Pusz S.A. PPH

Otwock

Opinie o Pusz S.A. PPH

ktos ^^

Zwykły [usunięte przez moderatora] i naciagacz nieprzestrzega zadnych norm pracy. TYLKO ZAPROSIC INSPEKCJIE PRACY !!! Warunki pracy fatalne smrod zadnych wyciagow praca w zamknietym pomieszczeniu Pracodawca nie udostepnia zadnej odzieży ochronej w szystko we wlasnym zakresie. nie rejestruje stawka godz. ponizej krytyki naciaga ludzi na tak zwany dzien probny za ktory zecz jasna nie placi objecujac ze sie odezwie :) i tyle potem nastepna osoba i tak sie kreci w kolo NIEPOLECAM !!!

Rafal

ludzie to [usunięte przez moderatora] a opinie pisal pewnie sam kierownik tam pracuja 2 kobiety jedna akurat na zwolnieniu i sa pracownicami biurowymi smieszne komentarze dziewczyn sa zmyslone przy laminatch w takich warunkach hehe [usunięte przez moderatora] wywala ludzi bez wyplaty potracenia

Zostaw opinię o Pusz S.A. PPH - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pusz S.A. PPH