Opinie o Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska w Łętownia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska w Łętownia

Siemka, jest tu ktoś na bieżąco z warunkami na zakładzie? Właśnie kiedyś była tu ta wzmianka o uczniach i zastanawiam się czy na mechaników nie są teraz przyjmowani? i czy w ogóle coś w warunkach się poprawiło? Wiem, że były odradzające opinie ale jak widać się urwały

Była

Nie polecam Zwykła wymiana żarówki i auto zepsute Pracownicy brudni Obsługa w sklepie jakaś tam jest

xyz009
@Była

Zgadzam się z twoją opinią , pracowałem tam jako mechanik kilka dobrych miesięcy i powiem ,że na większych (usunięte przez administratora) nie mogłem trafić naciągają klijentów na nowe części i nic więcej a te nowe części to najtańsze jakie się tylko da najgorszy badziew a biorą pieniądze za orginał . A w szczególnośći opony zamawiasz nowe a przychodzą fakt nowe ale z datą produkcji 2 lata do tyłu a szef mówi żeby zakładać i nic nie mówić klijętowi raz miałem sytuację , że kupujący zobaczył , że opony są z 2020 roku a miały być z 2022 zostałem zwyzywany od (usunięte przez administratora) a szef obrał to w żart i mówił żebym sie nie przejmował . A jak coś naprawiają i urwią czy coś to mówią że tak już było i doliczają do kosztów naprawy nie potrafią sie przyznać do winy . A jeśli chodzi o pracownika to traktuję cię jak śmiecia nie masz żadnego urlopu , chorobowego kąpletnie nic nawet nie wspomnę o ubraniach roboczych na które czekałem prawie rok i nie dostałem . Wszysto jest dobrze jak robisz po 12 godz w sezonie wymiany opon i nic nie mówisz . Ogólnie nie polecam tej firmy jako usług jakie ona wykonuje i jako były pracownik zero poszanowania dla pracownika i te zarobki tam to jakaś kpina około 240 godzin miesięcznie i około 4 tyś pffffff

Alicja
@xyz009

Czy tutaj właśnie padła swojego rodzaju tajemnica przedsiębiorstwa, skoro takie szczegóły tu zdradzasz? Czy ja dobrze wyliczyłam, że ta stawka miałaby wynieść ponad 16 pln za godzinę? Czyli na taką kwotę się zgodziłeś na umowie? I to każdy tak miał czy da radę jakkolwiek negocjować? Na raz to ilu tu Panów do obsługi jest potrzebnych? Jeśli chodzi o sam sezon to biorą tu na zlecenia jeśli rąk do roboty brak?

Klient
@Była

Zgadzam się z Tobą. Ten warsztat to żenada u strach im oddać auto. A właściciel jest nie uprzejmy i do tego (usunięte przez administratora)

Alicja
@Klient

Poważnie miałoby być tak jak piszecie? To jak to jest, że podobno funkcjonuje on mimo wszystko z jakieś 10 lat, tak w rejestrze widać. Są tu długoletni pracownicy?

@Klient

Dobrze piszesz o jak pracowałeś to tylko myślał jak coś ukraść i od rana jak wymienić klocki hamulcowe z przodu samochodu aby zleciało polowe dnia w pracy i przerwa co dwadzieścia minut na kieliszek wódki wiem że ci się to nie podobało i teraz wystawiasz takie opinie

@Była

Tak jak ty pracowałeś to nie byłeś brudny bo tylko szczekanie gębą a inni musieli za ciebie pracować pracowałeś już w wszystkich serwisach każdy się poznał jaki to ty fachowiec czysty ale myślący jak kogoś z kolegów donieść go szefa

Tylko opony mozna tam wymieniać. Mechanika i naprawy na poziomie uczniów zawodowki. Najprostsze naprawy potrafią asy spiergolic. Na końcu odpowiedz;to nie nasza wina.

@Tomek

Tomku mam przez to rozumieć, że dokonywałeś jakiejś naprawy za pośrednictwem firmy Mt-Gum? Tak właśnie mam to rozumieć? Napisz mi proszę bo szczerze mówiąc wychodzi na to, że to miałeś właśnie na myśli pisząc swój komentarz. Opiszesz dokładnie, jak wyglądała cała sytuacja?

@Tomek

Tak wymienia Pan Tomek wielki mechanik łożysko w oplu spawa mocowanie czujnika ABS do łożyska i mówi że tak ma być on nie jest na poziomie zawodówki tylko zakładu specjalnej troski nadaje się do pługa a nie do mechaniki wyślę zdjęcie z jego wypocinami do wglądu jego roboty dla przestrogi dla innych Pracodawców.

Waldemar

Brak rachunków brak gwarancji a na końcu jak coś zepsują tak jak Pan Tomek napisał: To nie nasza wina.

MTGUM
@Waldemar

Proszę udowodnić co za usługę wykonywałeś bo jak nie to konkurencja cię podpuściła i piszesz takie głupoty jak Pan Tomek pisze a niwie co i o kim.

Aplikowałeś do firmy Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

MTGUM

Jak ci odparują te używki i zaczniesz myśleć normalnie to nie bedziesz głupot wypisywał

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska - Łętownia

Zakład Handlowo Usługowy Mt-Gum Teresa Sarzyńska