Kalemba Krzysztof Usługi Budowlane

Wieliszew

Opinie o Kalemba Krzysztof Usługi Budowlane

kasia

praca wykonana w styczniu 2017 zrobione bardzo dobrze i szybko wykonana praca oraz ładnie posprzątane. polecam

Ben

Fatalny wykonawca, spapral robote i nie chce poprawic. Nierowno scyklinowane i pomalowane. Niechlujnie przybite listwy przypodlogowe.

Konwar

Witam. Ja też skorzystałem z usług tego pana. Podłoga została zrobiona bardzo ładnie a " kawałek deski" to tzw. Blacha do nakładania szpachli i podkładu, jak ktoś nie wie to wystarczy spytać pan Krzysztof udzieli odpowiedzi. Jest nerwowy ale wtedy gdy zadaje się pytania bezsensu. Rozliczenie po drugim lakierze. Ogólnie usługa wykonana terminowo, szybko, staranie, niedrogo. Polecam wszystkim chętnym. Pozdrawiam

Czarnula

Pan robił u mnie cyklinowanie podłogi. Jeszcze nie wysechł lakier (więc nie mogłam zobaczyć jak praca została wykonana) a pan już chciał, żebym już mu zapłaciła. Gdy nie chciałam, zaczął na mnie krzyczeć i wymuszać zapłatę z góry. Potem, gdy okazało się, że na podłodze są poziome pasy na podłodze od narzędzia, którym rozprowadzał lakier (zwykły kawałek deski), powiedział mi, że to dlatego, że podłoga jest krzywa... Nie polecam, szkoda nerwów i pieniędzy

Zostaw opinię o Kalemba Krzysztof Usługi Budowlane - Wieliszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kalemba Krzysztof Usługi Budowlane