakłamany Karolu i oby cię to nie spotkało ale od tego (usunięte przez administratora) co narobiłeś nie uciekniesz tego się nie da po prostu zostawić za sobą . Brnąłeś przez plugawe kłamstwo osiągając wyżyny zakłamania teraz sam sobie odpowiedz jakim jesteś człowiekiem . Skoro zostawiłeś po sobie tylu okradzionych ludzi . Jeżeli nie poczuwasz się do tego, to masz kolejne śmierdzące kłamstwo które cię przydusi . Chęć zysku cię zaślepiła , przez co stałeś się mistrzem zakłamania .

Zawiedziona

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak nierzetelną firmą. Mimo zawartej umowy na określony termin, właścicieli ma to w nosie. Ponad miesiąc po zakończeniu umowy łaskawie zakończył pracę. Brak reakcji na zapytania. Jeśli już, to tak kiepskie tłumaczenia ze aż śmieszne. Od 2 miesięcy proszę o naprawienie usterki. Zero reakcji.

@Zawiedziona

Chociaż zakończył. U mniej nie zaczął a zaliczkę wziął.

@Zaw

Zakończył z wielkimi bólami, bo non stop go bombardowałam wiadomościami, paragrafami itd. Caly czas miał milion argumentów, ze nie mógł bo...dziecinada jednym słowem. W końcu dalam mu ostateczny termin. Jeśli nie zakończy to sprawa trafi do sądu. Skończył nareszcie.

@Zawiedziona

Mi nawet nie zaczął a pieniądze wziął. Nie odbiera telefonu ma ludzi za nic.Wyłudził pieniądze i sobie za czyjeś pieniądze żyje . Po prostu (usunięte przez administratora). Sprawa na pewno trafi do sądu. Szkoda nerwów na takich ludzi jak Pan Karol .????

Radomysl nad sanem

Panie Karolu Kiedy mogę liczyć na zakończenie pracy . Dobrze Pan wie że nasza umowa wygasła 30 czerwca . Nie mam zamiaru pisać tu swoich żali bo nie oto chodzi . ale czy nie uważa Pan że wypadało by zadzwonić i porozmawiać ustalić konkrety . Zapytać czy wszystko w porządku ,czy jestem zadowolony z obecnych postępów prac ,ustalić jak najszybszy termin zakończenia . Jest mi wstyd przed ludźmi ze rozwleka Pan w nieskończoność robotę którą Pan obiecał ponad miesiąc temu zakończyć Myślę że ma Pan jedyne zlecenie w Radomyślu i nie ma tutaj potrzeby pytać o tożsamość Pozdrawiam i liczę na szybki kontakt

@Radomysl nad sanem

Pan Karol ma zlecenie u mnie. Brak z nim kontaktu.

@Radomysl nad sanem

Proszę Państwa proszę o cierpliwość moje zlecenie było pierwsze . Umowa zawarta w lutym w czerwcu planowany koniec prac , mamy październik i myślę że do końca tego miesiąca ogrodzenie będzie skończone . Panie Karolu czy obiecuje Pan ? . Liczę na Pana profesjonalizm

@Radomyśl nad Sanem

Nie stety do tej pory cisza .ani ogrodzenie ani kontaktu . Co się dzieje Panie Karolu ,czy są jakieś przeszkody które Panu utrudniają zakończenie pracy bądź choć odebranie telefonu . Co się stało z tym życzliwym pewnym siebie człowiekiem otwartym na klienta ? Dziś tylko głuchy telefon zero informacji jakichkolwiek przeprosin bądź wytłumaczenia sytuacji . Nie rozumiem tego czuje się bardzo źle potraktowany . Jestem człowiekiem który zrozumie drugiego w każdej sytuacji zawsze można się dogadać tylko trzeba chcieć rozmawiać a to tak nie wiele wystarczy odebrać telefon

@Radomyśl nad Sanem

Mi się udało dodzwonić do Pana Karola. Pan poinformował mnie o upadłości firym. Czy to prawda nie wiem.

Właściceil

Prosze powiedzieć o jakie zlecenie chodzi oraz podać jakieś dane do kontaktu. Pozdrawiam.

