Opinie o Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bader Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bader Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławiec

Nr246 Nowy wpis

W jednym z oddziałów firmy spotkałem się z niezbyt miłą panią w kadrach. Nie mam dobrego zdania o tej firmie.

@Nr246

Chyba jedna niemiła sytuacja w kadrach nie wpływa na dobre zdanie o całej firmie? Aż mnie zaciekawiło co tam się stało. Ogólnie atmosfera w firmie jest jednak dobra między pracownikami? Jeśli chodzi o kasę to warto rozważyć pracę?

Szukałem aktualnych ofert pracy na produkcji ale nic nie mogę znaleźć. Może ktoś z was będzie wiedział jak aktualnie z pracą w tym miejscu? Widzę, że i opinie mają już trochę czasu. Planuje podesłać swoje CV. Na jakie stawki godzinowe jako początkujący pracownik mógłbym liczyć? Zatrudnienie na umowę o pracę? Firma posiada jakiś system motywujący pracowników np premie?

Ż BADER Nowy wpis

W tej chwili nie mamy ofert pracy. Aktualne oferty zawsze na pracabader.pl

@Ż BADER

A czy można wysłać cv w ciemno, nawet bez aktywnej oferty? Nie szukam pracy na pilnie, tylko rozglądam się za czymś, żeby zmienić dotychczasowy etat. Czy gdyby pojawił się wolny wakat to mogę liczyć na kontakt z Państwa strony?

Bader Nowa Sól

Firma stała się porażką odkąd władze przejął Kajko i Kokosz. Nie nadają się do zarządzania ,współpracy ,a co dopiero do zarządzania ludźmi lub firmą o tak ugruntowanej pozycji w branży automotive. Zostaliśmy zwolnieni ,ponieważ nie chcieliśmy jeździć do Bolesławca do pracy ! Gdzie miejscem pracy w umowie była Nowa Sól. Firma marna, zarobki marne (nikt przez 5 lat pracy nie dostał więcej niż 3tys. ( Chyba że tzw. Czopki). Firma upadającą z dnia na dzień ,bynajmniej Nowa Sól. Reszta sama oceni jak tam trafi ,czego nikomu nie życzę.

Bader
@Bader Nowa Sól

Już od dawna było wiadomo że centrum logistyczne w Nowej Soli zostanie zastąpione tym w Bolesławcu... Nikt przed nikim nie ukrywał co się będzie działo, więc nie rozumiem do kogo teraz pretensje? Kto był mądrzejszy już dawno znalazł sobie nową pracę, dziwne żeby nie zwalniali skoro jeden z działów został przeniesiony do innego miasta, a z tego wpisu wynika że nie zgodziliście się tam dojeżdżać

dykta
@Bader Nowa Sól

Widze ze zabolalo jak ktos zrezygnowal z ciebie za nierobstwo . Nareszcie po odejsciu tych ktorzy (usunięte przez administratora)robili a tylko gadali sytuacja wyglada dobrze. szkoda tylko tych ktorzy dobrze pracowali a nie znalazlo sie dla nich miejsce:((

Fajnie
@dykta

Czyli jesteś jednym z czopków. Zwolnili ludzi ,którzy robili robotę reszta ,która została to została że strachu przed podjęciem nowej pracy lub przez covid zostania bez pracy. I jeśli twierdzisz ,że ktoś jest nierobem ,bo nie chciał dojeżdżać do BC to świadczy tylko o Tobie. Póki dyrektorem był Piotr to było dobrze ,bo był dla ludzi ,a później się zrobił (usunięte przez administratora) i kolesiostwo. Nie polecam ,chyba że ktoś lubi prosić na kolanach.

Bogdan
@Fajnie

Czy osoby, które zostały w firmie Bader Polska mogą liczyć na godziwe wynagrodzenie? Jestem ciekaw, czy po zmniejszeniu liczby pracowników zadbano o to, aby Ci, co zostali, otrzymali wyższe wynagrodzenia. Widze, że masz dużą wiedzę związaną z tą właśnie firmą, dlatego liczę, że mi odpowiesz. Dzięki.

