Opinie o Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI w

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI w

Lolu Nowy wpis

GOGOair to najlepsza usługa dostępu do internetu na pokładzie samolotów. W USA to najlepszy wybór!

Tomasz(Nie polacam gogomedia)

SE O N R I J (usunięte przez administratora) Projekty nudy, firma duży chaos raczej chaos. (usunięte przez administratora) (tak to udało się wywnioskować po kilku etapach rekrutacji. Finalnie nie dogadaliśmy się na stawkę.

Aneta Nowy wpis
@Tomasz(Nie polacam gogomedia)

Tomasz, ja Ciebie kojarze faktycznie z rektrutacji u nas. Po pierwsze praca na barze jest jaka jest. Można oczekiwać słonych napiwków od gości. Nie mniej jednak chaos to faktycznie był ponieważ przyszedłeś (jeśli to Ty a wiele na to wskazuje) w stanie nietrzeźwym i ochrona klubu musiała Cie z niego usunąć. Szkoda, że tak to się kończy.

Kandydatka Monika

Jak jest z pensjami? Czy są wysokie?

pepsi
@Kandydatka Monika

normalne rynkowe :P

Aneta
@pepsi

Zdradzisz jakieś konkretniejsze kwoty? I czy do podstaw są uwzględniane jakieś premie?

Mirek
@Aneta

pensje są premii nie ma

Alicja

Strip club? Firmy Ci się nie mylą? Swoją drogą wiecie może dlaczego w krs mają status, że są wykreśleni? To jakiś błąd? Strona www działa i się zastanawiam skąd te rozbieżności, wyjaśni mi to ktoś w końcu?

Tomasz Nowy wpis
@Kandydatka Monika

Pensje rynkowe, ale totalny brak benefitów

Alicja Nowy wpis
@Tomasz

A jaką umowę masz w tym momencie na myśli pisząc o braku tych benefitów? do socjalu możesz się jeszcze odnieść? jaki tutaj tak naprawdę przysługuje?

co to znaczy ze firma ledwo przędzie?? skąd to wiesz?

Smerf
@666

Bo jak pracował to ciągle chciał wskakiwać do kieszeni szefa z tubką wazeliny a szef go wyganiał

@666

Zweryfikowalem te rewelacje (dane finansowe sa jawne) i sa prawdziwe. Na koniec roku spolka odnotowala prawie 70 tysiecy zlotych strat, ta informacja wystarczyla, by finalnie nie skladac tam swojego CV.

xx
@Kandydat

jak cv nie składałeś jak piszesz ze jesteś byłym pracownikiem ? to co w koncu? i gdzie te dane tez chce zobaczeć bo piszesz ze firma jest niewypłacalna? :/ wiesz ze tak nie wolno pisać?

prokurent
@xx

skoro masz problem z weryfikacją ogólnodostępnych danych, które znajdują się na stronach MF, to coś czuję, że pasujesz do tej firmy idealnie :D

xx
@prokurent

nie pisz tak!!!!!!! jak śmiesz

Haha
@Kandydat

Dla mnie to żaden argument. Spółki stosują różne "optymalizacje" kosztów. Współczuję jeśli śledzisz zeznania finansowe każdej firmy, do którego aplikujesz ????

Majster

O czym Wy tu piszecie? co to za glupoty? Jakies leasingi? W klubie z tancerkami?!?! serio? Ja chcialem tylko napisac, ze jestem zadowolonym klientem i chcialem pozdrowic p. Weronike. Dziekuje!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
Jacuś

To ???? jeszcze istnieje?!

@Jacuś

hej też mnie to zaciekawiło, bo widziałam po krs, że są w likwidacji, chyba że firmy mylę albo to już nieaktualne info? ktoś siedzi może w temacie? były powodu do tego, żeby firmę kiedyś zamykać?

