Opinie o SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. w Lipovka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. w Lipovka

Cichy ktos

(usunięte przez administratora), brak szacunku dla ludzi, maszyny ida szybko, nie ma jak na pauze wyjsc a co dopiero na toalety. Tragedia nie polecam Ps oszukuja na wypłacie

Jolanta

@Ktoś Z uwagi na to, że mało osób wypowiada się na tym wątku, szczególnie dziękuję za Twój komentarz w sprawie pracodawcy, jakim jest firma SIMOLDES PLASTICOS. Jeśli wypłaty nie wynoszę tyle, ile było zawarte w umowie, to powinieneś to komuś jak najszybciej zgłosić. Rozważasz taką opcję, czy niekoniecznie?

Ktoś

Firma beznadziejna.Wypłaty co raz mniejsze A P.Klaudia z biura nie kompetentna.Nie informują ludzi,że jak się ma chorobowe to żeby ďostać pieniądze trzeba wypełnić druk.Od czerwca ani jedno L4 nie wysłane do CSSZ

Jolanta

@kola Piszesz o bardzo niepokojących rzeczach. W jaki sposób firma SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka okrada swoich pracowników? Jeśli to rzeczywiście prawda, to należałoby do zgłosić jakimś wyższym instancjom. Zrobiłaś coś w tej sprawie, czy nadal czekasz?

kola

Miało być tak pięknie,firma portugalska i co? Dziadostwo. W dalszym ciągu okradają ludzi. Czy na to nie ma prawa? Manpower pogonili Ukraińcy przejęli pałeczkę...teraz to dopiero się zaczęło!!!

Pimpulina

Pracowałam w tej firmie prawie rok czekając na pozytywne zmiany obiecywane przez liczne kierownictwo. Zmieniała się pensja na mniejszą, kontrakt na zupełnie inny system pracy który nie został uzgodniony z pracownikami i coraz większy mobbing. Bhp w tej firmie nie istnieje, kazano mi robić swary urządzeniem z niezabiezpieczonymi uszkodzonymi kablami na wierzchu, kiedy powiedziałam że boję się że zostanę porazona prądem obwiązano kable zwykła taśma klejąca a kiedy zgrzewarka się nie chlodzila przyniesiono mi kubek wody żebym ją zamaczala, prąd plus woda logika osób zarządzających w simoldes. Kazano mi kobiecie zmieniać formy które ważyły ok. 50 kg, dodam że wózki do ich zmiany były wiecznie zepsute zresztą jak większość rzeczy w tej firmie. Nie ma żadnych szkoleń, jeśli więc masz uszkodzony materiał i pytasz kogoś wyżej co z tym zrobić 5 osób powie wyrzuć a kolejnych 5 żeby montować bo to jest dobre. Tak czy siak odpowiedzialność na twoich barkach. Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś posiada zdolności akrobatyczne, komedie barei są dla niego codziennością, już osiwial i lubi dużą dawkę alkoholu to wtedy trzeba się zastanowić bo 14 tysięcy koron może czeka właśnie na niego

OKRADZIONY

Wszczęto postępowanie sprawdzające w stosunku do firmy REKRUTUJĄCEJ nie wymieniam nazwy . Obecnie w Firmie trwa Restrukturyzacja . Polacy już nie są tutaj w Większości postawiono na Ukraińców, czy dobrze? Zobaczymy. Zarobki poszły w dół... prosimy nie usuwać komentarzy!!!

Jolanta

@P Domyślam się, że musisz mieć złe doświadczenia związane z firmą SIMOLDES PLASTICOS, ale pamiętaj, iż na forum należy wypowiadać się stosowanie - mówi o tym regulamin Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jak chcesz napisać coś o tym pracodawcy, to bardzo proszę, żebyś zrobił to w sposób kulturalny. @Kaja Na jakim stanowisku i jak długo pracujesz w wyżej wymienionej firmie? Czy Twoim zdaniem główny jej problem polega na złym zarządzaniu, a może chodzi o coś jeszcze?

GOSIA

W ogłoszeniu podano - atrakcyjne wynagrodzenie! PRAWDA JEST TAKA- 14.000 TYŚ KORON - premie pracownicze! PRAWDA JEST TAKA - ZABRANE Z POWODU HUMORU DYREKTORA!!! - bony żywnościowe (Stravinki) finansowane w 50%, - PRAWDA JEST TAKA ŻE NIE MA ŻADNYCH STRAVINEK TYLKO DODATEK 1500 KORON DO AUTOMATÓW ,KTÓRE DODATKOWO OKRADAJĄ SWOICH KLIENTÓW . Nawet tych którzy nie korzystają z automatów!!! - wolne weekendy. PRAWDA JEST TAKA ŻE ZMUSZAJĄ DO PRZYJŚCIA W WEEKENDY!!! MOBBING DARMOWY DOJAZD AUTOBUSEM NA TRASIE: PRZEZ MANPOWER ZABIERAJĄ 65 KORON I ŻADNE ZA DARMO!!! TLANSWARDER OWSZEM ZA DARMO. DOJAZD ZEPSUTYMI AUTOBUSAMI FIRMY TOMEX!!!

