Opinie o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz w Strzegomiany

Lubieżny Zenon

Witam. Moja wspołpraca z tym Panem byla dosc krotka. Umowilem sie z nim na wylanie fundamentow.Przyszedl , wycenil , ale widac bylo ze chyba mocno skacowany, po czym oswiadczyl mi ze on nie zaczyna pracy od spozycia tzw "kompletu" czyli jak sie okazalo setka i dwa piwa.Kiedy odmowilem to zwyzywal mnie od "frajerskich pał" dostal szczękoscisku i sie troche wystraszylem.Byl z nim jakis jego pomocnik , podpity i agresywny , chudy ze z powodzeniem schowalby sie za trzon od łopaty. Odradzam tych fachowcow !

Julia

Trochę przykro, że tu sobie klienci żarty stroją, a człowiek nie może się dowiedzieć, co z pracą w tej ekipie. Czytałam, że pan Andrzej z ludźmi stawiali podstawówkę i hotel, chciałam się zorientować, czy ma on nadal takie duże zamówienia i czy przyjąłby męża do pracy. Myślałam, że się dowiem, jak płaci itd.

Nie oglądam TV. Za dużo kłamią. Ciekawe, czy ktoś tu ostatnio pracował lub na rozmowie o pracę? Wiecie, jakie są aktualne stawki? Bo coś wierzyć mi się nie chce, że takie, jak tu wcześniej pisano.

Cześć, w necie też widziałam starsze ogłoszenia właśnie dla cieśli, murarza czy do ścianek działowych, ale nie ma żadnych ofert do pracy w administracji. Wiecie, jak dostać się do pracy do biura? Pytam jako osoba, która ma doświadczenie w takiej pracy?? Czy do biura biorą tylko ludzi z awansu, które wcześniej pracował tu na tych posadach?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Sugierujecie, że pracownicy w firmie podczas pracy mogą spożywać alkohol? To raczej nierealne, może konkurencja? Widziałem te stawki co podawaliście tu też czuć kpinę. Realnie ile wychodzi za godzinę jako pracownik ogólnobudowlany z dobrym doświadczeniem w pracy? Poproszę o rzetelną odpowiedź kogoś kto tam jest naprawdę zatrudniony.

Kepuć Nowy wpis

Dokładnie, nie czytaj opinii!! To świetna firma ze świetną płacą i profesjonalną załogą. Wszystko nagrywają, dokumentują i pokazują światu. Ja tylko dlatego już nie pracuję tam bo zaproponowano mi stanowisko prezesa banku, ale też się tydzień namyślałem. Zgłoś się do pana Andrzeja, będzie to punkt zwrotny w Twoim życiu! Powodzenia chłopie!

Julia

Wiesiek
@Julia

Pracowałem u Pana Andrzeja przez 3 miesiące . Miałem dobrą stawkę godzinową 5.60 PLN na godzinę plus premia za nadgodziny 100 za miesiąc . Praca od 5.30 rano do 8:30 rano bo poźniej Pan Andrzej nie mogł pracować więc było wolne . Ogólnie polecam . świetna atmosfera dużo się można nauczyć tylko trzeba mieć dużą tolerancję organizmu na alkohol .

Joanna
@Wiesiek

Czy tu w tej stawce cyferka z przodu się przypadkiem nie zgubiła? 3 godziny pracy...? Normalnie jak część etatu, czyli gdzieś na boku trzeba dorabiać? ;p

Wypilim po litra na głowe i przeszliśmy do testów praktycznych na rusztowaniu

odpowiem na to pytanie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

A ktoś pracował tu przy wykonywaniu ścianek działowych?? Jest trochę info o tym, co trzeba zarobić, ale nie ma nic o warunkach. Oferta nie ma info o umowie, wynagrodzeniu, godzinach pracy. Ktoś wie, jak to wygląda? Mam doświadczenie w takich pracach i chciałbym dorobić, ale szukam detali. Praca jest też w weekendy?

Lubieżny Zenon

Mariusz

Widzę jest kilka ogłoszeń dla cieśli i murarza do wykańczania stanów surowych. Praca ma być długoterminowa. To znaczy na jakiej umowie? Ktoś wie cz czy zatrudniają na czymś lepszym niż zlecenie?

