Earth Works

Paszkówka

Opinie o Earth Works

Nowy

Od dłuższego czasu zastanawiam się jak się tutaj żyje w firmie, mam wrażenie, że to z zapracowania, wiadomo, jak nikt nie narzeka, to forum trochę pustoszeje, ale może ktoś mi dokładniej wyjaśni na czym polega tutaj praca i jak podniosły się pensje??

Firrma Earthworks ma po prostu problemy, dwa lata za darmo a pózniej kasa będzie, bedzie Pan zadowolony ....;D

zi

Zgadzam się w zupełności. To firemka nie dla inżyniera. Też się sparzyłem ale już uciekłem. Wielkie zero szacunku dla kierownika, no chyba, że na rozmowie to ładnie i pięknie wygląda ale nie w pracy. Cwaniaczki ażeby wykorzystać maksymalnie. Nie wierzcie w to co prezesik obiecuje. Zi

Firma, której jako inżynier absolutnie nie polecam osobom szukającym tam pracy na podobnym stanowisku na budowach. Mała firemka, w której szef wiele obiecuje ale tak nie jest. Zaangażujesz się w kontrakt a jak skończysz roboty wcześniej to Cię niespodziewanie zwolni,żeby ograniczyć koszty i nawet nie skontaktujesz się z nim.Nie wierz w to,że przepracujesz zimę bo to tylko obiecanki. Na wiosnę przyjdzie następny, który da się złapać i tak to się kręci. Duża, prężna firma i atrakcyjne wynagrodzenie w ogłoszeniach to bujda. Później się dowiesz,że trzeba pracować w soboty i niedziele za friko do nocy. Gorąco nie polecam dla inżynierów jako były pracownik. Jest wiele innych firm drogowych godnych polecenia i na poziomie. Pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Earth Works - Paszkówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Earth Works