Skład Sp.j.

Izabelin C

Opinie o Skład Sp.j.

pracoholik

Zdecydowanie nie polecam,w słowniku pracodawcy brak słowa wynagrodzenie, nie upomnisz sie nie dostaniesz, a jak juz zapytasz mina szefa bezcenna, tekst typu jak musisz to wez.jeden wielki balagan nikt za nic nie odpowiada ogolnie o wszystko trzeba sie upominac,a problemy zaczna sie jak pojdzesz na zwolnienie lekarskie lub sie zwolnisz kasy nie zobaczysz.

Blejk

NIe polecam obecnie pracy w tej firmie. Trzeba prosić sie o wynagrodzenie, które i tak dostaje sie w ratach z duzym opóznieniem. Najwytrwalsi czekaja, nawet 3 miesiace. Poza tym bałagan w programie komputerowym, a i tak zawsze winny jest pracownik. Szef zawsze ma racje - po co komu pieniadze. Wolontariat jest najlepszy, przyjdą następni i znów to samo Uważajcie, przestrzegam !!!

Zostaw opinię o Skład Sp.j. - Izabelin C

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skład Sp.j.