Opinie o Valento Jobs B.V. w Sittard

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Valento Jobs B.V.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Valento Jobs B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valento Jobs B.V. w Sittard

Czy w Valento Jobs B.V. możliwa jest praca na podstawie B2B?

mirek Nowy wpis

Mam własną działalność mieszkam w Niemczech mam propozycje pracy z Valento Jobs może mi ktoś powiedzić coś więcej o tej firmie jak wygląda np sprawa faktur czy wypłacają na czas i czy po prostu są rzetelni

Jak wygląda sprawa grafiku w Valento Jobs B.V.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tomasz

Opinie o tej firmie są podzielone. Czy mógłby ktoś podzielić się na forum jak teraz wygląda sytuacja w zespole Valento Jobs?

Tomasz Kowalkowski
@Tomasz

Pracuje z polecenia Pana Adama i jestem zadowolony szczegolnie ze wzgledu na to, ze warunki przekazane w rekrutacji zgadzaja sie na kontrakcie, gdzie w innych firmach czesto byl z tym problem, moge zdecydowanie polecic prace w Valento.

@Tomasz Kowalkowski

Z tych warunków, które masz na kontrakcie, jakie według Ciebie zasługują na szczególną uwagę?

rico Nowy wpis
@Tomasz

Jak wygląda praca w zespole Valento Jobs-z mojej strony jest to już spokojne 5 lat u nich,14 w Holandii.A jak może wyglądać dla innych,to zależy co potrafią i chce im się pracować zawodowo czy wolą trawę wypalać na etacie.Przedewszystkim to trzeba przestać narzekać a wziąść się do pracy.piszę to w szczególnosci do młodych chłopaków,wszystko jest dla ludzi ale trzeba z tego umieć korzystać ,a co niektórzy to niech odetną tę pępowinę od mamusi i staną na własne nogi.Nasuwa mi się tu namyśl jeden z byłych młodych jopków,który na pięć dni roboczych pracował dwa bo trzy razy zaspał do pracy.Potem rodziły się pretensje że mało zarabia i że premi nie dostał.Jopeka odwiedziła panienka i nagadał jej bajek ,że w to uwierzyła,a tuż przed wyjazdem podsłuchałem jak żalił się do mamusi jak tu go skrzywdzili.Jednak los tak chciał że pajac przed wyjazdem dostał mandat za jazdę na skuterze bez prawka do jazdy na nim.Teraz go listy z mandatem odwiedzają i rosnie kwota mandatu.Tak to szczeniaczek nawywijał.Nie wiem co ta Panienka w nim widziała ,bo pajac nie miał jaj jak prawdziwy facet.Kto kolwiek z was to czyta i chce pracować to musi mieć charakter i chęci do pracy.Pozdrawiam tych co wiedzą że w Holandii nie leci kasza manna z nieba i prcują ciężko na siebie i rodzinę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Valento Jobs B.V.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Magdalena

Jak to teraz wygląda z pracą w Holandii, czy biuro nadal wysyla czy pandemia jakos zastopowała rekrutacje i nie ma szans na pośrednictwo w tym miejscu ?

SEBA

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Radek przewala ludzi na kasę potem udaje debila że to nie on. Każdy za hotel płaci inaczej. Solaris co tydzień nieprawidłowo naliczone godziny, ogólnie porażka. Lepiej omijaj to biuro z daleka.

asd
@SEBA

co znaczy przewala ludzi na kasę?

D
@SEBA

Popieram Cię jestem za co napisałeś. Pozdrawiam.

Irka

Czyli z tego co rozumiem wypłaty są w systemie tygodniowym?

alex

BANDA

alex

uwaga nie wyplacaja pieniedzy za wystawiona fakture ,od dwuch miesiecy,nie odbieraja mojego nr tel.wiedzac w jakiej sprawie dzwonie.strasza konsenkwencjami hahhahahaa ,negatywne podejscie do sprawy .czyli Sycylia.

