Opinie o Twaróg Stanisław Mistan w Limanowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Twaróg Stanisław Mistan. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twaróg Stanisław Mistan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twaróg Stanisław Mistan w Limanowa

Nieważne

"Zakład pracy " nic więcej. Na umowie co innego a w rzeczywistości co innego. Nie wypłacają nawet najniższej krajowej. Jadą na zleceniówkach, ciagle zmieniają pracowników, nie dziwie się, nikt tam na takich warunkach nie chce pracować. Nie polecam!!!

@Pracodawca
@Prawdziwa opinia

Szanowny Pracowniku! Dziękujemy za Twoją uwagę. Jednakże, nie zgadzamy się z przedstawioną opinią i chcielibyśmy ją wyjaśnić zarówno w zakresie wysokości wynagrodzenia, jak i psychicznego i niszczenia pracowników – jak to opisujesz. Nie możemy być obojętni na gorzkie słowa kierowane pod naszym adresem, tym bardziej że staramy się aby nasi pracownicy na co dzień czuli się cenieni, nie zawsze robimy to z wielką pompą, ale w małych codziennych gestach. Wierzymy, że jednak większość naszych pracowników nie wypowiadających się na żadnych forach jest z pracy po prostu zadowolona. Forum nie jest miejscem do rozwiązywania tak poważnych kwestii, jednak żeby konsekwencje mogły zostać wyciągnięte, to zarzuty muszą być dokładnie zbadane i sytuacja musi zostać wyjaśniona. Prosimy więc o kontakt osobisty lub mailowy z Pracodawcą z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie.

Była

Nie,polecam.jeden jedyny wysysk.mobing o do tego treści rasistowskie.przeklenstwa największe od strony Pani M. Oraz Pani H.wytrzymalam tam nie cały miesiąc ,ale dopiero teraz chciałam sprawdzić opinie .Pani M nie powinna pełnić tego stanowiska.nie polecam

Nie chcę kłócić się, ale......
@Była

Pracować trzeba, ale to chyba nic dziwnego. Co do (usunięte przez administratora) to robię tu już dłuższą chwilę i zdecydowanie się z tym nie zgodzę, rasistowskich treści też nie słyszałem. Owszem podniesione głosy czy przekleństwa się zdarzają ale niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie użył słowa na "k". Praca do najlżejszych nie należy, zdarzają się nerwowe sytuacje więc jak ktoś chce tylko przyjść, przeczekać 8 godzin i do domu to nie jest miejsce dla niego. Natomiast jak chce się pracować i jak na limanowski rejon przyzwoicie zarobić to jest ok.

cicho_ciemny Nowy wpis

Nie polecam. To co obiecują ogłoszenia nijak nie pokrywa się z rzeczywistością. Maszyny ciągle się psują. Na sali panuje chaos, pranie się myli. Przemiał pracowników jest ogromny. Niektóre osoby kierujące wyręczają się innymi, zrzucając na nich swoje zadania. Do wyrobienia są normy, jeżeli się jej nie wyrobi (co graniczy z cudem) to kasa automatycznie leci w dół. (usunięte przez administratora) i chamstwo na porządku dziennym. Osoby ze słabą psychiką nie powinny nigdy tam wchodzić, bo zostanie to z pewnością wykorzystane. Nie widzę plusów.

Trochę przesadzasz Nowy wpis
@cicho_ciemny

Kilka rzeczy można pralni zarzucić ale idealnych miejsc pracy nie ma. Maszyny ciągle się psują??? to niby jakim cudem dwie zmiany mają pracę przez 7 dni w tygodniu? Rzeczą naturalną jest że mocno eksploatowana maszyna się przytnie, ale poważne awarie to raczej rzadkość. Co do zarobków to jak już wspominałem w innej odpowiedzi jak na rejon limanowej nie jest zły. Ale nic za darmo, płaca za pracę, a nie pogaduchy z koleżankom czy kolegom. Co do (usunięte przez administratora) to już się nie wypowiadam bo widzę, że opinie sami kulturalni, którzy nigdy nie przeklinali piszą. Praca nie jest lekka i tylko dla tych, którym się chce.

Była Nowy wpis

Nie chcę kłócić się, ale...... Nowy wpis
@Była

Witam jestem pracownikiem od pewnego czasu ale jestem z pracy bardzo zadowolona. Każdy pisze iż trzeba pracować, że kierowniczki wymagają ale one muszą wymagać od pracowników ponieważ praca musi być wykonana jak należy. Jedynym małym minusem jest praca w niedzielę ale niestety tak branża i nie jest to każda niedziela kierowniczki starają się ustalać grafiki by było to na wymianę.

