Dach-Met Jarosław Olejnik

Warka

Opinie o Dach-Met Jarosław Olejnik

Nie polecam tej firmy tyrka po prawie 300 godzin w miesiącu praktycznie brak wolnych dni nawet w niedzielę trzeba pracować jak odmówiłem pracy w niedzielę to zaczęły się problemy . Stawka też jest całkiem inna niż na rozmowie wstępnej a szef sknera co twierdzi że jak ludzie mają wolne to tylko chorują więc najlepiej niech pracują codziennie. Kilka razy było tak że zszedłem z nocy a już o 10 rano dzwonił by być w pracy na 12 .

Szczery

Zdecydowanie nie polecam. Wszystkie powyższe komentarze to prawda. Firma nie wywiązuje się z ustaleń, poza tym towar przeciętny, a ceny wysokie. O traktowaniu pracowników i klientów nie wspomnę. Oczywiście pierwsze wrażenie może być mocno mylne.

Jejku

Jako klient hurtowy (od teraz chociaż za darmo by dawali to od nich nic nie kupie) również nie pokecam tej firmy. Tak traktować klienta to jest nieporozumienie. Omijajcie tą firmę.

blend

Omijajcie szerokim łukiem! Łamią prawo pracy, min 10 h, może jedna sobota wolna, składki od najniższej-reszta do ręki. Nie dajcie się zwieść na pierwszej rozmowie. Nie polecam!

Nie polecam pracy w tej firmie właściciel prawdziwy rudy lis, podły i wredny. Zarobki ok jeśli żyły sobie prawie podcinasz ganiając miedzy sprzedażą a magazynem. Kolega miał duże nerwy przez oskarżenie go bez postawne na policje, jeśli nie musisz nie idź tam do pracy

Zostaw opinię o Dach-Met Jarosław Olejnik - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-Met Jarosław Olejnik