P
@GOSIA

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) autobus!!!

Obserwator

Logistyka 15 tys koron roboty tyle ze nie wyrobisz sie gdybyś robił cały dzień i noc każdy olewa zadnej sprawy nie załatwisz niebezpiecznie tak że w głowie się nie mieści teraz juz rekrutacja odbywa sie na zasadzie biorą wszystkich kazdy pracuje do wypłaty szkoda czasu nerwów

Kaja
@Obserwator

zgadzam się zero zarządzania tam każdy jest kierownikiem

TOMAS

Pytacie jakie doświadczenie? Jest nowy nabór kandydatów na : operator robota ,ogólnie zwie się operator ale zapie.....sz na wszystkich stanowiskach, poszukują ogólnie fachowców i tak, jeśli nie zakupisz sobie kombinerek to nie będziesz miał czym robić przed podjęciem pracy w tym dziwnym zakładzie musisz na własny koszt zakupić kilka narzędzi bo zakład nie stać na kupno dla swoich pracowników. Wyobraźcie sobie że MANPOWER to taka agentura ,która dawno powinna być zlikwidowana a ich przedstawicieli powinni pozamykać na 25 lat za okradanie ludzi naiwnych .którzy dają się wrobić ... Jeśli potrzebujesz doświadczenia bolesnego-to ten zakład jest dla ciebie . TRWA OBECNIE ŁAPANKA W NOWEJ RUDZIE -LUDZIE Z DOŚWIADCZENIEM PO PRZEJŚCIACH MILE WIDZIANI NA STANOWISKACH OPERATORÓW!!! I wiecie co że nikt o zdrowych zmysłach długo tutaj nie popracuje , dlaczego? Brak jakiejkolwiek kompetencji ze strony Przełożonych to co oni potrafią wymyślać ...szkoda słów. Pracowałem tutaj to wiem -DOŚWIADCZENIE?- Jak najdalej od takich dziwnych zakładów.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA - CZESKA REPUBLIKA.?

TOMAS

Jakie doświadczenie??? SIMOLDES TO PORAŻKA DAWNO TAKIEJ FIRMY NIE WIDZIAŁEM! BRAK JAKIEGOKOLWIEK ZAANGAŻOWANIA ZE STRONY DYREKCJI JEŚLI CHODZI O DOBRO PRACOWNIKÓW A CO ZA TYM IDZIE ICH WYDAJNOŚĆ!!! ZWIĘKSZONO MOBBING , ZWIĘKSZONO ZABIERANIE PIENIĘDZY LUDZIOM ZA ICH CIĘŻKĄ PRACĘ W WOLNE SOBOTY I NIEDZIELE!!! ZNOWU NOWY DYREKTOR ,KTÓRY ZAMIATA PO SWOJEMU. NORMALNY CZŁOWIEK DŁUGO W TEJ FIRMIE NIE POPRACUJE . ŚREDNIA PRACY DYREKTORA NA STANOWISKU TO 4 MIESIĄCE. PODCZAS ISTNIENIA ZAKŁADU WYMIENIONO PONAD 600 LUDZI OKRES 2 LAT. DALEJ TRWAJĄ NABORY NA STANOWISKA ALE LUDZIE TU OPRACUJĄ DO WYPŁATY I UCIEKAJĄ JAK WIDZĄ CO SIĘ TUTAJ WYPRAWIA!!! OBECNIE FIRMA ZMIENIA NAZWĘ NA,,PLASTICOS FANTASTICOS,, I ,,CARTONOS,, !!!

Pankracy

Zatrudnienie bezpośrednio pod firmę przez TRANKWALDER owszem ujdzie w tłoku , ale pod AGENCJĄ masakra. Gdzie Policja Czeska? Gdzie Skarbówka Czeska? Na oszukańczej umowie jest że zarobisz 15.ooo tyś koron a na rękę dostają 6.ooo tyś i do tego zabierają 65 koron dziennie za dowóz do pracy . Tym samym autobusem dowożą pozostałych pracowników ,którym nic nie potrącają ale zatrudnieni są przez Trankwalder bezpośrednio pod firmę! Przecież to się nie trzyma kupy!!! Kto przyjął by firmę która przynosi same straty dla głównego zleceniodawcy jakim jest SIMOLDES. Bezprawia i okradania można by mnożyć...Najlepszym przykładem niech będzie fakt że sami dyrektorzy zmieniają się średnio co 4 miesiące!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. - Lipovka

• Jak się pracuje w SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA.?

Zobacz opinie na temat firmy SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA.?

Kandydaci do pracy w SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMOLDES PLASTICOS CZECHY-Lipovka koło RIHNOVA CZESKA REPUBLIKA.