Lidia

Drodzy, na stanowiskach IT są podawane widełki, niestety, u Asystentki Biurowej z doświadczeniem w IT, a najchętniej studentki zaocznej informatyki, widełek nie ma. "Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i umiejętności". Ktoś przynajmniej mgliście spróbuje określić? Jeśli spełniam te wymagania...

hejo

w tej firmie jest super! a najlepsze sa projekty wysoko rozwinięte technologicznie nie to, co u konkurencji

byczek
@hejo

dokładnie nie ma bata tutaj jest najlepiej FULL WYPAS

WordPress Developer

OMIJAĆ TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! OPÓŹNIENIA W WYPŁATACH LUB OBCINANIE JEJ WEDŁUG WIDZIMISIE SZEFA KTÓRY NIE MA ZASTRZEŻEŃ I DOPIERO PO PYTANIU O KASĘ NAGLE MÓWI "Z ZESPOŁEM UZNALIŚMY ŻE ZA DŁUGO TO ZOSTAŁO ROBIONE W ZWIĄZKU Z CZYM OBCINAMY 1500ZŁ" NIEKTÓRZY NIC NIE DOSTALI (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!

@WordPress Developer

Co to znaczy, że nie są płacone pieniądze czy jak to wyglada? Jakie obcinanie? Nie rozumiem.

!!!!!
@WordPress Developer

nie kłam ze tu pracowałeś bo nie pracowałeś i kłamiesz ze pracowałeś choć nie pracowałeś bo jakbyś pracował to byś wiedział ze super tuj jest

Developer

Beznadziejna firma, pieniądze wypłacają kiedy chcą i ile chcą... słyszałem że parę spraw skończyło się w sądzie, nie polecam.

acze
@Developer

bzdura! pieniądze są zawsze na czas, wypłacane zaraz po tańcu każdej tancerce! może źle pan/pani tańczył?

Alicja

Padło tu info, że niby dziewczyny tu po rok pracują, zauważyłeś, żeby rotacje jakieś były?

Michal
@Alicja

Rotacja dziewczyn jest mała, klienci zostawiają na prawde duże napiwki. Ja pracowałem na barze i znam historie z opowieści, że dziewczyny na lap-dance dostawały po 1-2 tysiące zł samego napiwku,

@Michal

Poważnie? I nikt tu o napiwek się nie rości? Bo kiedyś widziałam jak normalnie dziewczynom zabierali to wolę się upewnić

Arnold

spoko firma :) pracuje tu 3 lata

Stolconegeg
@Arnold

Nikt w tej firmie nie pracuje wiecej niz 1 rok! Każda dziewczynka jest na max 1 sezon. Potem się rozstajemy.

@Stolconegeg

Dlaczego tak stanowczo? To każda z nich o tym z góry wie, to jakaś polityka?

Alojzy

A ja chciałbym pozdrowić tancerke Krystynę. Może i jest po 50-tce ale co wyrabia z człowiekiem to moje. Najlepszy klub ze striptizem w Warszawie!

Super

Dobrze mi się tu pracuje, choć brakuje nieco projektów wewnątrz firmy. Opinie z przełomu kwietnia i maja to jakieś trollowisko

@Super

Trollowisko? Twierdzisz, żeby się nimi nie sugerować? A czemu nagle takie zaczęły się pojawiać od niedana, jak myślisz?

Miki
@Alicja

A to dlatego, ze konkurencyjny klub po drugiej stronie ulicy nas hejtuje :)

Super

Desperat się trafił...

@Miki

Serio?xd A na bazie czego macie taką 100% pewność? To na żywo i personalnie to się nie lubicie z nimi? Są spięcia?

Robcio

Super firma, polecam:)

Benio

Super atmosfera, fajni ludzi, można się rozwinąć i mieć realny wpływ na projekty

JANUSZEX

Radzę mieć wszystko na papierze. Umawiałem się z tą firmą, że po okresie próbnym otrzymam podwyżkę. Dane słowo nie zostało dotrzymane, dodatkowo wymyślano najróżniejsze powody, by uargumentować brak podwyżki. Najlepsze było zdziwienie na wieść, że chcę odejść. UI stoi na kiepskim poziomie, UX brak, CTO pracuje 3h, brak pomocy od innych programistów, bo większość albo na body-leasingu albo ma wiedzę na poziomie juniorskim, no i zarządzanie projektami, ale to musicie doświadczyć na własnej skórze :D Tę firmę powinno się zdelegalizować ustawą.

