Opinie o El - Trans Ostrowska Elżbieta w Smardzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy El - Trans Ostrowska Elżbieta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w El - Trans Ostrowska Elżbieta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El - Trans Ostrowska Elżbieta w Smardzów

Ania Nowy wpis

Macie rozmowę podzielona na etapy ?

była znajoma Nowy wpis

Hej ty Małgosiu chyba coś ci się pomyliło , sami wpędzili w długi rodzinę i siebie , każdy kto pozna ich to na krótką metę. Wiele osób cierpi przez nich na dodatek uważają się za takich po krzywdzonych.

Malgosia Nowy wpis

Ale brednie MASAKRA co wy piszecie tak tojest jak jeden drugiemu zazdrosci mieszkam w smardzowie i znam tych ludzi szkoda mi ich jesli chodzi o ich rodzine to dobrze znam i jest odwrotnie bojak by mogli to by im ostatnia zlotowke z gardla zabrali jak oni mieszkali to byl tam jakis porzadek a teraz szok jak transport zamkneli to od razu oszusci ale zyja dalej na dobrym poziomie z tego co wiem a to co tu pisze nadaje sie pod prokurature zal mi was wszystkich

oszuści i krętacze Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje ,popadli w długi nawet komornik ich poszukuje ,a z tego co wiadomo to ponoć nawet sprawa ma trafić do prokuratury za oszustwa i przekręty oj w końcu dobierze im się ktoś do skóry ,,i wcale ich nie żałuje bo oszukali nie tylko obcych ludzi ale również rodzine całą

Firma El - Trans Ostrowska Elżbieta w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
oszukańce

a co nie którzy to wiedzą co u nich słychać , mieli ludzi szmacili ich bo mój mąż u nich pracował a teraz sam [usunięte przez moderatora] pracuje na budowie w dodatku bez umowy bo wpadli w pętle długów nic więcej , i niech ktoś w końcu ich potraktuje tak jak oni traktują ludzi .

gruby

najgorsza firma jaka może być [usunięte przez moderatora] a [usunięte przez moderatora] to ham jakich mało !!!!

doszły mnie słuchy

Witam!!! z tego co wiem to ta firma juz nie istnieje plajte zaliczyli,jesli ktos wie wiecej niech pisze pozdrawiam.

Człowieku ty nie wiesz co piszesz , nie polecam tej firmy , zawsze z początku jest fajnie ok sympatycznie , po czasie jest masakra z nimi . Teraz pracownicy są u nich z rodziny z tego co wiem , pytanie dlaczego , czyżby nikt z obcych już nie chciał u nich pracować .

Zostaw merytoryczną opinię o El - Trans Ostrowska Elżbieta - Smardzów

El - Trans Ostrowska Elżbieta