Czy pracownicy Twaróg Stanisław Mistan mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Twaróg Stanisław Mistan? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nieważne

Prawdziwa opinia
@Nieważne

(usunięte przez administratora) w pracy pani M.i pani H. Niszczą psychicznie pracowników szefostwo doskonale zdają sobie z tego sprawę ale nic z tym nie robią te dwie panie obrażają innych wiedza,ze i tak nie poniosą żadnych konsekwencji!!! Wypłaty nie są zgodne z tym co obiecują za prace 12h otrzymujesz wynagrodzenie za 8h bo rzekomo nie wyrobiłeś normy.U pani kierowniczki M.zmiany trwają od 15-04:00 nie ma życia poza praca.notoryczne kontrole przez szefostwo aż po całe biuro ciężko wyjść do toalety bo twierdzą ze spacerujesz po hali. Odejście z tego (usunięte przez administratora) było najlepsza decyzja uważajcie na to miejsce dodam tylko,ze przemiał ludzi w Simpliq jest ogromny co akurat wcale nikogo nie powinien dziwić! Szukacie czegoś innego na to miejsce szkoda waszego czasu i nerwów ????

@Pracodawca
@Prawdziwa opinia

Ona

Witam . Mam pytanie odnośnie zmian pracy , od której do której jest poranna i popołudniowa zmiana ?

fajna

Zgrana ekipa, fajna atmosfera. Do zobaczenia w następne wakacje

Obywatel

Mistan i Magielek a teraz także SimplyQ to właściwie to samo. Sprawy jednej firmy łączą się z drugą. Obie firmy mogłyby być dobrymi miejscami pracy, gdyby szefostwo nie było takie zarozumiałe/ lekkomyślne w niektórych sprawach. Są właściwie 3 miejsca pracy. Biuro - Non stop obserwują cię. Dużo wymogów, mało pomocy ze strony szefostwa. Pralnia - Ten budynek to pomyłka. Brak odpowiedniej infrastruktury. Albo coś non stop nawala, albo temperatury są nieznośne (gorąco. Brak wentylacji), albo nie ma gdzie składować brudnego/ czystego "towaru", i przechodząc do innego pomieszczenia możesz wybić zęby... Dostawy (kierowcy) - Utrzymywanie samochód w dobrym stanie technicznym- tragedia. Dużo chodzenia z workami z praniem, w tym rozwalajacy się co drugi worek, i czasem załadowane na maxa (na (usunięte przez administratora) ładownie. Na tyle, że czuć jak tylne koła pływają na boki, jak łódź. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO!

Serpentyna
@Obywatel

Jestem tu bo faktycznie przeczytałam tę opinię zanim przyszłam do SimplyQ. Potrzebowalam zajęcia na wakacje i dlatego sporobowalam w pralni. Pralnia w pełni zautomatyzowana, gdzie pracownicy jedynie podają bądź składają pościel głównie hotelowa. Oczywiście jest ciepło w lecie, wentylacja jest punktowa. Praca oczywiście fizyczna i jeśli ktoś nigdy nie pracował to pewnie mięśnie dotychczas nieużywane dadzą o sobie znać przez kilka dni. Co do kierowców i biura to się nie wypowiadam, bo to mnie nie dotyczyło i sama nie wiem skąd taka opinia osoby. Czy wrócilabym tutaj? Tak.

Teresa
@Serpentyna

No to tyle spoko, a wiadomo czy biorą kobiety na kierowców?

Obywatel

Mistan i Magielek to właściwie to samo. Sprawy jednej firmy łączą się z drugą. Obie firmy mogłyby być dobrymi miejscami pracy, gdyby szefostwo nie było takie zarozumiałe/ lekkomyślne w niektórych sprawach. Są właściwie 3 miejsca pracy. Biuro - Non stop obserwują cię. Dużo wymogów, mało pomocy ze strony szefostwa. Pralnia - Ten budynek to pomyłka. Brak odpowiedniej infrastruktury. Albo coś non stop nawala, albo temperatury są nieznośne (gorąco. Brak wentylacji), albo nie ma gdzie składować brudnego/ czystego "towaru", i przechodząc do innego pomieszczenia możesz wybić zęby... Dostawy (kierowcy) - Utrzymywanie samochód w dobrym stanie technicznym- tragedia. Dużo chodzenia z workami z praniem, w tym rozwalajacy się co drugi worek, i czasem załadowane na maxa (na (usunięte przez administratora) ładownie. Na tyle, że czuć jak tylne koła pływają na boki, jak łódź. Ogólnie nie polecam, chyba że pozmienia się coś w przyszłości

Wojtek
@Obywatel

Obecnie wszystkie samochody są niemal nowe, a pranie transportowane w wózkach, więc nic nie trzeba nosić. Do tego nowy, duży i zautomatyzowany zakład, w którym już nie jest tak gorąco.

L.I.P.S.T.I.C.K

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie ani kontaktu z właścicielami firmy chyba że stać Was na długą terapię u psychologa. Mobbing na każdym kroku! Właściciel traktuje pracowników jak psy do wytresowania. Odradzam każdemu !

Teresa
@L.I.P.S.T.I.C.K

Aż ciekawa jestem jak to wygląda, gdy jeden człowiek drugiego traktuje jak psa do tresury. Przybliżysz to?

Zostaw merytoryczną opinię o Twaróg Stanisław Mistan - Limanowa

• Jak się pracuje w Twaróg Stanisław Mistan?

Zobacz opinie na temat firmy Twaróg Stanisław Mistan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twaróg Stanisław Mistan?

Twaróg Stanisław Mistan
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Władysława Stanisława Reymonta 1
    34-600 Limanowa