JANUSZPOL
@JANUSZEX

Ja też tam pracowałem w ub. roku ale wszystko co jest napisane powyżej tak jakby w ogóle nie pasuje do tej firmy. Brzmi to troche jak wymyślona opinia. Celowo?

AHA
@JANUSZEX

Firma dała Ci gwarancje, że po okresie próbnym dostaniesz podwyżkę? To po co ten okres próbny? Chyba po prostu się nie sprawdziłeś i wylewasz żale...

pumpernikiel

chce rekrutować..ale....siezastanawiam... czy w tej firmie są benefity?? śle pozdrowienia

mario
@pumpernikiel

Chłopie, ta firma nie istnieje. Sprawdz sobie w KRS. Do czego Ty chcesz rekrutować? Te opinie tu to jakieś fejki do firmy, która z KRS'u jest wykreślona od 2 lat. ;)

pies
@mario

a kto umarł ten nie żyje!

pumpernikiel
@mario

czyli firma Gogo Media się zamknęła......?!

KRS
@pumpernikiel

Wedlug KRS od prawie 2 lat jest wykreslona z rejestru po ponad roku bycia w likwidacji. Tak mowi KRS.

@KRS

co to za wymysł ze firma gogo media nie istnieje? ^^

Niko
@pracownik

No właśnie. Istnieje, kluby działają normalnie a teraz w sezonie letnim mamy ponadprzeciętną frekwencje nie tylko w weekendy.

Nie polecam brać udziału w rekrutacji do tej firmy, odrzucają aplikację argumentując że antywirus blokuje stronę, mimo że na etapie zadania rekrutacyjnego cały kod źródłowy zostaje przesłany. Bardzo słaby kontakt z firmą.

@Anonim

Wychodzi na to, ze kontakt z firma rownie beznadziejny jak sama firma

Aplikant
@Anonim

Coś jest na rzeczy, dodatkowo zerowy feedback.

Gargamel
@Aplikant

Jak ja nie cierpię trolli!

Klakier
@Anonim

jak się wchodzi w cztery litery prezesowi to temu zdarzy się nawet zapłacić na czas

pimpuś
@Klakier

a skąd wiesz? wchodziłeś?:D

Żubr
@pimpuś

sprawdź i daj znać czy to prawda

Andreas
@Klakier

Piszesz tak, bo zazdrościsz może? Firma jest ambitna i pełna pasji tak jak ludzie w niej pracujący. Projekty są ciekawe, interesujące i wyzwaniowe. Każdy może się tu rozwinąć i poczuć docenionym :)

Mieczysław
@Andreas

Chyba dobrze ci się tu pracuje skoro piszesz tak pozytywnie. Powiesz jeszcze jak płacą? Bo wiadomo że rozwój jest ważny ale wysokość stawki też ma znaczenie. Przynajmniej dla mnie.

Andreas
@Mieczysław

pensja BARDZO wysoka intratna. tu się dobrze zarabia!

omar
@Mieczysław

Płacą średnio. Przynajmniej według mnie.

anonimowy
@omar

według mnie mało

Antek

Czas powołać komisję ds. afery wizerunkowej. Ciekawe czy będziesz w stanie spojrzeć nam w oczy. Polecam nie przejmować się tymi bzdurami z komentarzy, bo według tego to nikt z nas już tu nie powinien pracować. Firmę tworzą ludzie i zdrowa atmosfera to podstawa, warto spróbować

bzdury
@Antek

totalne bzdury

Zalewski

Niezły cyrk się tu zrobił:) opinii negatywnych więcej niż pracowników haha od siebie dodam, że jedyne czego mi brakuje to jakichś ogólnie znanych benefitów, ALE eventy firmowe w pełni to rekompensują. W sumie człowieku, którego dobrze znamy, Twój kod w projekcie wyglądał podobnie jak komentarze tutaj, jedno wielkie nieporozumienie:) dlatego nie dziw się, że wyleciałeś. Średni rewanż

• Jak się pracuje w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

Zobacz opinie na temat firmy Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.

Gogomedia Sp. z o.o. W LIKWIDACJI