SBS-Sim Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariola Pilniak

Huta Mińska

Opinie o SBS-Sim Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariola Pilniak

antoni

zapłacili to i pousuwali, i to ku..wa jest rzetelny gawno-portal, tfu

Były

Pracowałem tam i jak komuś nie pasuje, to nie wchodzi w ten interes. Na rozmowie kwalifikacyjnej było w moim przypadku jasno powiedziane. Podstawa 1500 na rękę plus delegacja i prowizja od sprzedaży. W sumie od 3500 do 4000 do łapy. Nie wiem czy teraz szukają PH, a raczej Vansellera, ale zdaje mi się, że nie, bo to mała firma. (usunięte przez administratora) pozdrawiam Były

ciekawy

dlaczego usunieto wszystkie komentarze?

ciekawy

jak wyglada w rozmowa rekrutacyjna? ktos sie pofatygowal na miejsce?

Zostaw opinię o SBS-Sim Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariola Pilniak - Huta Mińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SBS-Sim Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariola Pilniak