@Właściceil

Proszę o to mój numer telefonu 660771352 Jeżeli nie ma numeru do innych niech Pan wreszcie oddzwoni do mnie . Ponad 20 razy próbowałem się z Panem skontaktować .

Magda

Czy ktoś z Państwa odzyskał zaliczkę od Pana Karola ?

Nie. Sprawa poszła fot sądu

Poszkodowany
@Magda

Proszę Pani na odzyskanie zaliczki bym nie liczył . Pan Karol przeciąga robotę w nieskończoność pogubił się finansowo i nie ma kszty honoru porozmawiać ze swoimi klientem . Zachęcam do złożenia informacji na policję dzielnicowa przyjmuje zgłoszenia 572 908 576 . Ja już rozmawiałem z tą Panią .

Magda

Dzień dobry. Kiedy ma Pan zamiar z nami się skontaktować i rozliczyć z niedotrzymanej umowy .Bo od trzech tygodni Pan nie odbiera telefonu.

@Magda

Ja czekam od początku sierpnia z takim samym skutkiem jak Państwo (najgorsze jest to, że polecił mi go jego własny brat, który teraz się od niego odcina) - ten człowiek to (usunięte przez administratora) więc nie ma na co czekać tylko zgłaszać sprawę na policji/w prokuraturze.

@Greko

Juz mój adwokat tym się zajął.

mich@la

Niestety bardzo żałuję, ze nie wzięłam pod uwagę tych opinii. Są one w 100% prawdziwe. NIe odbiera telefonu, nie odpisuje na maile. Zostaje tylko kontakt przez prawników. NIE POLECAM!!!!!!!

Właściciel
@mich@la

Prosze o informacje o jakie zalecenie chodzi. Do dnia dzisiejszego nie mamy żadnej informacji

@Właściciel

Niestety nie mam jak powiedzieć o jakie zlecenie chodzi. Państwo nie odpisuja na maile. Telefon wyłączony. Kontakt żaden Ale na szczęście mam umowę z której firma się nie wywiązuje.

@Właściciel

Zauważyłam też że część komentarzy znika.

Zleceniodaecay

Ciężko znaleźć pozytywy w współpracy z tą firmą . Przy zawieraniu umowy bardzo miły konkretny właściciel . Przy wykonaniu zlecenia daleki od profesjonalizmu . Utrudniony kontakt nie odbiera telefonu , nie interesuje się zleceniem , wysyła pracowników na budowę a nadzór prowadzi przez telefon , nie dba o porządek i bezpieczeństwo , umówione terminy go nie interesują , wciska bajki jako tłumaczenie , bardzo żałuję że zaufałem temu panu . Dobrze że już koniec tej wspolpracy

....
@Zleceniodaecay

Prosimy o informację oraz zdjecia. Czy tylko konkurencja

Zawiedziona

Przykro patrzeć na niby zakończona pracę przy ogrodzeniu , ogólny bałagan , niestarannie wykonanie fundamenty , rozsypany beton , o terminach to szkoda gadać obiecanki i wymówki a w końcu głuchy telefon . Nie wiedziałam w końcu czy będzie to skończone czy mam szukać innej firmy A wystarczyło by porozmawiać wytłumaczyć zainteresować się a nie kropić z siebie idiotę Nie polecam nikomu tylko nie wiedza i nie pewność były przy mnie a nie zadowolenie z nowego ogrodzenia Szczerze wątpię w uznaniowość reklamacji przez tą firmę oby się nic nie działo

....
@Zawiedziona

Prosimy o informację oraz zdjecia. Czy tylko konkurencja?

Klient

Panie Karolu Co się dzieje z panem czemu nie odbiera pan telefonu ? Zostawił pan trzy numery i wszystkie głuche . Na sms też odpowiedzi brak . Zostawił mnie pan w kropce , nie wiem czy będzie to ogrodzenie skończone , jeśli tak to kiedy ? Termin minął już miesiąc temu . Przecież jesteśmy dorośli , można się dogadać warunkiem jest odebranie telefonu .

Zostaw merytoryczną opinię o Szczepstal Karol Szczepanik - Brzóza Królewska

• Jak się pracuje w Szczepstal Karol Szczepanik?

Zobacz opinie na temat firmy Szczepstal Karol Szczepanik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szczepstal Karol Szczepanik?

Szczepstal Karol Szczepanik