Fajnie
@Bogdan

Niestety zarobki to dramat. Jak już kolega/koleżanka wspomniał/a wczesniej ludzie pracując po kilka lat nie dostawali takich wypłat co w innych firmach na początek. Jak były soboty oraz nadgodziny (chociaż głównie wysyłka i magazyn) to jeszcze wypłata w miarę dobrze wyglądala. Niestety po zmianie dyrektora stało się to porażką, przestali doceniać pracowników ,którzy poświęcali swój czas prywatny dla firmy (m.in. kierownik magazynu , przyjęcia towaru itp.) Nowy dyrektor (bez jakichkolwiek kompetencji) jest poprostu żenujący, nie ma pojęcia o etyce biznesowej, prowadzeniu firmy w tej branży. Dostał się na to stanowisko ,bo poprostu był kierownikiem szwalni i były dyrektor mu pomógł ,a on zostanie już zawsze czopkiem. Pozdrawiam Marka i resztę kierowników z ,którymi się fajnie pracowała.Gora to totalne (usunięte przez administratora)

Zenada
@Fajnie

Twoja wypowiedz kupy sie nie trzyma. Skoro wczesniej bylo tak dobrze to czemu piszesz ze zarabialiscie tak zle. Jak przyszedl "nowy" jakos znalazly sie pieniadze na podwyzki. A czopkiem to widac ty byles

no tak
@Fajnie

cos mi sie wydaje ze byles Czopiem starego dyrektora.... nie masz pojecia jak jest teraz

starypracownik
@Bader Nowa Sól

wszedzi dobrze gdzie nas nie ma....

Jesteś w błędzie ????
@Fajnie

Kierownik szwalni wcale nie został dyrektorem Badera. Masz błędne informacje. Dyrektorem firmy jest Pan(usunięte przez administratora) Co do reszty trochę racji masz.

Tom
@Jesteś w błędzie ????

Troche sie nie zgodze ... gosciu prbuje cos zrobic ale sytuacja jest jaka jest. Pracy raczej mniej niz wiecej a kaske dal. Dla mnie nie ma co fisiowac

Ono
@Bader Nowa Sól

Chyba pomyliles sie firma dziala i zarobki nie sa zle

Bader Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Nie, Bader aktualnie nie poszukuje pracowników. Pozdrawiam

nieprawdziwa informacja

Magdalena
@zofia

a kiedy w ostatnim czasie był tu ktoś potrzebny? ta odp wskazuje na fakt, że rotacji praktycznie nie ma? ile osób jest teraz zatrudnionych tak naprawdę?

@Magdalena

Tak, jest stabilnie, rotacja niewielka. Ok. 1500 pracowników.

Lean Manager

Śmiesznie było, plant manager nie wiedział o czym mówi, zaczął od terenów pochwalnych na swój temat, a potem został zagięty na prostym temacie i się zdenerwował. No chyba z 5 minut gadał, co on to w życiu nie robił, że był w Rio, że był w Bajo, a że nawet na Hawajo :) a potem klops.

Czy człowiek, który nie umie znieść świadomości, że może się mylić, powinien zarządzać ludźmi ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anonimowe

Nie polecam, oddział Bolesławiec uważa pracowników za (usunięte przez administratora) którzy nie mają życia prywatnego. Dziwne, że sytuacją w zakładzie nie zainteresowała się jeszcze Państwowa Inspekcja Pracy. Ludzie, na Baderze świat się nie kończy!

ginek
@Anonimowe

Ja tam pracuję normalnie po 8h już wiele lat, nie wiem skąd taka opinia. Możesz coś więcej?

Danuta
@Anonimowe

A czym dokładnie PIP miałby się zainteresować? Bo piszesz, że nie polecasz, ale w sumie bez uzasadnienia. Chciałabym wiedzieć, co tam takiego strasznego się dzieje.

Emilia
@Anonimowe

No to słabo jak tak to wygląda. A ogólnie możesz jakieś konkretne sytuacje opisać? Pracownicy muszą pracować ponad miarę czy jak?

John
@Emilia

Praca jak kazda. Jak skoncza sie nadgodziny beda plakac ze za malo pracy... standard

Emilia
@John

A ogólnie to ile oni płacą za te nadgodziny? W sensie stawkę standardową czy nieco więcej?

RYSIEK
@ginek

Jak ty pracujesz 8 godz. to siedzisz za biurkiem

mm
@Emilia

100% za soboty

Rysiu
@mm

Czy pracujesz zwykły dzień to i sobota jest zwykłym dniem chodzi o odział Łubowie

Jesteś w błędzie ????
@RYSIEK

Kpina. Pracuje w baderze kupenkat i wcale nie za biurkiem i pracuje 8 godzin. Po co tak kłamiesz ? I po co tam pracujesz skoro jest tak źle ?