L

Wojciech Spejna Pracuje w agencji Valento od prawie roku i nie mam zadnych zastrzeżen. Pracodawca i wspolpracownicy sa normalnymi ludzmi z ktorymi mi sie dobrze pracuje. Warunki mieszkaniowe sa dobre. Parking obok mieszkania. Nie mam zadnych zastrzezen do mojego koordynatora Radka, zawsze mi pomogl. Moja opinia dla agencji oraz pracodawcy jest pozytywna i mam nadzieje, ze po nowym roku wroce spowrotem do nich do pracy. Pozdrawiam cala agencje i zycze wesolych swiat Wojtek

Piotrek Nawrot

Jeśli chodzi o moje zdanie na temat Valento to z ręką na sercu nie mogę powiedzieć złego słowa. Tygodniówki bardzo solidne i wypłacane na czas. Ubezpieczenie oraz godziny wakacyjne należne bez żadnego problemu. Dostaliśmy odzież robocza, wsparcie kordynatora Radka i zakwaterowanie ktore w zupełności wystarcza. Internet, gaz, kuchnie, pralnie, parking i w pełni wyposażone mieszkania- to właśnie oferuje firma Valento swoim pracownikom. Powiem tak. Czy w życiu czy w pracy- jeśli ty jesteś dla kogoś fair to każdy będzie dla ciebie. Są problemy? Telefon do Radka i zaraz jest wyjaśnione. Mógłbym dluuuugo pisać ale nie chce zanudzać . Ja oraz moi koledzy z pracy na pewno szczerze polecamy to biuro bo na prawdę warto spróbować. Aha i mnie nigdy nic nie zginęło, w stajni nie spałem a jak ktoś chce to będzie pracował. Pozdrawiam całe Valento ????

Bylem

Proszę unikać tej firmy, zakwaterowanie w stajni, świniarni, narzędzia giną po kilku dniach, zapytajcie o pieniążki wakacyjne lub urlopowe :)

@Bylem

@Bylem, to co piszesz o zakwaterowaniu wydaje się być nieprawdopodobne. Może te budynki zostały po prostu przerobione na przykład na pensjonat? Czasem zdarzają się takie sytuacje, ale to nie znaczy, że warunki są złe. Co masz jeszcze dokładnie na myśli pisząc o "pieniążkach wakacyjnych lub urlopowych"?

Valento Jobs BV
@Bylem

Opis zakwaterowania jest niezgodny z prawdą co oczywiście możemy potwierdzić i jeśli ktoś jest zainteresowany podjęciem u nas pracy możemy wysłać zdjęcia jak wyglądają warunki zakwaterowania. Nie rozumiem co sugerujesz mówiąc, że giną narzędzia po kilku dniach. Nasi pracownicy sektoru budownictwa pracują pojedynczo lub w parach jeśli przyjechali razem, więc niebardzo rozumiem jak mogły Ci "zginąć" te narzędzia. Pozdrawiam serdecznie, Radek, Valento Jobs

Kaczor

Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Zakwaterowanie straszne wszędzie (usunięte przez administratora) i wesołe chłopaki ( wiadomo o co chodzi ziółko te sprawy) Byłem tam dosłownie jedną noc. Następnego ranka pojechałem do pracy i nawet nie zacząłem. Miała być praca przy gipsach a na miejscu gościu mi mówi że gumoleum ma zrywać sam i że to robota na jeden dzień. Dzwonie do szefa a on mi mówi że od następnego poniedziałku coś powinno być. Dajcie se spokój z tą firmą.

Katarzyna

@Krzysztof Orliński, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie Valento Jobs B.V.? Może podzielisz się z nami informacjami na temat atmosfery w pracy? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób poszukujących zatrudnienia.

Krzysztof Orliński

Moim zdaniem nie jest to firma godna zaufania. Z Polski do Holandii nie jest blisko, człowiek nie jedzie na tydzień, by po pracy w piątek dowiedzieć się ,że od poniedziałku pracy nie ma, bo kontrakt się skończył i nie ma innej propozycji pracy. Mało tego - w ciągu tygodnia dwa razy zmieniali mi miejsce zamieszkania. Pan Radek niech się dobrze zastanowi, czy chciałby być tak traktowany, jak traktuje ludzi. Młody, nażelowany chłoptaś, który nie traktuje ludzi werbowanych do pracy poważnie. Z przymrużeniem oka traktujecie jego obietnice.

formularz zbędny, nie m rekrutacji

Mirek

To dobra firma ????

stalin
@Mirek

Jedziesz tam?

Katarzyna

Jeśli jesteście zainteresowani pracą w Valento Jobs B.V i nie wiecie jak się skontaktować, możecie skorzystać z tego formularza https://www.valentojobs.nl/contact . Chętnie dowiemy się jak przedstawia się atmosfera pracy oraz warunki płacowe u powyższego pracodawcy, czy posiadacie informacje na ten temat? Pamiętajcie o regulaminie forum https://www.gowork.pl/regulamin .

Zostaw merytoryczną opinię o Valento Jobs B.V. - Sittard

• Jak się pracuje w Valento Jobs B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Valento Jobs B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valento Jobs B.V.?

Valento Jobs B.V.