Dream Plus Sp. z o.o.

Ryczywół

Opinie o Dream Plus Sp. z o.o.

Robol

Ciekawe kiedy w końcu w tej firmie dostaniemy dni wolne za pracę w soboty? U co niektórych to będzie nawet 30, 40 dni + drugie tyle zaległy urlop.

Biały Murzyn

Pracodawca taki jak wszędzie, nieda zarobić. Praca na akord, za zrobienie mebla ustalona kwota, jak ktoś na akordzie jest wstanie zarobić 100 zł. dziennie to obniża ceny, a sam buduje sobie pałace z basenami i kortami tenisowymi.

Czy uważasz że byłeś odpowiednio wynagradzany finansowo w firmie Dream Plus Sp. z o.o.? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Dream Plus Sp. z o.o. - Ryczywół

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dream Plus Sp. z o.o.