BADER BOLESŁAWIEC

Bader oddział, który jest w Bolesławcu jest to firma pełna kpiny. Pracownicy składają się z samych osób zagranicznych, stanowiska kierownicze obejmują oczywiście Polacy, którzy podkrecają normę na wysokie obroty, a potem się dziwią, że nikt tego nie wyrabia. Poszanowanie do zdrowia pracownika jest zerowe bo wiąże się z utratą stanowiska gdy pójdziesz na l4. Umowy są głównie przez agencję i do końca waszej umowy nie wiecie czy zostanie wam ona przedłużona czy też nie. Praca dopiero po jakimś czasie daję o sobie znać przy zdrowiu.

gary
@BADER BOLESŁAWIEC

jak na l4 pojdziesz to nie masz premii za frekwencje. Tyle. Nikt nikogo nie zwalnia, nie przesadzajmy. A czy zagraniczni czy nie, wszyscy są ludźmi i chcą pracowac.

Bader Bolesławiec
@gary

Niestety przy umowach agencyjnych wiąże się to z nieprzedłużeniem umowy, więc tak kolorowo nie jest. Nie mam oczywiście za złe, że osoby zagraniczne tu pracują, ale czy nie dochodzimy tu do pewnej konkulzji, że w naszym rodowitym kraju ciężko o pracę dla swojego obywatela?

Maja
@Bader Bolesławiec

Co to jest umowa Agencyjna? Pierwszy raz słyszę o czymś takim

ktoś z Bader
@Maja

Umowa z Agencją Pracy Tymczasowej

Zbader
@Maja

Chyba chodzi o prace przez agencje

@Zbader

nie da się być tutaj normalnie zatrudnionym przez firmę? Czy tylko przez agencję?

Baderboy
@Beata

Da sie wystarczy pojsc do kadr ;)

Gomez
@BADER BOLESŁAWIEC

Pracuje już tam kilka lat. Z początku ciężko przywyknąć, ale z czasem do wszystkiego się idzie przyzwyczaić. Praca zależna jest od operatora maszyny. Nawet najlżejsza praca może okazać się straszna jeśli operator jest nawiedzony pod względem ilosci sztuk. Jeśli chodzi o kierowników to nigdy nie słyszałem wyzwisk pod swoim adresem. Na fajki przymykają oko, na kawę także jeśli się nie przegina. Płaca jest wyższa nieco od najniższej krajowej na godzinę przy umowie zleceniu. Sama praca jest monotonna, ale da rady wytrzymać. Zarząd jest w porządku jeśli chodzi o przedłużanie umów tymczasowych. Oczywiście jeśli chodzisz do pracy regularnie, a nie np. w kratkę. Ogólnie są gorsze firmy.

~mm
@Gomez

do pracy chodzic trzeba ,ale to chyba wszedzie.... praca stabilna

@~mm

To szybko można dostać umowę na czas nieokreślony?

phii

jest super

Magdalena
@phii

A coś więcej, że tak super? ;p

Czy kwota 5000 to dobra stawka w firmie Bader Polska Sp. z o.o.?

~`meluzyna

zalezy co bedziesz robic ale calkiem niezla

@~`meluzyna

to na jakim stanowisku się opłaca robić za taką kasę? :d

meluzyna
@Beata

To Ty nam powiedz, co byś robiła za taką kasę?

dominik

Na jakim stanowisku taka kasa ?

RYSIEK

5000 to ma kierownik. Średnia krajowa na konto a reszta do łapy.

Marzena
@RYSIEK

To jest netto czy brutto?

zet
@Marzena

zależy od stanowiska;-)

zet
@RYSIEK

@Administrator, radziłbym uważać z takimi insynuacjami; takie stwierdzenia mogą zaprowadzić do sądu. Nie polecam.

@zet

No tutaj chodziło raczej o stanowisko kierownika.

Ernest

Witam, Jakie benefity istnieją w firmie? Premie, jeśli tak to jak często? Multisport? Owocowe środy? Dodatki?

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Bader Polska Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 20 października kilka ogłoszeń.

zenon

rozmowa wstepna telefoniczna rzeczowa, miła, to były pierwsze ustalenia, potem rozmowa z menedżerem danego działu. Feedback był, to sie chwali.

Izabela
@zenon

I co dalej? Zatrudnili Cię? Jeśli tak to napisz jak Ci się pracuje itd :)

Bartłomiej

Witam. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc weryfikuję oceny pracodawców. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Bolesławca. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Bader Polska? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Bartłomiej

gienek
@Bartłomiej

a może tak sobie sam zrób kanapki

Izabela
@gienek

A co Cię obchodzą jego kanapki? Weź napisz coś o firmie bo ja też się chętnie dowiem, może się zatrudnię.

