Koramic Pokrycia Dachowe Sp. z o.o.

Kunice

Opinie o Koramic Pokrycia Dachowe Sp. z o.o.

Leon

Ucieło moja wypowiedz wiec dokończę:) Praca jest cięzka i brudna, ale jak mówią wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Jest to istna szkoła przetrwania dla twardzieli. Jeśli ktoś lubi „selekcje” to polecam:)

Leon

Płace w tej firmie nic specjalnego jak na wykonywane prace fajnie ze są dodatki na święta i inne premie ale trzeba wiedzieć ze tam nie dostaniesz wolnego na święta czy nowy rok taki tryb pracy .Zakład tak zapylony jak mysia nora . Jak chcesz urlop na żądanie to pan kierownik np zakład nr 3 powie tobie ze takiego tu nie ma a grypa to nie choroba poza tym majstrowie jeden głupszy od drugiego wszyscy .Wiejec majstrów niż pracowników majstra poznasz po czarnym języku tylko by chcieli rekordy w produkcji jeden przez drugiego się przeganiają jak psy .Przerwy śniadaniowej tez nie zobaczysz jesz na kolanie na miejscu pracy bo produkcja ma iść mimo ze produkuje się tam często buble ale jak usłyszałem od jednego kierownika co by ludzie chcieli za te pieniądze (35zł/szt) dobrego dostać :) albo ze taka jest polityka firmy drugi mądrzejszy a jak są zwroty to pracownik mam po premi .Już prawie cała produkcje dachówki opanowali funfle kierownika wszyscy z Bieniowic wiec dostać się nawet tam do

adam

Zmiany super,cały dzień wolnego miedzy zmianami.Weekend wolny raz na 1,5 miesiąca i to sobote odsypiamy po nocce. Święta w pracy bo gdzie indziej.Jak wypadnie wolne w tygodniu i jet święto to masz pecha bo musisz odrobić 8h ale to dzięki Tuskowin z Tasmani.Zarobki marne ,premia zabierane za byle co.Jak wiadomo najlepiej oszczędza sie na pracownikach.Podwyżek przez ostanie lata nie było bo jak można nazwać 20 zł czy 50 zł podwyżki.Kierownictwo lepiej nie komentowac trzeba byc ambitnym ale innaczej;p.Niektorzy powinni kopac doly a nie kierowac pracownikami.Zero kwalifikacji a w tyłek co 2 umie całować:)Sprawa badań lekarskich przeprowadzanych w pracy.Zamiast dac dzien wolnego, to nie.Po co?Lepiej niech przyjdzie po nocce na 9 rano po 3kawach z cisnieniem jak zawalowiec ale wyniki ok:) Totalna kpina i farsa. Zero poszanowania dla pracownikow:(

marqs wygibus

...było dobrze ale p [usunięte przez moderatora] co się tam wyprawie w głowie się nie mieści ... są przyjęcia ale nowi mają [usunięte przez moderatora] na taką katorgę Pozdro

Zostaw opinię o Koramic Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. - Kunice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koramic Pokrycia Dachowe Sp. z o.o.