Opinie o Sanita Footwear Sp. z o.o. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sanita Footwear Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanita Footwear Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanita Footwear Sp. z o.o. w Piła

Chciałabym dowiedzieć się więcej o tych dodatkach, jak się jest na posadzie pracownik produkcji. Napisali w ogłoszeniu, że firma zapewnia 2 tygodnie urlopu w miesiącach letnich i tygodniowy urlop na zakończenie roku. Czy to jest jakiś dodatkowy urlop poza tym z kodeksu pracy? Czy to jest wymieniony urlop, który i tak przysługuje pracownikom?

37 Nowy wpis

Dwa tygodnie na początku sierpnia zgodnie z kodeksem pracy który należy się pracownikom i tak + wczasy pod gruszą, 3 lata temu to było 500zł, teraz nie wiem

@37

Pytanie tylko, czy w ogóle teraz kogoś zatrudniają - nowych pracowników. Aktualnych ofert pracy nie widziałem, jedynie jakieś sprzed 5 lat. Za to widziałem, że w jednej opinii ktoś wspominał o coraz mniejszej ilości pracy.

Czy w Sanita Footwear Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

mania

Witam Czy poszukują państwo osób w wieku 16lat które chcą pracować po szkole jak i w weekendy?

Czy w firmie Sanita Footwear Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

Brałeś udział w rekrutacji do Sanita Footwear Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

W firmie nie ma szkoleń. Czają się żeby ludzi zwalniać, coraz mniej pracy. Najniższa krajowa, a za duże przekroczenia normy dadzą Ci marną 100.. nie polecam.

Porazka.

Firma zapowiadala sie bardzo dobrze, pierwsze dni w pracy byly okej, kazlai niczym sie jie stresowac tylko powoli siw nauczyc, a jednak po jednym dniu na masyznie zostalem zdjety z niej z tekstem ze sobie nie radzę... mimo poprzednich slow zapewniających ze dadza tyle czasu ile czlwoisk potrzebuje. Dali mnie na inne stamowisko, ktore jie wymagalo skupienia tylko duzej ilosci chodzenia. Lecz dwa dni pozniej zwolnili mnie, powiedzieli ze sie jie nadaje. Wiec jeśli nie jesteś alfa i omega to nie radze Ci zaczynac z ta firma Porazka.

Adek

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji

Mieczysław
@Adek

Dołączam się do Twojego pytania, ponieważ też chętnie ustalę, ile aktualnie wynosi stawka podstawowa dla pracownika produkcji. Bardzo mnie to ciekawi i w sumie będzie mi miło, jak jakimś cudem uda mi się to ustalić. Czy Ty planujesz w ogóle aplikować do pracy w firmie Sanita Footwear, gdy okaże się, że wynagrodzenie jest atrakcyjne?

Annama

Witam Mysle o wyslaniu, aplikacji na stanowisko produkcyjne. Ktos ma opinie na temat pracy w tej firmie? Zarobki? Atmosfera? Kierownictwo?

Ciekawy

Jak wygląda sprawa z zarobkami? Bardziej interesuje mnie magazyn niż produkcja

Mieczysław
@Ciekawy

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera? Nie ukrywam, że jest to kwestia, która może wpłynąć na Twoje ewentualne zatrudnienie w firmie Sanita Footwear. Tak samo zarobki mogą być uzależnione od tego, jak duży masz już staż pracy. Podzielisz się z nami tą informacją?

Ciekawy
@Mieczysław

Jako magazynier przepracowałem tylko 3 lata, i kilka lat jako kierowca

Samuel

Z pewnością dobrą macie praęe skoro nie ma chętnych do zostawiania tu informacji i opinii, szkoda.

Feliks

Firma normalnie działa? Jaki jest powód, że nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanita Footwear Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Sanita Footwear Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanita Footwear Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanita Footwear Sp. z o.o.?

Sanita Footwear Sp. z o.o.
  • Kamienna 2
    64-920 Piła
  • NIP: 5991001226 REGON: 210214106 KRS: 0000197625

Sanita Footwear Sp. z o.o.