Opinie o Bukovina Resort w Bukowina Tatrzańska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bukovina Resort. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bukovina Resort o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bukovina Resort w Bukowina Tatrzańska

były pracownik Nowy wpis

Firma nie przestrzega praw pracowników. Przede wszystkim pracodawca nie zna treści kodeksu pracy !!! Nie prowadzi ewidencji czasu pracy pracowników, nalicza NIEDOGODZINY z tytułu przerwy technicznej pod koniec każdego roku co jest wbrew przepisom kodeksu pracy - a nawet nalicza niedogodziny na poczet nadgodzin ! Nie wypłaca nadgodzin, nie ma z kim porozmawiać o łamaniu prawa kodeksu pracy - nie ma związku zawodowego przy tak licznej grupie pracowników. Kierownictwo unika rozmów. ZWALNIA NIEWYGODNYCH PRACOWNIKÓW !

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bukovina Resort?

Kandydat Nowy wpis

Witam. Jak wyglądają warunki pracy w Hotelu Bukovina na stanowisku specjalista ds. rezerwacji indywidualnej? Ktoś coś może powiedzieć?

Justyna Nowy wpis

A wystarczy przyłożyć się do pracy i nie będzie powodu do narzekania. Nikt nie mówił, że będzie lekko.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bukovina Resort? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Tatrzanska

Nie polecam pracy na sprzątaniu w tym hotelu. Pracujemy przez 9 godzin ( w umowie jest 8 i za tyle mamy płacone, 2 przerwy po 30 min bezpłatne) Szefowa ma swoje ulubienice które na wszystko donoszą, kończą pracę kiedy chcą nie mają problemu z braniem wolnego nawet w najwyższym sezonie. Brak równego wynagrodzenia za tę samą pracę. Atmosfera w pracy tragiczna, brak zezwolenia na wypicie choćby kawy. Jeśli ktoś chce odejść lub odchodzi, automatycznie zostaje przedstawiony przed resztą w jak najgorszym świetle. W tej pracy na pewno nikt nie znajdzie spokoju ludzie na siłę są nastawiani przeciwko sobie..... Nie polecam tam pracy chyba że ktoś lubi być gnojony i traktowany jak śmieć Moje sugestie dla Bukovina Resort: Zmiana personelu zarządzającego

Pedro

Czy firma funkcjonuje normalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska

• Jak się pracuje w Bukovina Resort?

Zobacz opinie na temat firmy Bukovina Resort tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bukovina Resort