Empressia S.C.

Kaźmierz

Opinie o Empressia S.C.

inka874

Pracuję w Empressi od ponad 3 lat i śmiało mogę stwierdzić, że nigdzie lepiej by mi nie było :) Fajna atmosfera, elastyczny grafik, premie i wynagrodzenie na czas! :)

Adam

Pracowałem w tej Agencji jako Webdeveloper. Prawdę mówiąc złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Atmosfera bardzo przyjazna, zarobki na bardzo przyzwoitym poziomie i przede wszystkim płacą zawsze, ale to zawsze w terminie (a to czasami jest problem w wielu firmach). Zwolniłem się tylko dlatego, że musiałem wrócić do swojego miasta rodzinnego.

Zostaw opinię o Empressia S.C. - Kaźmierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empressia S.C.