Yhyy

Widac ze ostatnie wpisy to chyba tylko jednego niezadowolonego bylego czopusia... obudz sie byles slaby to juz cie nie ma...nie opluwaj innych bo karma wraca

prawda
@Yhyy

prawda prawda

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bader Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Misiek

Wyplata zawsze do 10go

Jaro

Jakie planują podwyżki ?

Nicki
@Jaro

Co najwyżej podwyżki pracy

Dawid

To prawda ze kierownictwo wyzywa?

Dział
@Dawid

Zależy od działu ,ale tak zdarza się.

kandydat Zakupy

Cześć, widzę na stronie firmy ogłoszenie na stanowisko Referent/Specjalista ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych. Obecnie zajmuje się zakupami i myślę nad aplikacją na te stanowisko. Jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku? Czy jest dużą rotacja? Jak atmosfera pracy? Może ktoś mógłby się wypowiedzieć.

KOMENDA PRZY POMORSKIEJ

Rzeczywiście nadaje się do sprawdzenia i weryfikacji, zachowania osób z głównym na czele bo od tego trzeba zacząć, poparte niejednym paragrafem są powyżej normy.

odp

tak, wyzwiska ze strony kierownictwa, krzywe spojrzenia, wywyższanie się są na porządku dziennym szkoda, że nikt ''wyżej'' nie widzi, co się tam wyprawia. z pracy odchodzą osoby, które mają dość i szukają miejsca tam, gdzie zostaną docenione choćby dobrym słowem, bo w Bader - NS (może nie na każdym dziale) usłyszysz jedynie, że jak się nie podoba to w.y.p.i.e.r..., i, że nikt nikogo na siłę nie trzyma - co jest oczywiście prawdą samą w sobie, bądź co bądź mało motywującą lub te które są niewygodne i niepotrzebne mają nieprzedłużane umowy. paradoks jest taki, że w pewne miejsca wracają pracownicy po długich zwolnieniach i jest ich tam aż nadto [a przecież w pracy nie ma koleżeństwa], a te z produkcji lecą. (usunięte przez administratora) a jeżeli chodzi o mobbing - myślę, że to co się dzieje, można już włożyć do tej "szufladki" pozdrawiam.

iga
@odp

to bardzo poważne oskarżenie... nie zgadzam się z nim. Bader jest firmą z tradycjami. A szefa lepszego niż w NS nie miałam...

Dżoana
@iga

O którym szefie mówisz ? Czy mówisz o dyrektorze ? Czy kimś z kierownictwa ?

odp
@iga

To nie żadne oskarżenia. To cała prawda o jednym z działów w oddziale Nowosolskim! Pozdrawiam.

Rambo

Pracowałem w Nowosolskim Baderze pół roku i z gorszym syfem nie mialem do czynienia w mojej dotychczasowej ścieżce zawodowej.. To co sie tutaj wyprawia to kosmos, umysł przecietnego Kowalskiego nie jest w stanie tego udźwignąć. Mobbing, wyzwiska ze strony kierownictwa, które za pare groszy styralo by Cie jak psa, przymuszanie do nadgodzin, zabieranie dodatkow za byle (usunięte przez administratora) przez ludzi, ktorzy powinni stać przy maszynach, a nie zarzadzac zasobem ludzkim.. Moja noga nigdy tam nie postanie, bede jadl chleb ze smalcem a takie dna bede omijał.. To cala prawda o bader ns!!!!

iga
@Rambo

to ciekawe, ja również tam pracuję i mam zupełnie inne zdanie...

Miuosh
@Rambo

Mów o konkretnych działach/osobach a nie wypowiadaj się na temat całej firmy przez pryzmat jednej osoby.

Jak szefostwo w Bader Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Zależy od działu. KJ oraz wysyłka - nie polecam lekko mówiąc natomiast reszta jest okej.

Też mnie to ciekawi. Zastanawiam się też na jaką atmosferę można tutaj liczyć i czy relacje między pracownikami są dobre. Mam nadzieję, że jakiś pracownik firmy wypowie się niedługo na ten temat.

Rentgen_Dusz
@Marek

Chlopie omijaj ten zakład szerokim łukiem serio szkoda zachodu, chyba, ze chcesz byc poniewieranym beduinem, Twoj wybor!

Zostaw merytoryczną opinię o Bader Polska Sp. z o.o. - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Bader Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bader Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bader Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bader Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bader Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bader Polska Sp. z o.o.