Gerard
@Mariusz

Tak Pan Andrzej zatrudnia na umowę o pracę i przysposobi Ciebie w każdym zawodzie, bo to jest pracownik wielobranżowy po prostu mistrz na mistrzami. Tylko najważniejsze co to trzeba umieć pić i to dużo, bo bez alkoholu robota nie ruszy. No musisz przez okres próbny zawsze z dwiema flachami przyjść. Pozdrawiam jako były pracownik (usunięte przez administratora)

@Gerard

A można wiedzieć na jaki czas jest umowa? Docelowo można pracować tu na stałe? I jak długo trwa takie przysposobienie, jest ono normalnie płatne? Czy jak przyniosę te flaszki na okres próbny to mogę ich nie wypić tylko dać innym? Czy właściciel odpowiada za wypadki podczas pracy po wypiciu alkoholu?

Ja w sprawie tej oferty co szukają pracownika do wykonywania ścianek działowych. Pokazuje mi, że na początku października wygasło, znaczy przyjęli kogoś? Jak coś to można wiedzieć, czy to w ogóle jest teraz jakaś praca na stałe? Ciekawe, czy są szanse, że będą szukać jeszcze.

Tatiana

Jestem tu, bo szukam informacji, bo widziałam, że szukali ludzie do prac remontowych. Mam tatę, który ma doświadczenie w tej posadzie. A w tej ofercie poza tym, że dają umowę o pracę, ale nic o pensji. Ile taka osoba z doświadczeniem około 7 lat w branży dostanie na rękę? Jest opcja na 8000 zł netto?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Cieśla.

Jasiu

Dostałem numer do Pana Andrzeja od sąsiada, który go bardzo zachwalał. Umówiłem się z nim na mały remont mojego domu. Na początku wszystko szło dobrze do czasu kiedy nie zaczął pić alkoholu. Robił to po kryjomu ale go nakryłem na tym i zaraz dostał opieprz że sobie nie życzę żeby jakiś robotnik co wykonuje u mnie remont pił alkohol. Pan Andrzej się wkurzył bardzo mocno, chciał mnie nawet uderzyć szpachelką ale mu się to nie udało bo był tak pijany że się przewrócił, dostał nagle szczękościsku i później padaczki alkoholowej. Musiałem zadzwonić po pogotowie i policję. Jeszcze takiego czegoś w życiu nie przeżyłem nigdy więc teraz wolę sam sobie remonty przeprowadzać. PS moja nastoletnia córka mówiła że ją klepnął w (usunięte przez administratora) jak byliśmy na oględzinach jego pracy czego ja nie zauważyłem. (usunięte przez administratora). Dziękuje Jan.

Widziałem ogłoszenie na GoWork o pracę jako brukarz. Zarobki z ogłoszenia to 4-7 tyś brutto. Oprócz widełek i numeru telefonu nie ma więcej informacji. Po jakim czasie firma daję umowę o pracę na czas nieokreślony? Albo jakieś inne dodatki jak premie, dofinansowanie kursów wchodzą w grę?

Cinek

Solidna firma!! Pan Andrzej jest elektrykiem światowej klasy !! Można rzecz, że na elektryce zna się jak chirurg dr. Andrzej Wilcz** z filmu Znachor. Wystawia fakturkę, ale trzeba się skontaktować z jego księgową Helgą. Niestety ta Pani jest często nerwowa i bije mężczyzn

Halina

Od razu zaznaczam, że nie dla siebie, tylko dla taty, bo ja nie mam takich zdolności, chciałam podpytać o tę ofertę na zbrojarza. Napisali, że szukają do współpracy długoterminowej. Czy umowę dają adekwatną, znaczy jest szansa na czas nieokreślony dostać?

Halina

Jest takie ogłoszenie Dam prace przy wykończeniach wnętrz i chciałam się spytać, czy zatrudni na umowę o pracę czy odpada taka możliwość. Pytanie dla kogoś zadaję, mąż się interesował, może ktoś wie?

