Eko-Dom Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Wojtun

Sobików

Opinie o Eko-Dom Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Wojtun

anonim gal

dla nas masakra, wszystko w porządku do momentu oddania kluczy, Pan na nas krzyczy, źle wykonane wylewki, materiał kiepski, zero podejścia do Klienta , bardzo nie szanują ludzi, utrudniony kontakt, nie otrzymaliśmy kluczy do śmietnika, kazano nam je wyrzucać za ogrodzenie, PRZESTRZEGAM, OSTRZEGAM, SŁUCHAJCIE INNYCH I NIE KUPUJCIE OD TEGO CWANIAKA!!!!

Tomasz

witam ,przestrzegam przed zakupem mieszkania lub domu w tej firmie bardzo nie rzetelna, byłem na budowie i podejrzałem sobie materiały z jakich się tu buduje daty na workach chemii budowlanej -PRZETERMINOWANE !!!,jakość tragiczna sćiany popękane materiały używane do budowania najtańsze kupowane są z firm które nie posiadają kontroli jakość wykonania produktu sprawdziłem -właściciel p. Sławomir tytułujący się prezesem to krętacz oszust i cham

pacyek

kasa, kasa, reszta to bez znaczenia... a teraz jeszcze spolki z.o.o

ZBIGNIEW P.

TO ZŁODZIEJ, OSZUST, NIE PŁACI LUDZIOM, ZATRUDNIA NA CZARNO, OSTATNIE PENSJI NIE DOSTANIESZ. JAKBYŚ CHCIAŁ KUPIĆ MIESZKANIE TO LEPIEJ KUP NAMIOT - NA PEWNO JEST SZCZELNIEJSZY

Zostaw opinię o Eko-Dom Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Wojtun - Sobików

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Dom Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Wojtun