Kasprzak Maria Optyk

Krotoszyn

Opinie o Kasprzak Maria Optyk

były tymczasowy pracownik

Firma nie jest godna polecenia. Dosyć że wynagrodzenie najniższe, to wymagana pełna dyspozycyjność, własny samochód, problemy z uzyskaniem urlopów,i co najgorsze - brak szacunku do pracownika mimo jego pełnego zaangażowania. Z dala od takich firm!!!

Jestem na NIE

Firma? Wygląda solidnie tylko na pierwszy rzut oka. Oferty pracy? Owszem, są, jednak Pani Maria Kasprzak szuka do pracy ludzi, którzy będą pracować na początku zamiast na umowie próbnej - jako wolontariusze, do tego będą z własnej kieszeni inwestować w paliwo/bilety, aby dojezdżać do pracy (kilka miejsc), a chyba nie trzeba się domyślać że osoba szukająca zatrudnienia liczy się z każdą wydaną złotówką. Szczerze? Nie polecam! Rozmowa o pracę w atmosferze aroganckiej. Już na wstępie widać "wyższość" tej Pani. Mimo pozytywnego nastawienia zachowanie i arogancja zniechęca, a przedstawione warunki marne. Szkoda czasu.

Zostaw opinię o Kasprzak Maria Optyk - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kasprzak Maria Optyk