Żubrowy Szlak Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Zubrycki

Babia Góra

Opinie o Żubrowy Szlak Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Zubrycki

Gość1

Właściciel nagina wszelkie zasady! Babia Góra miała być miejscem znajdujący się w cichej i spokojnej osadzie, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej… Pan (usunięte przez administratora)jest nieodpowiedzialnym człowiekiem, w nocy zostałem zmuszony wracać do domu przez libację w której uczestniczył właściciel... Nikomu nie życzę takiego "wypoczynku"!!!

Gosc

Chyba ktoś tu się źle poczuł... Albo gospodarz sam sobie taką opinię wystawił

Zostaw opinię o Żubrowy Szlak Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Zubrycki - Babia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żubrowy Szlak Gospodarstwo Agroturystyczne Mirosław Zubrycki