Gerard
@Halina

Tak mąż będzie zadowolony z pracy u Pana Andrzeja :) Serdecznie go polecam jako pracodawca tylko mąż musi mieć mocną głowę i wątrobę bo bez alkoholu z Panem Tkoczem nie da się współpracować także jedyny taki minus :(

Pan Andrzej to świetny fachowiec, solidny, zawsze trzeźwy i uśmiechnięty. Jest to kulturalny facet który zna się na robocie, jednak remont znacznie szybciej by szedł gdyby nie jego parobek Rafał. Owy Rafałek ciągle spożywał alkohol zamiast pomagać, jeżeli już w ogóle się zjawił bo często zamiast na miejsce wykonywania pracy udawał się do burderzu.

Jegor
@Marcin

Marcin czemu kłamesz na temat Rafała? To dobry fachowiec i nie pije w pracy, nawet lepszy niż Andrzej. Lepiej jak kasę wydaje w burderze niż na alkohol :)

Alojz

Dzwoniołem ponad rok tymu do Pana Andrzeja, żeby mi zrobioł ocieplenie mojej chałpy. Mioł przijechać, zoboczyć i wycynić robota. No ale wymysloł jakeś gupoty ciongle, że nie mo transportu, rusztowania, drabin itp. Potym som do mnie zadzwonioł, że już wszystko mo ale mom po niego przijechać bo auto mo zepsute i stoi u mechanika i jak mu zrobi to biere sprzynt i przijyżdżo. A chcioł żebym po niego przijechoł i zawiózł go tam kaj mieszkom czyli na Śląsk do Rybnika bo chcioł zoboczyć moja chałpa i wycynić ta robota i jeszcze chcioł tyn pierun stary zaliczka 2000 zł. No jo na take warunki żech sie nie zgodzioł. Żeby fachowiec nie mioł swojego auta robotniczego to jest gańba a o sprzyncie lepiej niy godać. Tyn chachor nic nie mo a ino by pił i oszukiwoł ludzi!!!!

Ślepy

Pracowłem u Andrzeja kilka lat nie dosyć że kradnie na budowie, chleje dykte i zadaje się z tym parobkiem ze ślężnej to jak dostaje szczękościsku to ma problem ze zwieraczami dla tego nikt nie robi pod nim na rusztowaniu. Dałem sobie spokój z tym mitomanem i wróciłem z powrotem do kradzieży rowerów

Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz poszukuje pracownika na stanowisko Cieśla. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Misza

Tak, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, najebali my się jak bonki.Na kolejnom mam pszyniesć swuj alkochol. Dobry fachowiec, płaci w naturze. polecam ten zakład!

Mariusz
@Misza

Jakoś ci nie wierze. Nikt na rozmowie się tak nie zachowuje. Jak dal mnie alkohol i praca się wykluczają ale ty widzę masz inne zdanie.

Kepuć
@Mariusz

CCo ty możesz wiedzieć? Kończ gatkę

Ernest

Pan Andrzej to świetny fachowiec . Widać że praca go pochłania bez reszty . Przestrzega przepisów BHP na każdym kroku . Dużo można się od niego nauczyć np. zerowanie piwa na raz, jak zbić drabinę z niczego bez użycia gwoździ, szpachlowanie gołą dłonią ściany, murowanie bez poziomicy albo jak oszczędnie dodawać cement do zaprawy itp.

Jarosław
@Kepuć

Ale z czym się nie zgadzasz tutaj? Jakieś argumenty proszę

Józef

Ostatnio pan Andrzej mieszał cement mikserem kuchennym i do tego cały się telepał, zapytałem go czy nie lepiej by było betoniarką. Odpowiedział że nie posiada uprawnień i żeby go nie pouczać ponieważ wszystko jest na glanc. Kilka minut później dostał szczękościsku.

Weronika
@Józef

rozumiem ze ta sytuacja to dowcip i nigdy nie miala miejsca ?

iop
@Józef

super

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz - Strzegomiany

• Jak się pracuje w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz?

Kandydaci do pracy w Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Ogólnobudowlany Remonty Tkocz Andrzej Tkocz