Opinie o Michał Zarzycki Vertex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Michał Zarzycki Vertex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Zarzycki Vertex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Zarzycki Vertex w Poznań

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Michał Zarzycki Vertex odbywa się w siedzibie firmy?

Joanna

Czy nadal jest tutaj problem jeśli chodzi o usługi? Dalej są pobierane zaliczki, a potem brak terminowości itd.?

Pan X

Pracowałem tam. Wypłaty nie terminowe, i nie pełne. Często w dzień wyplaty było "masz 200zl dopóki mam " Praca latem czesto byla od 7- 19/22 codziennie. Jak sie chcialo wyjsc wcześniej bo cos do załatwienia to pseudo pracodawca nie dawał wolnego tylko zawoził cie na miejsce i czekał az zalatwisz, po czym szybki powrót do roboty, ( nie brakowało komentarza "co tak dlugo tam robiles " Rzuciłem to z dnia na dzień . Na szczęście ta firma to już tylko wpis na CV

Lidia Nowy wpis
@Pan X

wyjaśnisz mi proszę jak to możliwe, że tyle godzin dziennie wychodziło? 15? Jak z tego rozliczali, wcześniej jest informacja, że trzeba być dłużej?

Pan Z Nowy wpis
@Pan X

Również pracowałem u tego pracodawcy. I całkowicie nie mogę się zgodzić z tym co jest tutaj napisane. Wypłaty zawsze miałem na czas, sporadycznie dorzucana jakąś premia, ale nigdy nie zdarzyło się ze była rzucona nie pełna kwota. Pracowałem dosyć długi czas i nigdy nie zdarzyło się w lecie żeby praca była do 22. Owszem praca zazwyczaj 7-17 i zdarzały się nadgodziny. Ale nigdy w takiej ilości

Piotr Nowy wpis

Tragedia! I to chyba zbyt łagodnie napisane! Gościu odpierdala taką wiochę, że pożal się Boże... Nie ma pojęcia o wykonaniu schodów, to pacan a nie rzemieślnik. Z ludźmi chyba też ma problem, bo co chwilę lepszego "mistrza" przywozi. Ludzie, nie dajcie się nabierać, pozytywy to chyba sam sobie wystawia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Michał Zarzycki Vertex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Zuzanna

(usunięte przez administratora) radzę uwazac na tą firmę nie wywiązują się z umowy

Lidia
@Zuzanna

Piszesz odnośnie aktualnej sytuacji? Opowiesz co konkretnie się stało i kiedy?

Lidia

W komentarzach widzę dość skrajne opinie, ale - chyba - od klientów. A jak to wygląda od strony pracowników? W sensie wypłat na czas, podejścia szefostwa?

Czy firma może zwraca kilometrówkę ?

Tomasz

Nie polecam usług Pana Michała Zarzyckiego. Bardzo nieprofesjonalna firma. Wpłaciłem zaliczkę i do dzisiaj się proszę o wykonanie usługi!!!

Przemek

Wysoki poziom usług, profesjonalizm, terminowość wykonania to główne zalety tej firmy. Polecam ten zakład wszystkim, którzy szukają pewnej i sprawdzonej firmy.

Jola

Nie polecam usług Pana Michała Zarzyckiego. Bardzo nieprofesjonalna firma. Ludzie, nie wpłacajcie mu żadnych zaliczek.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Zarzycki Vertex - Poznań

• Jak się pracuje w Michał Zarzycki Vertex?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Zarzycki Vertex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Zarzycki Vertex?

Michał Zarzycki Vertex
  • Zdzisławy 9