Opinie o Dach-Met Jarosław Olejnik w Warka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dach-Met Jarosław Olejnik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dach-Met Jarosław Olejnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach-Met Jarosław Olejnik w Warka

Józek Nowy wpis

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Słyszałem, że nie działa?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam tej firmy tyrka po prawie 300 godzin w miesiącu praktycznie brak wolnych dni nawet w niedzielę trzeba pracować jak odmówiłem pracy w niedzielę to zaczęły się problemy . Stawka też jest całkiem inna niż na rozmowie wstępnej a szef sknera co twierdzi że jak ludzie mają wolne to tylko chorują więc najlepiej niech pracują codziennie. Kilka razy było tak że zszedłem z nocy a już o 10 rano dzwonił by być w pracy na 12 .

Szczery Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Wszystkie powyższe komentarze to prawda. Firma nie wywiązuje się z ustaleń, poza tym towar przeciętny, a ceny wysokie. O traktowaniu pracowników i klientów nie wspomnę. Oczywiście pierwsze wrażenie może być mocno mylne.

Jejku Nowy wpis

Jako klient hurtowy (od teraz chociaż za darmo by dawali to od nich nic nie kupie) również nie pokecam tej firmy. Tak traktować klienta to jest nieporozumienie. Omijajcie tą firmę.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dach-Met Jarosław Olejnik spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
blend

Omijajcie szerokim łukiem! Łamią prawo pracy, min 10 h, może jedna sobota wolna, składki od najniższej-reszta do ręki. Nie dajcie się zwieść na pierwszej rozmowie. Nie polecam!

Nie polecam pracy w tej firmie właściciel prawdziwy rudy lis, podły i wredny. Zarobki ok jeśli żyły sobie prawie podcinasz ganiając miedzy sprzedażą a magazynem. Kolega miał duże nerwy przez oskarżenie go bez postawne na policje, jeśli nie musisz nie idź tam do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Dach-Met Jarosław Olejnik - Warka

Dach-Met Jarosław Olejnik